reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Kurcze, znikłam na dzień i czytania końca nie widac:szok:
Od tygodnia daje Aisah zmiksowane jabłuszko, a dzisiaj nie jadła od 00:00 marudzi nie chce spac i nic nie je, czy to moze byc przez nowe jedzonko?? A i załatwia sie codziennie ale wczoraj nic, pewnie jest pełna.

 
reklama
Witam dziewczyńki u nas pada:baffled: ,Wstałysmy dzis o 7 ,super bo nie lubię budzic się jak jest jeszcze ciemno na dworze
...uciekam bo idę zaprowadzic córke mojej sasiadki na świetlicę
do później:-)



 
Dzień dobry,
my dziś pospaliśmy do 8:10 z pobudką o 5.
Teraz mała leży sobie w łóżeczku i sie bawi a ja mam zamiar jeść śniadanko :-)
 
Bułeczki już upieczone teraz pałaszuję śnidanko i popija kawę zdobżową, kto chętny? :-)

Karola kalatea to piękny kwiat niestety dość trudny w uprawie. Musi mieć ciepło (pochodzi z tropików o ile się nie mylę), odpowiednią wilgotność powietrza, bo jak nie to usychają mu końcówki. Podlewa się umiarkowanie, po podlaniu wode trzeba odlać z doniczki, bo inaczej korzenie pogniją. Nie lubi mieć tzw "zimnych nóżek" :-).
Jeżeli masz jasną, dużą łązienkę to świetnie będzie się w niej czuła :-)
 
Witam i ja:tak:
Ann kawkę poproszę:tak: Muszę dziś posprzątać chałupę, pranie zrobić i coś pysznego ugotować i upiec, więc się muszę do pracy brać:rofl2::-)
Aisah Twoja córeczka ma prawie 5 miesięcy, więc nie sądzę, aby jej zmiksowane jabłuszka zaszkodziły chyba, że podałaś jej większą ilość od razu:confused: Ja jak wprowadzałam nowe posiłki to zawsze stopniowo np 2 łyżeczki, następnego dnia 3 itp Obserwuj małą, ale narazie nie zmuszaj do jedzenia. Odstaw też nowe jedzonko na jakiś czas:tak:
 
Kurcze, Agasta, Ty to jestes ekpert florystyczny! :tak: To moze mi tez cos poradzisz? Mialam pieknego bonsai, a od jakichs 2 miesiecy gubil liscie i zgubil je wszystkie :-( Teraz stoi taki suchy badyl, i tak ladnie wyglada,tak pustynnie ;-) no ale oczywiscie wolalabym, aby odzyskal ulistnienie... :nerd:
 
reklama
Do góry