reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ratujcie... wirus juz mi przeszedl, oby nie wrocil, ale trace glos:-( gardlo nie boli ale ledwo dzisiaj mowilam, znacie jakies domowe specyfiki na odzyskanie glosu?


my dzis sie wybralismy do hagi do sklepu "groszek", i musze powiedziec ze ma wielki plus w porownaniu do amsterdamskiego:tak: przydalby mi sie taki sklep na codzien po swieze pieczywo a nie 60km w jedna strone:-p
 
reklama
Dobry wieczor :-)

No zimno, zimno, ale w PL jeszcze gorzej, bo snieg i mrozisko :eek:
Niunia na bolace gardlo podobno pomaga zucie swiezego korzenia imbiru :tak: Mnie tez gardlo boli, a wlasciwie to lewy migdal :baffled: Zuje ten imbir i chyba troche pomaga.
Poza tym ciepla woda z miodem, plukanie woda z sola, szalwia, rumiankiem itp.
 
ma-rita problem w tym ze mnie gardlo nie boli, a dzis kompletnie stracilam glos, wydaje tylko piszczace odglosy z siebie:wściekła/y:podobno do dwoch tygodni moze sie tak utrzymywac:-( ale na 10ta jade do lekarza, ciekawe czy mnie zrozumie:-D


milego dnia;-)
 
hejka...Niunia mój M też dwa tygodnie temu stracił głos..chyba w 2 dni i..niestety bez antybiotyku się nie obyło...:-( to była jego pierwsza wizyta u lekarza od 10 lat:szok::-D - on wogole nie choruje!:cool2:
 
no chyba wszystkich chwyta jakies choróbsko:baffled: mój mąż też był w tamtym tygodniu u lekarza bo go kolo serca cos bolało:confused: badania porobione i nic nie wyszło ,ale plus taki ,ze od prawie 10 lat krew itp sprawdzona...:tak:

normalnie katastrofa z tą pogodą:no:
 
aniu- mialas racje, bez antybiotyku sie nie obylo, oby tylko pomoglo...

moj maz to tez nie pojdzie do lekarza.. chyba tez by mu sie przydalo zrobic badanie krwi..:zawstydzona/y:


macie pomysly na jakies dania na wielkanoc?
ja bede chciala zrobic jajeczka Wielkie Żarcie - Przepis - Wielkanocny akcent--jajko galaretka--pisanka. bo na zdjeciu ladnie wygladaja :tak:
brak pomyslow na mieso..:sorry:
 
Czesc dziewczyny:-)
U nas od poniedziałku ferie, całe 2 tygodne wiec sie byczymy:tak:. Dzisiaj czeka nas pakowanie i jutro wyjezdzamy, biorac pod uwage panujaca aure to chyba narty ze soba wezniemy:-).
Aniu, okna wymienione? U nas tez by sie przydało, bo w niektorych szyby sa pojedyncze, no ale dom nie nasz wiec nie bedziemy szalec.
Niunia, duzo zdrowia, jakies paskudne te choróbska w tym roku sama na antybiotyku 2 tygodnie byłam, a panowie jak to oni ciezko do lekarza zaciagnac, dobrze ze moj ma chociaz badania okresowe w pracy:-)
Miłego dnia dla Wszystkich
 
Hejka
Odnośnie okien, drzwi i innych - dziewczyny czy ktoraś się może orientuje, czy jak pojdę do spóldzielni i powiem ze bardzo duzo place za ogrzewanie a non stop mam zimno w domu to mam jakieś szanse na docieplenie domu przez spóldzielnię? Czy lepiej się nie odzywać i zrobić to samemu?
 
dzień dobry...;-)Niunia szybkiego powrotu do zdrowia:tak:- 2-3 dni i będzie ok, Karola a jak twój mąż się ma?:sorry:trochę się pewnie wystaszyliście takimi bólami sercowymi...:zawstydzona/y: ENTER MI ZNÓW NIE DZIAŁA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Aniu okna wymienione ale nie skończone bo mróz trzyma i nie można tego obrobić zewnątrz:confused2:a poza tym jakiś czas muszą w tej piance stać :-) ale cieplej dużo i...ciszej hihi. Iskierka nie mam pojęcia jak to jest ze spółdzielnią:rofl2: u nas właściciel się zgodził i mój M kupił taniej te okna w PL sam wprawił i ..nie musimy płacić mu za czynsz /za miesiąc/:-) Miłego dnia... p.s. Ania wy macie aż dwa tygodnie? wolnego??? my tylko do 8.04:nerd:
 
reklama
Dzien dobry :-)

Az tyle wolnego u Was :szok::szok::szok::szok:??? U nas dzieciaki 2 kwietnia maszeruja do szkoly.
Zdrowia dla niedomagajacych.

Iskierka ja nie za wiele pomoge bo my mamy wlasny dom, wiec sila rzeczy wszystko na wlasny koszt. Ale na Twoim miejscu najpierw probowalabym cos zalatwic przez spoldzielnie :tak:
 
Do góry