reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla rozmawialismy i wszystko było by ok gdyby nasze zarobki przekraczały 2400euro (tak jest zaznaczone w umowie ),niestety tak nie jest,
ale może to wkrótce się zmieni byłam na rozmowie w sprawi pracy i w ciągu 3 tygodni mają dac mi znać wiec może akurat mi się poszczęści
 
reklama
Ania jak przyjedziesz na spotkanko,to mam nadzieje ze zaserwujesz taka pyszna kawusie:-):tak::tak::tak:
Gosia dzis jest taki okropny dzien,ja tez czuje sie ospale:tak:
Sencilla ale zartownisie zw cu,dlaczego nie zadzwonili??Ja tez bym zareagowała tak jak Ty!:confused::sorry2:
 
witam popoludniowo
Karola, zaserwuje WAm pyszna kawke na spotkaniu, Ania mi pomoze :tak: jako specjalistka! :-D;-)
Alu, a to 2400 to brutto czy netto WAm podali?
Mam nadzieje, ze z Twoja praca wypali! Super by bylo :tak::-) Bylas w tej piekarni, tak?
A jak wycieczka do kringloopwinkel? Oblowilyscie sie co nieco?:happy::happy:
 
witam i ja,

Aniu, kawka wyglada kuszaca... ja rowniez poprosze...:tak:
niestety, nie skosztuje Waszej prawdziwej kawki... ja mam do Sencilli chyba najdalej, bo ponad 200 km... :dry::dry: tym razem nie uda mi sie z Wami spotkac... ale moze nastepnym, kto wie...
Sencilla, faktycznie troche glupio wyszlo z tymi szczepionkami.. :confused: ale mimo wszystko uwazam, ze tutejsza sluzba zdrowia jest lepsza niz w PL... :tak: ale to tylko moje skromne zdanie... ;-)
Ala, wytrwalosci w bieganiu zycze... :tak:
Agasta, Aisah, sliczniutkie coreczki... takie kochaniutkie... :-)
Agasta, wydaje mi sie, ze Claudia jest podobna do taty?
Gosia, dobrze, ze malutki sie juz obrocil... Tobie to juz calkiem niedlugo zostalo... ;-) ja urodzilam 15 dni przed terminem...
Ann, nie martw sie... ja rowniez mialam takie klucia w brzuchu, lekarz zapewnial mnie, ze to normalne... kazdy inaczej przechodzi ciaze... i faktycznie bylo wszystko ok... ;-)
Pauka, jak tam Majeczka sie czuje... zdrowka zycze...
Anetko, super, ze badania Nikusiowi wyszly dobrze... a na wyciecie migdalkow kiedy sie wybieracie?
 
Aisah, ja jezdze z Manuelem w czwartki do przedszkola do Groningen... :tak: przedszkole konczy sie przed 12:00 i pozniej skoczymy do miasta... wiec bede jutro w Twoich stronach... :tak::-) jesli Tobie rowniez pasuje, to mozemy sie jakos spotkac... ;-)
 
Magdaleno, bardzo zaluje, ze Cie nie bedzie na spotkanku..
Nie dasz rady dojechac, prawda?
ja urodzilam 15 dni... po terminie :-D

Aniu, jeszcze raz dziekuje za przesylke!
 
Ja urodziłam dokładnie tygdzień przed terminem :-)

Magdalena Claudia to 100% tatusiek. Wszyscy mówią, że jest do neigo podobna. Moje ma ponoć tylko usta. I dół oczywiście :-D
Poszukam zdjęć mojego lubego jak był bobaskiem, to same zobaczycie jak duże jest podobieństwo jak był mały. Tak jakby to było zdjęcie Claudii a nie jego sprzed 28 lat :-)
 
magdalena12 kurcze jutro mam dzien zapelniony, ale w nastepny czwartek było by super i z miła checia wybiore sie na miasto.
Agasta mała jest boska :-)
 

Załączniki

  • sukienka (17) 341x500.jpg
    sukienka (17) 341x500.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 17
U kolezanki sie zasiedzialam ze dopiero co do domu zawitalam:baffled::baffled:
Agasta masz racje troszke pomylily sie mi tyg. Ann:-):-) ale tak czy siak do półmetku juz niewiele zostalo a pozniej to juz z gorki:tak::tak::tak:
Sencilla a kolezanka tez z Polski???:confused::confused: i jakie ma wrazenia z mieszkania na wyspie???
Magdalena nie strasz mnie ja jeszcze nie jestem przygotowana psychicznie:szok::szok::szok:, a po drugie moze maly zrobi mi troszke dluzsze wakacje maciezynskie:tak::tak:
 
reklama
Gosiu, kolezanka tez jest z Polski. Na tym forum ma nicka Aniahoge, ale rzadko tu zaglada. Z tego co mi mowila, to niezbyt tam jej sie podobalo ;) czula sie chyba troszke odcieta od swiata.
 
Do góry