reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Cześc dziewczyny, jest tu male nie porozumienie:-D Aisah to moja córka i jest jedna :-D Hehehehe to nic.

agasta Ja od tygodnia wstaje o 6:00 wiec znam ten bol :-(, ale dzisiaj moj narzeczony mnie wyręczyl spalam do 8:30. Normalnie rozpusta hehehe
 
reklama
Witam poniedzialkowo,
ja juz oczywiscie od 8 w pracy i wlasnie kawke popijam :-)
 
Dzien doberek:-)
My dzis pospalismy do 9:tak::tak:Teraz kawka ,potem spacerek.
Dziewczeta byłyscie na wystawie kwiatow w Leiden? Tam tez jest pieknie:tak::tak:Za niedługo otwieraja:tak::tak::-)
 
Witajcie po ciezkim wekendzie..:crazy:

nie bylo mnie przez dwa dni bo niestety pracowalam .... a dzis bym pospala ale niestety maly zadzil juz wczesnie:zawstydzona/y:;-)

poczytam co naskrobalyscie a potem sie odezwie ..
 
Witajcie !!!!

Przedemną dziś ciężki dzień właśnie postanowilam odstawić małego od piersi :szok:
narazie jest masakra ciągle przychodzi i mnie szarpie za bluzkę ale jestem twarda narazie ostatni raz jadł o 7 jak się obudził i stwierdziłam że to koniec karmienia bo on się tak nauczył że nic nie chce jeść tylko cycka a tym się nie najada i wczoraj to już tak było że jadł co godzinę w ciągu dnia :szok:a dziś pierwszy raz miałam pod ręką musztardę to i posmarowałam cycka i potem mu daje skrzywił się a ja mu dałam chleba trochę pojadl i potem znow to sama i tak to wytrzymaliśmy do teraz zobaczymy co będzie dalej najgorsza będzie noc tak czuje:crazy::szok:

teraz ide poczytać co u was...nara
 
witajcie dziewuszki
Agasta a kiedy w Holandii jest Dzien Matki? Z checia sie wybierzemy do orchidei.
Ja wlasnie z kursu wrocilam i do pracy sie zabieram.
Natka, tez mysle, ze bedzie najlepiej, jak na spotkaniu beda zdrowiutkie wszystkie nasze dzieciaki. Moje tez ;-)
Agnes, powodzenia z odstawianiem. Bedzie dobrze, zobaczysz! Grunt to konsekwencja i niepoddawanie sie.
Do pozniej,milego poniedzialku!
 
agnes jak postanowiłaś odstawić to musisz być konsekwentna :tak:
ja jak odstawiałam to po mału najpierw w dzień nie dawałam w ogóle , a później w nocy tu było gorzej . w pierwszą noc dałąm przed spaniem kaszkę i wypił obudził się jak zawsze około 23 i płakał ale arek poszedł do niego i położył go a on płakał i tak około godziny :szok: w końcu usnął w drugi dzień płakał około 15 minut a w trzeci dzień z 5 minut i uświadomił sobie że juz nie dostanie :tak:
teraz mi przesypia całe noce :tak::tak::tak::tak:
więc jak nie chcesz dawać mu to już kategorycznie nie! bo on dobrze wie że możesz ustąpić mu :tak: dzieci wyczuwaja to :sorry2:
 
zgadzam sie z Olgunia, nie trzeba ulegac placzowi malucha, tez mialam przeboje z odstawianiem Marysi, ale na nic zdaly sie jej placze ;-)
Kochane, jak planujecie przybyc na spotkanie? Toola przyjedzie po poludniu, ale mysle, ze dla wiekszosci z Was lepiej bedzie przed poludniem przyjechac, tak?
Karola, o ktorej masz pociag z Hagi?
 
reklama
Hej,
my byliśmy 3 godziny na spacerze. Nakramiłam teraz małą i mam chwilkę na kopma.
Pranie już poprasowane, zmywarka opróżniona, Claudia leży w łóżeczku i się bawi.

Sencilla w tym roku dzień matki wypada 10 maja :-) to jest niedziela

Idę zrobić sobie coś do jedzenia, bo zgłodniałam po tym spacerze że hej :-D
 
Do góry