reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

dobranoc kobitki, jutro na szczepienie idziemy na meningokoki:eek:
jak ja nie lubię szczepień:confused2:
mała ma smary, dzisiaj ją pielęgniarka oglądała i stwierdziła że jak nie ma temp to spoko może by szczepiona:baffled:
oni sa dziwni:oo:

pa dziewczynki.
chyba już mi przeszła ochota na robienie pączków:sorry:
wpraszam się do was na smakołyki:nerd:
 
reklama
Ania, dzieki nie bede juz swirowac, moj m mnie troche ochrzanil ze chyba zwariowalam ale coz tlusty czwartek jest tylko raz wiec niech juz bedzie, oby tylko smakowaly.
A tu zdjecie mojego brzuchola z dwoma lobuzami w prawie 13 tygodniu :-D
 
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, ale jak to dzisiaj czytalam jakos gesiej skorki dostalam, czy na pewno bede wiedziala kiedy bedzie to juz:unsure::huh::hmm:
Piszecie tak o tych paczkach ze jutro tez chyba zrobie:tak::tak:
Ann brzusio ładnie rosnie byle tak dalej:-)
Witaj Chanelka!!!!:-)
No i ja dzisiaj po kolacji w restauracji moj M. sie postaral byl bufet bałkański a na nim żurek, kluski rolady najadlam sie ze do domu to sie turlałam:-D:-D:-D. Auto zostawilam mojemu a do domu poszlysmy na nogach z kolezanka zeby przetrawic. A wieczor piekny niebo gwiezdziste i nawet widzialysmy planete wenus ktora dzisiaj ma byc widoczna (tak slyszalam), czy to byla wenus na 100% nie wiem ale swiecila mocno
Dobranoc dziewczyny!!!!!
 
Hura chociaż raz to ja jestem pierwsza:-):rofl2::rofl2::rofl2::-D
Ann piekny brzusio:tak:
Ja jakaś godz temu skończyłam piec poczusie.A teraz spadam do spania.Padnieta jestem:happy: dobranoc
 
Witam... i ja dziś pierwsza!:-):-)

Zapraszam na kawusię, bo zaraz budzę dzieci i lecimy do przedszkola i żłobka, a ja na 9.00 mam 2 godzinki jazdy....:tak::tak::-):-):-)
Już 22 godziny będę mieć zaliczone , wiec egzamin zbliża sie wielkimi krokami:szok::szok::szok::szok:

Ann brzusio jest super!!!! :-D:-D:-D:tak::tak::tak:
prawie taki jak mój,tylko ze w moim teraz nic nie ma.....;-);-);-);-):-):-):-):-)
 
Dzień doberek!

Ann muszę twój brzusio zobaczyć na żywo!:tak::-D

A tu laseczki zostawiam wam same pyszności...



I zmiatan do pracy!
Sencilla jak się masz?
 
reklama
Dzień dobry!

Aniu pączusie pyszna mniam..... mniam....sama będę robiła te z przepisu Beauty ale muszę iśc kupić serek i jajka :tak:
Ann brzusio sliczny:tak:
Dziewczynki nie mogę was wstawić zdjęć obrączek bo one bedą gotowe dopiero za 2 tygodnie moja mama je odbierze bo muszą jeszcze wygrawerować dedykacje
:-(
Dawidek ma się lepiej nie ma gorączki biega tu i krzyczy już ale chyba już zrobił kupkę mam nadzieje że już normalną
nara....jeszcze tu wpadnę
 
Do góry