reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
:tak:;-):-)Witam Weekendowo....

My jeszcze w szpitalu...:tak::tak:Ale jest juz coraz lepiej i w pon idziemy raczej do domu....Może już w niedziele nas puszczą, ale to jeszcze zobaczymy....:-):tak:

Gosia ja cię znalazłam i oczywiście zaproszenie wysłane....;-):-):tak::-D
Karola, Magdalena dzięki za ciepłe słowa!!!!:tak::-D:-D
Aniu fryzurka czadowa! Do twarzy ci kochana....:tak::tak::-)

Ann super, że kupiłaś sobie parę rzeczy....W końcu przestaniesz narzekać, że już ci brzusio urósł i nie mieścisz się w swoje spodnie;-):tak::-) Widzę, że przygotowania ruszają wielką parą.....:tak::-D

Agasta prześliczna ta twoja hodowla! Uwielbiam kwiaty i tez mi sie taka marzy!!!!:sorry2::tak::-)

Dziewczny do kurki wodnej na co wam ten chodzik???!!!:angry::angry::angry::baffled: :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Z punktu widzenia nauczyciela wf musię wszystkim chodzikom NIE!!!!!Dziecko ma przejść kolejne etapy pionizacji, począwszy od leżenia , przez siadanie, pełzanie, raczkowanie, aż do samodzielnego stwiania kroków!!! Dlatego apeluję do Was dajcie na wstrzymanie.....:baffled::crazy:

Sencilla fajowo tak muzykować całą rodzinką...:-):tak:
Zazdroszczę ci, bo ja to jeszcze grałam na pianinie i syntezatorze i mam słuch muzyczny, ale mój S niebardzo.....Za to mamy inne ukryte talenty....Ja oczywiście sportowy (i dziewczynki też ), a mój S artysta-plastyk....Z wykształcenia ślusarz wyrobów artystycznych z metalu, a jego pasją są tatuaże, które to zresztą wykonuje!:tak::tak::tak::tak:

Agasta ja też mam za sobą róznoraką karierę sportową....Począwszy na wieloboju, lekkoatletyce(rzut dyskiem, młotem, oszczepem, pchnięcie kulą), przez siatkówkę, koszykówkę, a skończywszy jako instruktor badmintona!!!!:tak:;-):-):-):-) i moje młode też mają dryg do sportu, dostały to przez pępowinę, bo z Oi w 6 mc ciąży jeszcze na rolkach jeździłam, a z Mają w szkole w 6 mc dziewczyną stanie na rękach pokazywałam.....;-);-):-D:-D:-D:-D:-D:-D no taka to szalona jestem!
 
Pauka faktycznie szalona jestes!:-);-)Ja w 7 mies przetonczyłam na weselu do 4 godz,nie opuszczając żadnego kawałka.Jeszcze brałam udział w zabawie i mnie kolega musiał niesc do stolika:szok::tak:Tyle kilo:szok::tak:ale był ubaw:rofl2:Chyba dam na luz z tym chodzikiem:-)ale to chyba:-D
Dobrej nocki kobitki
 
no to prawda udaly mi sie zakupy jak nic, w prawdzie to tylko dwie pary spodni i dwie bluzeczki, agasta a ta jedna jest taka jak pisalas przystosowana do karmienia
pauka, ty to faktycznie szalona jestes ja juz sie ledwo ruszam a co bedzie potem :szok::-D, no i ciesze sie bardzo ze z Majunia juz lepiej
Ania, faktycznie swietnie wygladasz
no nic ide sie chyba polozyc,
dobranoc
 
Anetko, wszystkiego naj... najlepszego z okazji Twych urodzin... :tak::-) zdrowka, sczescia, milosci, pociechy z kochanych dzieciaczkow oraz spelnienia najskrytszych marzen... :tak::-):-)
 
Gosia, ja juz Ciebie znalazlam, wiec Ty mnie juz nie musisz szukac... :tak::-)
Ann, fajnie, ze zakupki sie udaly... ;-) faktycznie wozki sa przewaznie bardzo drogie, ja placilam za swoj (komplet, dla jednej dzidzi) 2 lata temu ponad 700 euro... i kupilismy go w Niemczech, bo w Holandii identyczny kosztowal 150 euro drozej... :tak::szok: a my mamy do Niemiec niedaleko, wiec nam sie tym bardziej to oplacalo...
Ania, swietny kolorek... do twarzy Ci w nim... :tak:;-) ja rowniez mam zamiar wybrac sie do fryzjera, ale pod koniec marca lub z poczatkiem kwietnia...
Anetko, slyszalam, ze podobno jak sie wyrywa siwe wlosy to jeszcze wiecej ich odrasta... :tak::baffled:
Pauka, super, ze Majeczka juz czuje sie lepiej...
dziewczyny, co do chodzikow to ja calkowicie sie zgadzam z Pauka... :tak::tak: a tak na marginesie, to w Canadzie jest nawet zabroniona ich sprzedaz...
a my jutro (to znaczy juz dzisiaj) wybieramy sie na kraamvisite... kuzynowi meza urodzila sie druga coreczka... :-):-)
milej soboty zycze...
 
Ann, fajnie, ze zakupki sie udaly... ;-) faktycznie wozki sa przewaznie bardzo drogie, ja placilam za swoj (komplet, dla jednej dzidzi) 2 lata temu ponad 700 euro... i kupilismy go w Niemczech, bo w Holandii identyczny kosztowal 150 euro drozej... :tak::szok: a my mamy do Niemiec niedaleko, wiec nam sie tym bardziej to oplacalo...

Ja planuje kupic uzywany na Marktplaats, narazie sie tak orientacyjnie rozgladam, wozek to ja dopiero w czercu jak nie pozniej kupie, a jest szansza ze bede mogla odkupic za niewiele od siostry znajomej bo maja blizniaki, i nie taki stary bo dzieciaczki maja 3,5 roczku a oni juz raczej tylko buggy uzywaja, moze bede musiala cos do niego dokupic bo juz chyba nie maja tych glebokich - kurcze jak one sie nazywaja :baffled: - nakladek dla niemowlakow - kurcze slowo mi wylecialo :zawstydzona/y:, tak czy inaczej to zawsze taniej niz kupowac calosc od razu.

Ale sie dzisiaj rozpisalam...:szok::-D
 
Witam
Dziękuję za życzenia:tak:
Pauka ja używałam tylko chodzik - pchacz i uważam, że on krzywdy dziecku nie zrobi:-) Karola jeden jeszcze mam:tak:
magdalena ok kilku lat wyrastają mi siwe włoski na grzywce (ok 3-4) i je non stop wyrywam i nadal są w takiej samej ilości. Mam je oczywiście na całej głowie (pod światło lub słońce widoczne), ale te na grzywce bardziej się rzucają w oczy i mnie denerwują:baffled::rofl2:
 
reklama
Anetko, chodzik - pchacz jak najbardziej... :tak:ja rowniez go mam, razem z klockami drewnianymi... mi chodzilo o ten chodzik, w ktorym dziecko siedzi... mysle, ze Pauka tez miala ten na mysli... :tak:milych urodzinek zycze...
 
Do góry