reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Posta do anislu napisałam wczoraj:sorry2:Natko...
Może w takim razie ty nim zostaniesz skoro się już za to wzięłaś...:-)
Pauka wyjaśnij nam to całe zamieszanie?:baffled::-D
 
reklama
AGNES** NO TO MASZ PRZED SOBA OKROPNA PODROZ ALE ZYCZE SCZESLIWEJ PODROZY ,DZIEKI ZA NR I ZA CHECI JAK NAPISALAM TUTAJ COS DOSTAC OD LEKARZA TO SUKCES JA JESTEM ZLA MAM OCHOTE JECHAC DO pL SIE WYLECZYC Z MALYM BO TU OD MSC I NIC NAM NIE MIJA JA 2 TYG NIECHODZE DO PRACY PRZEZ SLUZBE ZDROWIA
MASZ NETA TU JUZ W NL/? NO I GDZIE MIESZKACIE TERAZ?
 
Aniu już wyjasniam....

8 lat temu zaczęłam się spotykać z moim Sebkiem!Dokładnie 14 lutego 2001r! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dtak tak to już taki kawał życia się z nim męczę.....;-);-);-);-);-):-)
Więc Magdalena miała rację! Pobraliśmy sie 30 października 2003r.....
Ot i się wyjaśniło!:-):-):-):-):tak:;-)

A i bardzo dziękuję Wam kochane za gratki:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak::happy::-)

Agnes szerokiej drogi i jedźcie ostroznie, bo dzisiaj w radio trąbią od rana o 20-sto samochodowej stłuczce na autostradzie koło Legnicy.....:szok::szok::szok:


a teraz już zmykam po Majkę do żłobka......:-):-):tak:
Do wieczorka!
 
Hej kobitki:-)
Ale sie rozpisałyście,aż miło czytać:tak:
Agnes szerokiej drogi!Gratuluje zakupu obraczek,tak tak pochwal sie!!
Pauka dużo szczescia i jeszcze wiecej miłosci;-):tak:
Sencilla i Agasta kurować się szybciutko:tak::tak::happy::happy:
Natka fajne fotosiki:tak:
Aneta mam pytanko o ten dodatek kindgebonden,czy automatycznie dostane ,czy mam złożyć wniosek ?I jeszcze jedno moge juz reagować na mieszkania czy musze czekać na jakąś karte z kodem(nie wiem czy dobrze przeczytałam)Dzięks:-):tak::tak:
My po spacerku ,rano padało wiec jak tylko przestało wyskoczylismy:rofl2:A teraz obiad zrobić i kawke wypić.My mamy dziś piersi z kurczaka +ryż zcebulka z kary+buraczki mniam:blink:
 
Pauka czyli jednak miałam rację:tak::-)
Karola, a otrzymujesz już kinderbislag (rodzinne) i czy w starym roku otrzymywałaś kindertoeslag:confused: Kindertoeslag zastąpił właśnie kindgebonden czyli jeśli otrzymywałaś kindertoelag w stary roku to od nowego powinnaś otrzymywać już kindgebonden w wysokości 110e:tak:. Jeśłi nie otrzymałaś tego dodatku automatycznie to musisz złożyć wniosek. Ja złożyłam wniosek w zeszłym roku o kindertoeslag, więc automatycznie w nowym roku otrzymałam kindgebonden:tak::tak::tak:. Trochę chaotycznie napisałam, ale chyba rozumiesz :confused:
Musisz czekać na list ze spółdzielni z woonpas nummerem:tak: Otrzymujesz go już przy zarejestrowaniu na ich stronie, ale w moim przypadku był dopiero aktywny jak otrzymałam list. Możesz spróbować zareagować najwyżej się nie uda czyli wystąpi informacja, że jeszcze nie masz dostępu:tak::-)

U mnie dziś spagetti:-):tak:
 
Hej dziewczynki,
u mnie troche lepiej, juz rzadziej odwiedzam kibelek. Ale strasznie mnie to oslabilo... :eek:
U mnie na obiadek pomidorowa i piersi z kurczaka. Ja tylko pomidorowa, bo ona jedna nie konczy w kibelku :-D
 
Nie jeszcze nic w starym roku nic nie miałam:no:Dopiero teraz nam na przyjść kinderbislag.Wiec złoze wniosek i bede czekać.Dziekuje za tak szybką odp:tak::tak::tak:.
Musze iść do Misia,bo cosik kwiczy:-)
 
a ja wlasnie ewakuowalam MArysie na balkon, bo ja dzis energia rozsadza. A na rece mam wielkiego siniaka, bo mnie użarla dzis, wgryzla sie i nie chciala puscic. Jak jakas mysz na widok sera:-D Co sie z tym moim aniolkiem porobilo??? :baffled::confused::wściekła/y:
 
Hej!

A ja właśne wróciłam od dentystki i się okazało że to ja dziś miałam siedzieć na fotelu a nie moje dzieci!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I nici z dentysty bo z moimi rozbieganymi brzdącami nic się zrobić nie da:no:...więc ustalili mi kolejną wizytę i na tym się skończyło!:baffled:
I znowu będę czekać 2 tyg.:dry:
U nas na obiadek ŁATWIZNA..mąż sobie zamażył ziemniaczki z kwaśnym mlekiem,ziemniaczki z koperkiem i jajko sadzone!:-D
Sencilla cieszę się że ci lepiej....
 
reklama
Sencilla, szybkiego powrotu do zdrowia życzę, dobrze że chociaż tą pomidorowa mozesz zjesć:tak:

Pauka, gdzie pracujesz? Coś mi umknęło? Ty ze swoim S. jestescie razem od 14.02 a my sie tego dnia zareczylismy :-)

Karola, poczekaj aż dostaniesz kinderbijslag ,ze skladaniem wniosku. SVB powinno samo zglosic do belastingu że pobieracie rodzinne. Poza tym wysokość dodatku uzależniona jest od dochodów i może to być różna kwota.

Agnes, jedźcie ostrożnie:tak:

Mamo mikołaja, byłaś u różnych lekarzy? Czy cały czas do tego samego chodzisz? Ja na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza i jechala na wizyte do szpitala:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry