reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej kobietki,
u nas noc ponownie minęła bez zarzutów :-)

twiggless ciastoline widziałam kiedyś w Action'ie.
Sencilla zdróweczka życzę

A mi się znowy hemoridy odezwały :wściekła/y: co za męka :-( A było już tak dobrze, że całkiemo nich zapomniałam...
 
Wlasnie wrocilam od lekarza, mam ostre wirusowe zapalenie drog pokarmowych. PO prostu masakra, oszczedze Wam lepiej szczegolow...:eek::baffled::eek::baffled::eek::eek::eek::eek::eek::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Witam dziewczyny....

Mój mały właśnie uciął sobie niezapowiedzianą drzemkę na kanapie:-D więc korzystam z okazji i piję drugą kawkę...
Ann nie wiem czy dostałaś moją wiadomość na gg?:sorry2:
U nas pogoda też brzydka, nic tylko szaro i pada!:baffled:
Agnes gratuluję obrączek - wrzuć foteczkę jakie wybraliście i szerokiej drogi!:tak:
Sencilla Natka założyła wątek z fotkami które nie powinny być na forum otwartym...;-)
Narka
 
Aha!:-D

Droga Pauko!

Z okazji jakże pięknej ÓSMEJ ROCZNICY ŚLUBU
życzę Wam abyście dalej szli przez życie,:tak:
trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci,:-)
zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. ;-)

Wszyskiego dobrego!!!!
 
Aha!:-D

Droga Pauko!

Z okazji jakże pięknej ÓSMEJ ROCZNICY ŚLUBU
życzę Wam abyście dalej szli przez życie,:tak:
trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci,:-)
zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. ;-)
Wszyskiego dobrego!!!!


:tak:
dopisujemy się do życzeń:-D

ania trzeba napisac wiadomosc do anislu w twojej sprawie, i hop siup,ruki cuki jutro jestes moderatorem i jak najszybciej trzeba załatwic wejście na zamkniety dla tych które go jeszcze nie maja;-)

dzisiaj mam kiepski dzień:baffled:
mała śpi:-)
a ja padam.
sencilla kochana trzymaj się:tak:
a ten wątek to po to,zeby tam było wiecej naszych zdjęc:-):tak: bo tu na otwartym to czasem zeby cos odnalesc to masakra pół dnia trzeba szukac...:dry:
ide ogarnąc chałupkę i się troche uszykowac, bo popołudniu na kawke jedziemy, a jeszcze chce skoczyc do niemiec do rossmanna:-p
oczywiscie po pieluszki:-D
 
Sencilla, trzymaj sie jakos kochana... :tak: te wstretne chorobska... :crazy:

Ania... Pauka obchodzi dzisiaj rocznice slubu?? :confused::confused: bo z suwaczka wynika, ze zawarla zwiazek malzenski 30 pazdziernika 2003 roku... :baffled::baffled:;-)
 
twiggles ja właśnie w Action'ie widziałam ciastolinę:tak::-)
agnes gratuluję zakupu obrączek:tak: i życzę przyjemnej podróży:-)
Sencilla zdrówka dla Ciebie:tak:
Agasta dla Ciebie też zdrówka:tak:
Pauka rocznicę ślubu niedawno obchodziła na tym forum, to jakaś pomyłka:sorry2:. Aniu czy wywnioskowałaś to z opisu gg:confused: Pauka pewnie 8 lat temu z mężem się poznała:tak::tak::tak: Pauka wszystkiego najlepszego, samych słonecznych dni:-)

Oli śpi, a mi się nic nie chce:baffled:, czas się zabrać za obiad:tak: Pomysłu brak:no::baffled::confused:
 
reklama
Mamo Mikolaja oto mój numer tel 791 456 904 jak coś chcesz to dzwoń
w Polsce tu u nas w Zduńskiej Woli tak pada śnieg ze nic nie widać :szok::szok:
my się zastanawiamy czy nie wyjechać jutro może będzie lepiej bo kurcze jak tak będzie to bedziemy jechać 20 godzin a z dzieckiem tak długo to mi nie wysiedzi w foteliku ale z drugiej strony jutro też nie wiadomo jak będzie:crazy::crazy::rofl2::rofl2:
 
Do góry