reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
hejka
a co wy takie wylewne w pisaniu :-D
wlasnie szefowa dzwonila jak jest ze mna i czy przyjde jeszcze do pracy ostatni miesiac. a ja bez auta wiec bede musiala na rowerze zadylac do eindhoven :wściekła/y: w sumie powiedziala ze moze mnie juz nie planowac na grafiku ale to tez juz zadnej kasy nie dostane :dry: no i jak nie kijem to cie batem......straszny ten koniec roku mamy a jeszcze swieta za pasem

Karola jak kolano???

Aniu a jak ty sie czujesz?? przeszlo ci troche
 
no wlasnie problem jest w tym ze musze tam byc na 6 rano a zaden autobus nie jezdzi tak wczesnie :dry: pytalam ja czy ten ostatni miesiac nie wstawilaby mnie o godz. pozniej raptem mam tam isc jeszcze tylko 5 dni to mi powiedziala ze ja bylam przyjeta na zmiane ktora sie o szostej zaczyna ......zdzira jedna:wściekła/y: eh szkoda gadac. W sumie to nie jest tak ekstremalnie daleko, 9 kilosow w jedna strone to jakos przezyje :-p
 
straszny ten koniec roku mamy a jeszcze swieta za pasem
Jeśli cię to pocieszy to ci powiem, że mnie sie już tak ciu***o trzeci rok z rzędu kończy. Sorki, ale musialam tak napisać:sorry2:
W sumie to nie jest tak ekstremalnie daleko, 9 kilosow w jedna strone to jakos przezyje :-p
Heh, moje dzieci tyle do szkoły jeżdżą na rowerkach. Ale fakt - naa 6.00 rano to też bym na rowerze nie chciala i jestem mega zadowolona ze mam JESZCZE autko. Jeszcze, bo nigdy nic nie wiadomo:-(
 
Gosiu nie ciekawie z tym dojazdem:no:Moze jakbys powiedziala tej babce ze nie masz auta...
Przypomnialo mi sie jak mieszkalam w roosndaalu a pracowalm w bredzie, o 6 rana 20 min na nogach pozniej 15 min pociag a pozniej czasem i 45 min na rowerze :eek::tak:nie wspominam tego najlepiej...
Z kolanem juz lepiej:tak:jeszcze troche kuleje ale juz mniej boli.
 
reklama
hej dziewczyny,

mam jeszcze dwa miejsca na jutrzejsze bardzo ciekawe warsztaty o temperamencie dziecka i osobowosci. czy ktoras z Was ma ochote przyjechac?
 
Do góry