reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ja tak na momencik przed spankiem;-)

mam pytanie do mam starszych dzieci:
czy mozecie mi napisac czy znajde tu w NL ciastoline???
jesli tak to gdzie i jak sie nazywa?
z gory dziekuje za podpowiedzi
(przyznam sie szczerze, ze nawet nie wiem w ktorym sektorze w zabawkowym tego szukac)

co do spotkania w wiekszym gronie to ja chetnie ale blizej daty ktorą wybierzecia okresle sie na 100% czy mi bedzie pasowało;-) moze Olgunia się ze mną zabierze bo mieszkamy niedaleko siebie, oczywiscie jesli bedzie chetna...

mam małą sugestię co do spotkania ale z gory pisze ze to tylko moje zdanie;-)
pomyslałam ze mozna by było spotkać sie w jakims parku lub zamknietym obiekcie tym "Małpi gaj" w takim miejscu aby wszystkie mogły dojechać... nawet z partnerami wtedy by było wesoło i 100% integracja...
ale oczywiscie dostosuje sie do ogółu jesli tylko termin mi podpasuje...

Dobranoc
 
reklama
Hej!

Twiggless moi bawią się taką ciastoliną KID'S DOUGH w małych białych kubeczkach i kupiłam ją w INTERTOY's...;-)a na wieczkach są wytłoczone różne zwierzaczki...Karina lubi je oddciskać!



Kawka gotowa!:-D
 
Dzień dobry!!!
mi też się dzisiaj nie chce a muszę się jeszcze spakować bo wieczorem wyjeżdzamy do Holandii:crazy::crazy:
Sencilla zdrowiej szybciutko
A i kupiliśmy już wczoraj obrączki:tak::tak::tak:
miłego dzionka wszystkim mamciom życzę :-):-):-)

komu kawkę .......bo mi własnie A zrobił :-):-)
 
witam i ja,:tak:

Sencilla, zdrowka zycze... :tak: natka zalozyla watek "nasze zdjecia"... ;-)
Natka, swietne fotki...
Twiggles, ja kupilam ciastoline w Toys"R"us...
Ania, kawka wyglada smacznie... ale ja poprosze owocowa herbatke... :sorry2::tak:
Ann, masz strasznego lenia powiadasz... to normalne w Twym stanie... wypoczywaj duzo... :tak:
milego dzionka dziewczynki...
 
reklama
WITAM W DESZCZOWY DZIONEK

SENCILLA WITAJ W GRONIE CHORYCH JA JUZ MSC SIE LECZE WIEC ZYCZE TOBIE DUUUZO SILY I ZDROWKA OCZYWISCIE

AGNES WITAJ!!!! PISALAM DO WAS ALE CZYTAM ZE WY W pL FAJNIE ZE WRACASZ MAM NADZIEJE ZE BEDZIESZ TU BLISKO NAS BO MUSIMY TEZ SIE WRESZCIE SPOTKAC A SWOJA DROGA WEZ DUZO LEKOW BO EPIDEMIA W NASZYCH REJONACH A LEKARZ NIC NIE ZAPISUJE..


SPADAM POLOZYC MOJA MARUDE..
 
Do góry