reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam i ja,

Dziewczynki, dziekujemy serdecznie za przemile zyczenia urodzinowe dla Manuela... :tak::tak::-):-):-)

ja tylko na chwilke, bo zaraz przyjada tesciowie i jedziemy na zakupki do Niemiec (przy okazji wpadniemy do siostry i cosik zjemy w ich restauracji), a nastepnie udajemy sie na urodziny kuzynki meza... :tak:;-)
Natka, nie kupilam jeszcze, ale w najblizszym czasie zamierzam kupic... a Ty masz juz?

milego dnia dla wszystkich.... i do nastepnego razu... ;-)
 
reklama
Ann sie robi :tak: wiosenna kawusia
 

Załączniki

  • 351_b_2.jpg
    351_b_2.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 14
Ija się witam :-):-):-)
Karola kawusia pyszna też właśnie się delektuje:-):-):-)
Gosiu no to mały dał trochę popalić :tak::tak::tak:
Natka my jedziemy do PL teraz 29 kwietnia na 5 dni bo musimy jeszcze kilka zaproszeń rozwieżć i u księdza resztę formalności załatwić nauki tutaj w NL sobie załatwiliśmy a potem to nie wiem kiedy moj Arek dostanie wolne my byśmy chcieli tak z 2 tygodnie przed i tydzień po mieć wolny ale to chyba nie wypali u nie go w tej firmie strasznie ciężko dostać wolne to nie to co w poprzedniej pracy kiedy chciał to jechał:szok::szok:a ja może pojadę na początku czerwca :tak::tak::tak: i zostanę w PL zeby wszystko pozałatwiać a on przyjedzie jak będzie mógł ale jeszcze nie wiem dokładnie:tak::tak:

narka kobietki super pogoda dziś więc zbieram się i mykam na spacerek :tak::tak::tak:
 
Ale tu pustki dzisiaj:eek: Gdzie sie podziewacie dziewczeta??
Ja ide pod prysznic i do wyrka ,a jutro na pierwsza do pracy:tak:
Widziałam dzis swietna czapeczke na lato dla Michasia al:tak:e kosztowała 35 e:szok::baffled:Za czepeczke tyle kasy chyba oszaleli!!:tak:
Dobrej nocki...............zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz;-)
 
Witajcie
dlugo mnie nie bylo nie mam sily na pisanie ani checi...u nas pod gorke i z gorki miki dzis po szczepieniu -koszmar!! ja problemy tarczycowe a jacek ma wyrwane 2 zeby wiec wszyscy dzis ledwo zyja,musze troche poczytac i moze z czasem popisze o swoim zyciu w holandi:tak:
licze dni do 8.05 i do PL!!!!!!!!!!! na najmniej na 2 tyg!!!

Dobranoc ide odpoczac.
:nerd::baffled::-(
 
Czesc dziewczyny
moj krolewicz zasnal, do 1 bedziemy miec spokoj. Gdzie te czasy kiedy spalam sobie spokojnie cala noc ;-);-) teraz tesknie za nimi:-):-). dzisiaj byl sasiad z wizyta do malego i przyniosl sliczny recznik robiony przez jego zone holendersko-polski, z jednej strony wiatraczki, klompy i krowy a z drugiej flaga bialo czerwona:laugh2::laugh2:
mamo mikolaja nic tylko wspolczuc trzymajcie sie, w Pl odpoczniesz
ide sie polozyc poki maly spi
dobranoc wszystkim
 
dzień dobry,
mała dalej śpi ale ja musiałam wstać odciąnąć mleko, bo mi cycki chiały pęknąć :-D
a dziś wolne od pracy więc spokojnie mogłam spać do 8-9 :tak:
Ale co zrobić jeszcze kilka tg i odstawiam od piersi, więc nie będę miała już tego problemu.
W brzuchu mi burczy więc idę coś zjeść i mykam spowrotem do łóżeczka :-)
 
reklama
Dzien doberek,
a ja dzisiaj pozniej do pracy wiec moge normalnie napisac :-D
strasznie mi sie jakos ciagnie ten tydzien, choc niby taki krotki ze wzgledu na swieta...
wlasnie wcinam sniadanko i uciekam sie zbierac, ale kawke zostawiam...:tak::-)
Milego dzionka wszystkim
 

Załączniki

  • kawa.jpg
    kawa.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 17
Do góry