reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

tylko ja nie wiem czy bedziemy mieskzać w Roosendaalu czy może w Bredzie czy w okolicy Zależy gdzie mieszkanie znajdziemy

i jeszcze putanie
jesli piotrus rocznikowo bedzie 6latkiem to czy bedzie problem z dostaniem się do szkoły
no i jesli ala dostanie sie do p...(coś tam) to czy gdzy skonczy 4 lata to bedzie przepisana do szkoły czy mam wybór?
aaa i czy jesli bedziemy tam od maja to oni pójdą do szkoły/przedszkola od razu czy od wrzesnia?

Do szkoly powinien Piotrus pojsc od razu,ale tu musicie sie wczesniej zorientowac gdzie beda miejsca.Co do Ali to tak jak juz pisalam w dniu 4 urodzin dziecko idzie do szkloy do ktorej wczesniej zostalo zapisane(no chyba,ze te wypadna w czasie wakacji czy ferii to oczywiscie zaraz po),czyli tez najlepiej jesli zajmiecie sie tym najwczesniej jak to tylko mozliwe.
Moze sie tez zdarzyc,ze nie bedzie dla niej wolnych miejsc w P...cos tam ;) i wtedy od razu trafi do szkoly jak skonczy 4 latka.

Niech maz juz sie zorientuje gdzie sa wolne miejsca w interesujacym was okresie bo naprawde w wiekszosci placowek kolejki sa mega dlugie.Tutaj rodzice czesto zapisuja maluszki do zlobkow zanim sie dzidzia urodzi.Mam kolezanke ktora jest tu ze swoim 2,5 letnim synkiem od czerwc i nadal czeka na wolne miejsce
powodzenia zycze
 
reklama
troche was pomęcze bo mąż mówi ze marudze i on wszystko załatwi a ja chce wiedziec :p

tzn jak przyjedziemy ok maja to piotrusia chetnie dałabym do szkoły na te 2msc zeby juz jakies podstawy miał Alicja w 2011 bedzie rocznikowo 3 latkiem wiec powinanam sie starac zapisac ja do żlobka zeby chodzila od wrzesnia?tyle ze są to 4msc potem jest 2012 a ona na poczatku stycznia kończy 4latka więc od biedy jak sie do żłobka nie dostanie to będzie chodziła od stycznia do szkoły?dobrze zrozumiałam?????????
 
Jeżeli zapiszesz małą już teraz, zanim pojedziecie do Nl, to jest szansa, ze od maja będziesz miała peutera albo żłobek. Do przedszkola/ żłobka dziecko tutaj idzie wtedy, kiedy zwolni się dla niego miejsce nie od września. A do szkoły dziecko idzie wtedy, kiedy skończy cztery latka, czyli to może być styczeń, maj, czy kiedy się urodziło. Do szkoły też warto zapisać wcześnie, bo do dobrych szkół są kolejki. W każdym razie u nas tak jest.
 
Jeżeli zapiszesz małą już teraz, zanim pojedziecie do Nl, to jest szansa, ze od maja będziesz miała peutera albo żłobek. Do przedszkola/ żłobka dziecko tutaj idzie wtedy, kiedy zwolni się dla niego miejsce nie od września. A do szkoły dziecko idzie wtedy, kiedy skończy cztery latka, czyli to może być styczeń, maj, czy kiedy się urodziło. Do szkoły też warto zapisać wcześnie, bo do dobrych szkół są kolejki. W każdym razie u nas tak jest.

Witam...

U nas też tak Bira...właśnie zabrałam folmularz dla Victora do przedszkola ahahha , bo mojej koleżanki synek nie moze sie tam dostac a juz dawno skończył dwa latka!
Poza tym nie mogłam posta napisać bo nie ma tabelki w edycji zaawansowanej.... ;/ moze dlateo nikt nie pisze od rana...
My dziś upiekliśmy własnie pierniczki wg Bauty.. w smaku super zobaczymy co dalej, a teraz lece po Erniego do przedszkola,pa.......
 
Dzień dobry :-)

Ania, my też chcemy zapisać Biankę w przyszłym, tygodniu. Chcę, zeby poszła do przedszkola w tym samym budynku w którym jest szkoła Ingi, żebym mogła dziewczyny za jednym zamachem załatwić :-)
 
Hej...
Gosiu a co u ciebie? Co do pierników to jak tak dalej pójdzie to ...bede je jeszcze raz piekła bo wszystkie mi zjedzą!!!!
Z lukrem i posypkami niebo w gebie... a przepis na dziale kulinarnym jest...
 
reklama
dzieki Aniu, przepis wydaje sie laty wiec jutro zabiore sie do roboty jak mowisz ze takie pyszne:tak: a u mnie nic nowego, przedswiatecznie jest w domu, mojemu M. udalo sie tak ustawic ludzi ze bedzie ze mna na wigilie, balam sie ze bede musiala w taki dzien sama siedziec:-( ale jednak sie udalo. Jutro mamy oboje wolne wiec w koncu troche czasu dla siebie, pojedziemy jeszcze swiateczne gadzety kupic bo jakos nie umiem nigdy przejsc obojetnie kolo takich rzecz:-) i stroiki mam w planach zrobic, krotko mowiac druk, druk, druk:-D i jeszcze chce do MamyM. pojechac wiec ten tydz. mam wypelniony. U was Aniu pewnie beda szczegolne swieta w tym roku z nowa osobka przy stole:-)
spokojnej nocy wam zycze
 
Do góry