reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Niunia jestem z opolskiego, mieszkam 60 km od Opola a do czeskiej granicy mam 13 km
Sencilla przy okazji gdzie w Czechach mieszkał Twój mąż?
Magdalena jakoś mnie nie ciągnie do śpiewania w holenderskim chórze. Bardzo chciałabym zacząć znowu trenować siatkówkę ( w pl trenowałam 3x w tyg po 2 godz przez 8 lat) :-) Swego czasu zaliczyłam półfinały mistrzostw pl i grałam kilka lat w kadrze wojewódzkiej :-)
 
jaki talent sportowy! Wow! Ja studiowalam z mistrzynia swiata w pilce plazowej, moze sie znacie?
MOj maz mieszkal w Trincu, 15 km od cieszyna czeskiego.
 
Sencilla to daleko ode mnie Twój mąż mieszkał. A za plażówką nie przepadam, i tej Twojej koleżanki nie znam. Miałam za to przyjemność poznać PANÓW (przystojnych bardzo zresztą) występujących w kadrze narodowej pl :-)

Długo mogłabym wymieniać czego to ja nie próbowałam, i to nie tylko w sporcie. Byłam wolontariuszką w domu opieki społecznej dla dziedzi rodzin ubogich i alkoholików - ciężka, ale wdzięczna praca. Trenowałam lekkoatletyke, skok w dal, bieg na 600m, 1000m i sztafeta 4 x 100 m., pchnięcie kulą, pływanie, badminton :-D Byłam harcerką, wolontariuszką WOŚP i chciałam trenować karate ale mama mi nie pozwoliła :-D
 
Aniu ja już widzialam - super. Masz fryzjerkę polkę cz holenderkę? Ja tez musze się wybrać do fryzjera bo zaroslam juz że szok. A dziś wieczorkiem będe się farbować :-)
Ann pochwal się zakupami :tak:
 
no hej
ja juz jestem
niepamietam juz co pisalyscie,
ale zakupy sie udaly nawet :szok:
kupilam dwie bluzeczki - tuniczki jedna w C&A a druga w H&M do tego 2 pary spodni (tez z H&M) jedne dresowo po domku bo moje juz uwieraly i jedna z materialu super jak sie troszke cieplej zrobi a no i moj wcisnal mi tzn kazal kupic dwa pasy ciazowe bialy i czarny bo mu sie bardzo podobaly :szok:
i wyobrazcie sobie kupil nawet zestaw bodziakow dla kruszynek bo nie mogl sie oprzec :-D:-D
a jutro ponoc wybieramy sie do ikei poogladac co tam dla dzieci maja, bo jak zerknelam w net to widzialam ze lozeczka dzieciece po 40 euro maja :szok:
A jak do ikei to napewno zaciagne go tez do prenatalu bo jest tam wieelki, ale oczywiscie najpierw on mnie zaciagnie do media markt :szok::-D:-D
ide cos zjesc bo umieram z glodu
 
reklama
Ann zgadza się w ikei mają tanie łóżeczka bo moja teściowa kupiła sobie żaby Claudia miała gdzie spać jak będzie w środy ją bawić :-)
A co do większych zakupów w prenatalu to sie wstrzymaj to jak dostaniesz od nich blije doos to tam będzie 20% zniżki na zakupy u nich. W dodatku w każdy drugi poniedziałek miesiąca maja zniżkę 10% przyzakupie na min 25 euro. no i nie zapomnij o tym że dla mam przyszłych blixniaków mają specjalna zniżkę :-)
 
Do góry