reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla znam to bo czuje to samo:tak:, nawet nazywamy to miejsce Alcatraz:-D:-D. Ale z moim M. mamy pewne plany jak wszystko dobrze pojdzie to jeszcze ten rok jakos tu wytrzymam:-):tak::-)
 
reklama
Hej !!!
Jestem tak wsciekła że szok :szok::szok::szok:pokłóciłam się z moim A normalnie mam ochote go udusić przez to wszystko mam ochotę zapalić rzuciłam palenie jak zaszłam w ciąze noi dotej pory karmiłam więc wiedziałam że nie mogę i nawet mnie nie ciągnęło a teraz raptem 2 dni nie karmię i po tej awanturze jak bym miała fajki w domu to bym sobie zapalila ale nie mam i może to dobrze bo nie chcę wracać do palenia:crazy::crazy:tylko czy mi się to uda jak mój mnie będzie tak wkurzał to napewno nie:crazy:
 
agnes, nie rob tego, ten papieros ci nie pomoze, dasz rade bez
i sie nie denerwuj, wiem ze latwo tak komus radzic ale czasem naprawde nie warto sie denerwowac :sorry2:
 
Sencilla przymierzamy sie do kupna malego hotelu z restauracja, ale jak narazie wymaga to troche czasu i pieniedzy a w dobie dzisiejszego kryzysu jest to troche trudne. Muzse sie szybko uczyc bo chcemy to razem prowadzic
Agnes trzymaj sie, tak dlugo wytrzymalas klopoty miną a nalog pozostanie
 
Dzien doberek!

Agnes mam nadzieje że nie uległaś...bądź twarda!;-)
Gosia ja też się piszę do pracy u ciebie...proponuję część recepcyjno-meldunkową...:-DUwielbiam prace w hotelach!:tak:
A ja wczoraj zrobiałam sobie włoski...skończyłyśmy ok 1.00...Efekty wkrótce zobacycie...:-D;-)

 
reklama
Witam z samego rana
Nie śpię już od 6:00, bo mój kochany synek stwierdził, że ma dość spania:baffled::-)
agnes trzymam kciuki za Ciebie, abyś już nigdy nie zapaliła papierosa:tak: Wyobraź sobie, że ja jeszcze nigdy w życiu nie paliłam:szok::-):-):-):-), a to dlatego, że jestem uczulona na dym od papierosów i się duszę, powietrza mi brakuje:tak:
Gosiu fajne macie plany i życzę powodzenia w ich zrealizowaniu:tak::tak::tak:
Aniu pokaż nową fryzurkę, bo już doczekać się nie mogę:-):-):tak:
Mam ostatnio jakieś ciężkie dni, nic mi się nie chce i non stop ziewam:baffled: chyba przez tą pogodę:crazy:
miłego dnia kobitki:tak:
 
Do góry