reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Szukałam takiego wątku . Jestem po 2 startach ( 1 puste jajo. 2- ciąża obumarła 6t) zrobiłam badania wyszła mi trombofilia . Miałam okres 04.04 , miałam zabieg 12.04 histeroskopia diagnostyczna - wyszła prawidłowo . Dostałam zielone światło. 30 kwiecień dwie kreski! 4 maja poszłam do lekarza od pozytywnego testu luteina 2x1 , zastrzyki Neoparin ( na usg dopochwowy nic jeszcze nie było widać ) Byłam wczoraj na usg maluteńki pęcherzyk lekarz stwierdził ze to może być to . Za dwa tygodnie kontrola wszysyko się okaże czy będzie serduszko . Tak się boje to czekanie jest najgorsze . Owulacje miałam około 18 kwietnia . Strasznie się denerwuje :(
3mamy kciuki. Wszystkie jesteśmy tu po smutnych przejściach i rozumiemy gorycz straty. Spróbuj skupić się na tym co dobre - z łatwością zaszłaś w ciążę :) Niektóre pary czekają latami. No i masz już leczenie wdrożone :) Ze swojej strony zrobiłaś co mogłaś, żeby zawalczyć o dzieciątko <3 3mam kciuki :)
 
reklama
3mamy kciuki. Wszystkie jesteśmy tu po smutnych przejściach i rozumiemy gorycz straty. Spróbuj skupić się na tym co dobre - z łatwością zaszłaś w ciążę :) Niektóre pary czekają latami. No i masz już leczenie wdrożone :) Ze swojej strony zrobiłaś co mogłaś, żeby zawalczyć o dzieciątko <3 3mam kciuki :)
Dziękuje Ci bardzo , myśle pozytywnie ❤️❤️
 
Hej dziewczyny! Jestem po drugim połówkowym zrobionym w szpitalu :) Chłopiec jest zdrów jak ryba, wszystko w normie. Mam nadzieję, że u Waszych heparynowych maluszków też wszystko dobrze! 🥰
 

Załączniki

  • 186513470_475979923697961_760955753659100415_n.jpg
    186513470_475979923697961_760955753659100415_n.jpg
    419,7 KB · Wyświetleń: 47
Hej dziewczyny! Jestem po drugim połówkowym zrobionym w szpitalu :) Chłopiec jest zdrów jak ryba, wszystko w normie. Mam nadzieję, że u Waszych heparynowych maluszków też wszystko dobrze! 🥰
Świetna wiadomość ❤️ Mi tez ulga spadła po połówkowych,czuje się już pewniej w ciąży ☺️
wczoraj miałam połówkowe,wszystko jest dobrze,lekarz potwierdził ze dziewczynka 🎀 waży 331 g a ile ma cm to nie wiem,lekarz nie zmierzył 🤷🏻‍♀️
jedyne co to z OM miałam wczoraj 21+3 a z pomiarów dziecka wyszło ze jest w 20 tc i nie wiem skąd ta rozbieżność akurat bo po 1 prenatalnych było 4 dni różnicy między OM a USG
Jednak patrząc na jej wymiary poszczególnych części ciała to są Ok
 
Hej dziewczyny! Jestem po drugim połówkowym zrobionym w szpitalu :) Chłopiec jest zdrów jak ryba, wszystko w normie. Mam nadzieję, że u Waszych heparynowych maluszków też wszystko dobrze! 🥰
Super ! ❤️❤️Bardzo się cieszę ja dopiero wizyta 27 maja mam nadzieje ze pęcherzyk urósł i będzie serduszko !ale strasznie się stresuje :(
 
Świetna wiadomość ❤️ Mi tez ulga spadła po połówkowych,czuje się już pewniej w ciąży ☺️
wczoraj miałam połówkowe,wszystko jest dobrze,lekarz potwierdził ze dziewczynka 🎀 waży 331 g a ile ma cm to nie wiem,lekarz nie zmierzył 🤷🏻‍♀️
jedyne co to z OM miałam wczoraj 21+3 a z pomiarów dziecka wyszło ze jest w 20 tc i nie wiem skąd ta rozbieżność akurat bo po 1 prenatalnych było 4 dni różnicy między OM a USG
Jednak patrząc na jej wymiary poszczególnych części ciała to są Ok
Dziękuję! :) Ja tak naprawdę nie miałam miesiączki, tylko poroniłam ciążę, więc nie mam pojęcia jaka byłaby relacja daty z usg do tej z okresu ;) Dlatego porównują mi to usg do usg z pierwszego trymestru. Nie zaprzątaj sobie głowy tą rozbieżnością - przyrost jest prawidłowy. Lekarz na pewno by Ci powiedział, jakby coś było niepokojącego, oni się nie czają :) dzieciaczki w pierwszym trymestrze rozwijają się niemal tak samo, ale potem każdy idzie w swoim indywidualnym kierunku :) Mój maluch (skończone 22 tygodnie) -waży 468 g. Ale i mój pierwszy synek z najdrobniejszych nie był. Też czuję się dużo spokojniejsza po połówkowych :) No i nasz ulubieniec hematolog poprawił mi mocno wyniki ;) Cieszę się, że do niego poszłam. Mam poczucie, że krew jest utrzymana w ryzach :)
 
Dziękuję! :) Ja tak naprawdę nie miałam miesiączki, tylko poroniłam ciążę, więc nie mam pojęcia jaka byłaby relacja daty z usg do tej z okresu ;) Dlatego porównują mi to usg do usg z pierwszego trymestru. Nie zaprzątaj sobie głowy tą rozbieżnością - przyrost jest prawidłowy. Lekarz na pewno by Ci powiedział, jakby coś było niepokojącego, oni się nie czają :) dzieciaczki w pierwszym trymestrze rozwijają się niemal tak samo, ale potem każdy idzie w swoim indywidualnym kierunku :) Mój maluch (skończone 22 tygodnie) -waży 468 g. Ale i mój pierwszy synek z najdrobniejszych nie był. Też czuję się dużo spokojniejsza po połówkowych :) No i nasz ulubieniec hematolog poprawił mi mocno wyniki ;) Cieszę się, że do niego poszłam. Mam poczucie, że krew jest utrzymana w ryzach :)
To prawda,uważam ze dr Matyśniak jest dobrym specjalista 😃 w sobotę właśnie robie badania dla niego
Czekam teraz na wizytę u mojego gina w poniedziałek,zapytam przy okazji ile cm ma mała i jak przybrała wagowo przez tydzień 😃 czekam już z niecierpliwością aż się spotkamy🎀
Wybrałaś już szpital? Ja po opiniach na temat ordynatora w UCK zrezygnowałam z porodu tam i zastanawiam się nad Zaspa lub Wejherowem,zapytam jeszcze gdzie moja gin pracuje lub może polecić bardziej szpital i jak to wyglada gdybym chciała ja mieć przy porodzie
Planujesz szczepienie? Hematolog i gin zalecają i jestem umówiona na 24 czerwca na pfizera
 
To prawda,uważam ze dr Matyśniak jest dobrym specjalista 😃 w sobotę właśnie robie badania dla niego
Czekam teraz na wizytę u mojego gina w poniedziałek,zapytam przy okazji ile cm ma mała i jak przybrała wagowo przez tydzień 😃 czekam już z niecierpliwością aż się spotkamy🎀
Wybrałaś już szpital? Ja po opiniach na temat ordynatora w UCK zrezygnowałam z porodu tam i zastanawiam się nad Zaspa lub Wejherowem,zapytam jeszcze gdzie moja gin pracuje lub może polecić bardziej szpital i jak to wyglada gdybym chciała ja mieć przy porodzie
Planujesz szczepienie? Hematolog i gin zalecają i jestem umówiona na 24 czerwca na pfizera
No to fajnie, że będziesz miała szansę tak prędko rozwiać wątpliwości :) Uczucie radości na myśl o spotkaniu z maluszkiem to coś bezcennego... jest mi dobrze znane. A moment, w którym przychodzi na świat... czekasz na ten pierwszy płacz, potem czujesz jego zapach i wilgotną, pomarszczoną skórkę na swojej skórze. To jest nie do opisania. :)
Co do szpitala, to po dzisiejszej wizycie w UCK, stwierdziłam, że logistycznie nie czułabym się komfortowo jadąc tam na porodówkę. Tam nie ma możliwości zaparkowania autem... Jest zdecydowanie za mało miejsc parkingowych. Nie wyobrażam sobie, żeby mąż miał mnie "podrzucić" w pod porodówkę, zostawić samą w bólach i kombinować z odstawieniem auta w dalekiej odległości. Zaspa jest dużo lepiej zorganizowana pod tym kątem i po dzisiejszej wizycie też myślę cieplej o Zaspie. Byłam zadowolona z pierwszego porodu tam. Sale poporodowe pozostawiają wiele do życzenia, ale to tylko dwa dni, zakładając, że dzieciątko nie będzie potrzebowało zostać dłużej :)
Jestem umówiona na Pfizera na 12 czerwca. Nie chcę rodzić z Covidem ;) Już i bez wirusa, poród jest wyczerpujący...
 
reklama
Dziękuję <3 Wiem, że jest to dla Ciebie bardzo ważne i tak bardzo chciałabym, żeby wizyta 27 maja Ciebie uspokoiła. Dlaczego tak odległy termin?
Byłam 13 maja był widoczny maluteńki pęcherzyk lekarz potwierdził ze ciąża jest w macicy ale powiedział ze „ może to to „ zrobił mi Zdj usg i powiedział ze wizyta za tydzień powiedzilam Mu ze wole za dwa żeby mieć pewność ze jest zarodek . Wiem ze moja owulacja napewno nie była 14 dnia cyku tylko 20-21 i liczę ze po dwóch tygodniach maleństwo już bezie widoczne . Jestem na heparynie i 2x1 luteina i acard
 
Do góry