reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Hej dziewczyny, dziś chyba taki paskudny dzień.
Moja mała od powrotu ze spaceru tak szaleje, że hej.
Ja już siły nie mam, cały czas tylko na rękach chce być, cały czas się rzuca i bardzo płacze. Jak ją położe do łóżeczka albo choć na chwilę obrócę w pozycję leżącą to się zaczyna dopiero cyrk :szok:
Jutro idziemy na szczepienie, aż się boję co to się będzie działo po, jak znowu będzie miałam taki dzień jak dziś.
Lecę pod prysznic póki tatko małą się zajmuje.

Dziś już chyba tu nie zajrzę, więc mówię od razu mówię dobranoc i do jutra :-)
 
reklama
wszystkich wywialo... :nerd::dry:
Agasta, czy ten kurs holenderskiego jest na CD, czy na DVD?
 
Ostatnia edycja:
agasta widze ze na twoim suwaczku jest napisane ze claudia ma dzisiaj 2 miesiące, ale wiem ze ona urodziła 30 grudnia a dzis mamy 2 marca:baffled: ale luty ma 28 dni,wiec to chyba dlatego..
ale i tak składam zyczenia dla twojej córeczki:-)
 
Witam Was po mojej kilkudniowej nieobecności:tak:
Ala Aisah witam Was na forum, piszcie dużo i nie znikajcie:-)
Dziewczyny zdjęcia dzieciaczków śliczne:tak:
Natka zdrówka dla Zosi:tak:
Karola jeśli możesz to zabierz dla mnie płytę na spotkanie ponieważ mnie nie będzie, a ja później Ci oddam:tak::-)
Pauka spóźnione życzenia dla Ciebie....
Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz ode mnie.
U nas dziś pogoda była tak piękna, że umyłam okna:tak:
Uciekam pod prysznic, bo zmęczona na maxa jestem:baffled:
Miłej nocy kobitki:tak::-)
 
Dziewczyny no wreszcie jestem z Wami.....;-):tak::-):-):-)

Przede wszystkim witam nasze nowe foremki!!!:-):-)

Dzisiaj niestety poległam!:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Przez moją głupotę...Testy zdałam oczywiście bezbłędnie...ale....
Kurcze na górce nie spuściłam do końca ręcznego i kazał mi jeszcze raz poprawiać....
a jak drugi raz stałam na górce to tak mi noga na sprzęgle latała, ze popuściłam sprzęgło i mi zgasł.... Masakra....jakiegoś grata dostałam, bo nie mogłam wogóle sprzęgła wyczuć! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wracałam i sama się z siebie śmiałam....Poprostu nie mogłam uwierzyć, ze poległam na moich najmocniejszych manewrach!!!!Szok....:szok::zawstydzona/y::-)

A w domku lipa...Przez ten tydzień to tak wiele sie wydarzyło, że nie wiem od czego zacząć.....:szok:
Może tak pokrótce....Dzieciaki sie pochorowały...Przechodziliśmy kolejny kryzys małżeński...I teraz znowu Maja jest chora! Od piątkowej nocy miała temperaturę 39-40 stopni i luźne kupy...Ale to z zębów, bo już ma znowu następnego...Ale od wczoraj już temp nie ma a za to ma straszny katar, że leci jak z kranu i zaczeła kaszleć i jeszcze dodatkowo jakieś krostki ma na pleckach i brzuszku, co dopiero zauważyłam i jutro znów lecę do lekarza....:-:)-:)-:)-(

 
Pauka nie ma sie co przejmowac,ja zdawałam 4 razy i 3 razy na łuku oblałam :tak:
Sencilla ja na pociag o 8.30,wiec bede gdzies ok 11.:tak:
Anetka nie ma sprawy:-Dwezme płytki :))
My dzis pospacerowalismy chyba ze 3 godz,oj tak była piekna pogoda!
Teraz pod prysznici do spania.dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Aisah, dzieki za zaproszenie... jak tylko bede w poblizu to chetnie wpadne na kawke... :tak::-) a gdzie wybierasz sie do pracy, jesli moge zapytac... i nie martw sie, malutka z pewnoscia przyzwyczaji sie do nowego otoczenia...
Pauka, nie przejmuj sie... nastepnym razem z pewnoscia bedzie lepiej... duzo zdroweczka dla Majeczki zycze...:tak: a jak Ci idzie z poszukiwaniem pracy?
Anetko, jak bylo w Polsce? mam nadzieje, ze troszke wypoczelas... jak sie miewa Nikus? :confused:

dobranoc dziewuszki... ;-)
 
Witam!

Pauka głowa do góry,następnym razem będzie lepiej z jazdą!
Duuużo zdrówka dziewczynką i optymizmu życzę...wszystko się poukłada..:tak:;-)Nie martw się...
Anetko no i jak w PL...nacieszyłaś się?;-):-)
Sencilla a to tobie jak praca idzie?:nerd:
Ja już od 5.00 zaliczyłam prasowanie a teraz lece na śniadanko!
I kawkę zostawam...

 
Dzien dobry,
ja sie witam i uciekam do pracy a baaaardzo mi sie nie chce ale coz zrobic :baffled:
pauka, co z Maja? Mam nadzieje ze nic powaznego?
Ania, niezla jestes z tym prasowaniem, moze ja ci tez podrzuce? :-D Widzimy sie o 15.
Milego dzionka mamuski
 
reklama
Droga PaulinoAnno!:-)

Życzę Ci, abyś w tym odwróconym,
pokręconym świecie
potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami.
Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć
i o co walczyć.
Abyś kochała i była kochana.
Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych
i odwagi by je spełniać.
Aby to o czym tak marzysz się spełniło,
a to co tak kochasz, aby Twoje było.
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień,
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
aby potem wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu.
Spełniaj się!
Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów.
Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała,
nie będziesz wiedziała co tracisz...
Idź przez życie z odwagą w sercu, o
toczona ludźmi, których kochasz... :tak:;-):-D


 
Do góry