reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

I oto własnie mamuski chodzi żeby sobie ...dychnąć!!!!
A ja odebrałam właśnie przesyłke od kuriera.... koleżanka mi niespodzianke zrobiła!!!:-D
 

Załączniki

  • DSCF2212.jpg
    DSCF2212.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 42
  • DSCF2219.jpg
    DSCF2219.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-)

Ania, to się prezent nazywa :-) Super :-)

Co do tego usypiania, to pomimo tego, że musimy siedzieć przy Indze, to o 20 już jesteśmy wolni i i mamy czas dla siebie. Bianki w ogóle nie liczę na razie, bo ona chodzi spać o 18 ;-)
 
Witam,
byłam wczoraj na tej rozmowie i zaproponowali mi przeniesienie do innego hotelu od stycznia, a do stycznia będę się lenić, bo nie chciałam wracać do mojego:no: Właśnie zajrzałam na moje konto i jak zobaczyłam moją wypłatę to się przeraziłam:szok:, ja chyba już od stycznia nawet do innego hotelu nie chcę iść:no: Muszę szukać czegoś innego:tak:
 
Dziewczyny właśnie zepsuł mi się odkurzacz, proszę Was o szybką odpowiedź jaki polecacie do ok 100e:confused: Dziś mamy wizytację z Nikodema szkoły właśnie sprzątam i pech, odkurzacz szlak trafił:wściekła/y:, a został mi tylko salon do odkurzenia:wściekła/y::wściekła/y:
 
co myślicie o tym Kijkshop.nl - Zanussi Stofzuiger ZANS731 ?
a ma któraś bezprzewodowy i jest zadowolona np taki Kijkshop.nl - Electrolux Steelstofzuiger ZB2905
albo ten jest nie drobi i z filtrem hepa ZS203 - Media Markt - Ik ben toch niet gek ?

Dziewczyny gdzie jesteście?


Hej

z tych ktore podalas mi najbardziej odpowiada ten Zanussi,jakos nie jestem przekonana do tych bezprzewodowych,chociaz nigdy nie uzywalam.

Moze popatrz jeszcze tu
Zoeken - wehkamp.nl_

mi podoba sie ten Samsung za niecale 80e
 
W tym Zanussi jest fajne to,ze nie potrezba do niego worka,ale may troche ten pojemnik.Jest lekki i ma dlugi kabel,tez fajne jest to ze za przesylke w Kijkshop nie placisz,ale masz tylko rok gwarancji a na wehkamp 2.

I co zdecydowalas sie na ktorys?
 
Aneta, mi właśnie wczoraj przywieźli tego zanussiego. Padł nam odkurzacz i zamówiłam za punkty z bouwmaatu :-) Powiem tak, że jest głośny i ma dość krótki kabel, w każdym razie w porównaniu do jego poprzednika elektroluxa ultrasilencera. Ale wciąga wszystko, ma sporą moc. Jak na dzień dzisiejszy jestem zadowolona, zobaczymy w praniu ;-) U mnie odkurzacz musi być mocny, bo przy psie pełno sierści wszędzie się wala, wchodzi w meble a on ładnie powyciągał :-)
 
Witam
Aneta i jak po kontroli??? Co do odkurzacza to ja mam holandie:-D:-D:-D:-Di super ciągnie:tak::-)
Aniu fajne kapcie i takie ciepłe .Na "farmie" na pewno ci się przydadzą :tak::tak:

A ja wczoraj zaliczyłam wywrotkę rowerową ,taka szklanka była na drodze :dry: Na szczęście nic mi się nie stało.Tylko siniak na nodze wielkości pięści:cool:
 
reklama
Do góry