reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
czesc:-)

czy u Was też dzisiaj był taki wielki grad :confused:

pogoda nie dopisuje na ferie :zawstydzona/y: i tak przez jakieś pół roku :crazy:

Hej Niuniu a gdzie ty sie podziewalas jak cie nie bylo?;-) u nas ferie od poniedzialku beda!!!
U nas byl taki grad ze szok dzieciaki w oknie 15min spedzily a biedne krowy naprzeciwko biegaly tam i z powrotem szukajac schronienia na pastwisku!:-(Nawet fotke zrobilam tego gradu jakby mi mama nie uwierzyla bo dzis byla w Tilburgu i...tam nie padalo...:-)

Iguana ale synus kochany nic tylko tulic i tulic...
Sencilla wyspij sie...
Ja dzis caly dzien walczylam z ...zebami Victora biedak ma takie toksyczne kupy ze sie w mig odparzyl:baffled: chyab z 10 ich zrobil a to wszyskio przez te szerokie zeby trzonowe... na szczescie sudocrem dziala cuda...sytuacja opanowana...

dobrej nocki..:tak:
 
Ja jestem, melduję się;-) U nas dzisiaj pogoda w kratkę...nawet raz spadł grad.

Dzisiaj synuś był marudny, bo chciał na rączki...to potańczyliśmy troche po pokoju do muzyki z mojego dzieciństwa: Majka Jeżowska, Fasolki, Pan Kleks.

"Dzik jest dziki, dzik jest zły" zdecydowanie najbardziej się podobał;-) Coraz częściej się Janek zaczyna uśmiechać...ma prześliczny uśmiech. Jak się uda to kiedyś uwiecznić na zdjęciu to wkleję fotkę:-D


AniuJ007
, cały dzień o Tobie dzisiaj myślałam. Daj znać jaką decyzję podjęli lekarze. Kciuki już aż bolą;-)..ale jestem dobrej myśli.
 
oto wczorajszy opad...
 

Załączniki

  • DSCF7744.jpg
    DSCF7744.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 37
Ania, szok!
a u nas dla odmiany takie widoczki rano byly..




a tu Marysia zrobila z ryzu i marchewki taka kaczuszke do rosolu:


a to autorka kaczuchy:

 
Ostatnia edycja:
no dobra, jak juz sie rozpedzilam ze zdjeciami, to niech kilka bedzie:)

to moja Marys uklada kwiaty :)



a to ja z moimi trzema coreczkami:)



a tu sama ja:)



a tu te dwie moje gwiazdy:

 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
sencilla piękne zdjęcia Twoich córeczek no i Ty również świetnie wyglądasz!!!

dziewczynki już piątek więc mamy weekend!!!Mężowy wraca ok 15 z pracy jedziemy na zakupy i dziś robimy gołąbki bo jutro przyjeżdża rodzinka!
Pozdrawiamy

Miłego i słonecznego weekendu:-)
 
Do góry