reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Anik - brawo dla Karolci !
Kaoru - Ola też próbuje ściągać śliniak i u nas sprawdzają sie te właśnie zakładane przez głowę, tych naszych nie trzeba wiązać. Olka je tylko rozciąga przy szyjce na znak protestu
 
reklama
Anik gratulacje dla Karolci.

Blanka też się wścieka przy śliniaku. Śliniak na rzepę ściąga, dlatego zakładamy wiązany.

My nocnika jeszcze nie mamy.
 
Anik, brawo !!!!!!!!! Wreszcie się doczekałaś. No, teraz to już Karolci nie dogonisz...:tak::rofl2::-p

A my mamy nocnik, tzn. Natasia ma i raz posadziłam mata, to od razu zszedł :eek::sorry::confused2:. Ale dziwne mi się wydało:sorry::sorry::sorry:, że tak powiem, siurek mu nie bardzo tam wchodzi:no:, tak, jakby ten nocnik był tylko dla dziewczynki, boję się, by nie olał siebie lub podłogi przez to. Nie wiem, myślałam, że nocniki są dla obu płci równocześnie. A jak jest u Was?? Wiecie coś na ten temat???
:sorry:
 
jak ja rozglądałam sie za nocnikami to własnie dla chłopców jest taka fajna wysuwana osłonka :-) jedne nocniczki to maja drugie nie...ja też mam zamiar kupic taki z osłonka bo Piotrek lubi sikać w górę :-D

Anik Bravo dla Karolinki :-) :-) !!!!!
 
Anik brawo dla Karolci :-D to sie teraz zacznie hihiih

My nocnik mamy z FP z taką osłonką, taki niby kibelek...u nas się sprawdza Ok...Młody ładnie na nim siedzi...ze zwykłego od razu mi schodził...:szok: i zrozum tu dziecko heheh
 
u nas kojec musi isc w odstawke dzis Krzysiu prawie wyleciał na głowę bo sie tak wspiął ze zawisł w drugą stronę dobrze ze siedziałam obok
 
Dobrze że byłaś pod ręką. My w sumie w ogóle kojca nie rozkładaliśmy, zabieramy tylko na wyjazdy jako łóżeczko turystyczne.
 
reklama
Klusek opanował stawanie na głowie :-D opiera łepetynę na podłodze tyłek jak najwyrzej do góry i zgląda miedzy nogami Jeszcze chwila i opanuje fikołki:-D
 
Do góry