reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Agasta ja mam termin na 1 kwietni czyli tuz tuz. Widze ze bardzo utalentowane dziewczyny sa na forum wokalnie a ty jeszcze sportowo:szok::szok::szok::-)
Magdalena to tez mialas szczescie i masz racje w Polsce by sie to nie zdazylo, ja jak zgubilam telefon to babka oddzwonila na numer jaki znalazla w telefonie (na szczescie byl to numer mojego M.) i zostawila na recepcji za dziekuje:szok::tak: a na NK jestem jak wpiszesz Den Burg/Texel to mnie znajdziesz (jako Gosia-Dorota) a przy okazji jak ciebie moge tam znalesc???
Ann no widze ze zadowolona jestes, a za lozeczko 40 E to rzeczywiscie niewiele. Ja tez mimo ze mam 3 pary spodni ciazowych to mimo wszystko lubie w dresie chodzic:tak:
Ide skonczyc gotowanie bo moj M. smieje sie ze tradycyjnie wszystko czarne w garach;-), a dzisiaj mamy polskie rolady kluski i modra kapuste typowo slaski obiad :-D:-Dno moze tylko rosolu z nudlami brakuje;-)
 
reklama
agasta, narazie nie planuje zadnych ogromnych zakupow w prenatalu, ide tylko poogladac, a to lozeczko z ikei jak myslisz dobre jest? bo prawde powiedziawszy wole dac wiecej na dobry materacyk niz na lozeczko ponad 100e
a co do moich zalupow to bylam tez w miss etam ale tam to niedosc ze wszystko rozmiar 44 i w gore, do tego nic mi sie nie podobalo a ceny takie ze :szok:
patrzylam znowu troszke na wozki, oczywiscie narazie nic nie kupuje ale bardzo mi sie spodobal z firmy easy walker duo, liczac tak wszystko razem to tez nowy ok 900e, patrzylam tez na allegro ale jakos mi sie nie podobaja, takie wielgachne jak pol samochodu mi se wydaja no i te kola takie wielkie :szok: naszczescie mam jeszcze mnostwo czasu :-D
Sencilla, a z jakiej foirmy ty masz ten podwojny wozek?
 
Ale dzis u nas pieknie było,spacerek sie udał.Bylismy na plazy,troszke wiało ,ale i tak super.Uwielbiam morze:tak:
Ann fajnie ze jestes zadowolona z zakupów.Ja mysle ze w ikei sa dobre łozeczka .My tw pl i nie nażekamy :tak:
Sencilla,Agasta jest szansa ,ze usłyszymy wasze piekne głosiki:-D:tak:
Aneta i jak sprawy domowe?
Magdalena wszedzie sa dobrzy i zli ludzie.Mysle,ze w pl tez by sie tacy znalezli:sorry2:Mimo wszystko miłas szczescie.
Agasta ty jestes uzdolniona z kazdej strony:-):-):-)
My jutro robimy wypad do bredy na chwilke,a pozniej do bergen na wczesnieszy dzien kobiet:tak:
 
Hej!
MamoMikołaja mój ma 1,10 i też nie śpi już tak od 4 miesięcy...pewnie czasami mu się zdarzy ale nie mam na co liczyć:no::sorry2: że codziennie będę mieć tą godzinkę luzu!:-D
A pobudki urządza już pare minut po 6.00...ciekawe co będzie latem,skoro nawet jak jest ciemno to tak wstaje!:baffled:
Agasta fryzjerka jest Polką i przychodzi do domu...:-)co mi bardzo na ręke z dwójką dzieciaczków!
Ann no widzę że zaszalałaś!:-DCieszę się że znalazłaś coś dla siebie,ja za pierwszym razem wróciłam tylko wściekła bo mi się nic nie podobało:sorry2::confused:...
Ja już po prysznicu...dzieci śpią!Weekend!:-D:-D:-D
 
...ale się rozpisałyście:szok::szok::szok:
Ja właśnie z mężusiem wyskoczyłam z pod prysznica... ;-):-):-D
mama mikołaja mój Oli śpi w ciągu dnia raz po ok 2-3godz lub 2 razy 1-1,5godz:szok::-):-D, chodzi spać ok 20stej:tak::-)
Karola robię gyros i sałatkę z makaronem tortellini alla carne:tak: oraz jakiś placuszek lub torcik:confused: (jeszcze nie wiem co, ale za to zabieram się jutro od rana:tak::-)
Ann fajnie, że zakupy Ci się udały:-) Ja też uważam, że lepiej zainwestować w porządny materacyk niż łóżeczko za 100e. Z ciekawości zajrzałam na ceny wózków dla bliźniąt i się troszkę zdziwiłam :szok::szok::szok::szok:
Aniu włoski świetne, ja na razie cieszę się moim naturalnym kolorem, bo jeszcze trochę będę musiała się z nim pożegnać:hmm:, siwieję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Widać ich coraz więcej zwłaszcza na grzywce, ale jak dorwę jakiegoś siwka to wyrywam:zawstydzona/y::-D
Miłej nocy kobitki:tak::-)
 
Ania swietna fryzura:-)A jak ma na imie fryzjerka,jesli mozna wiedziec?Bo moja kolezanka w bredzie na taki fach:-)
Aneta masze jeszcze ten chdzik?????????????:-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
Fryzjerka zwie się Bernadka...hi hi i pewnie to ta o której myślisz!:-D
A kto potrzebuję chodzik?:szok: bo ja tez jeszcze mam i komus podarowałabym!
 
reklama
Do góry