reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

reklama
Hej dziewczyny, mnie ten problem dopadł teraz, kiedy Oliwka ma już 3,5 roku (albo wczesiej miałam a nie wiedziałam).
Czy możecie polecić jakiegoś lekarza (proktologa) w Warszawie? Ja już sie tyle naczytałam o hemoroidach że jestem przerażona :-(
 
Hej dziewczyny!
Błagam o pomoc! Urodziłam synka 3 tygodnie temu -od tamtej pory załatwiałam się tylko 3 razy i 2 ostatnie były piekłem... Ostatni raz spędziłam w toalecie ponad godzinę i tak bolało, że miałam łzy w oczach -miałam uczucie jakby mnie miało rozerwać, całe parcie szło jakby nie w stronę odbytu tylko do przodu. Czy to mogą być hemoroidy? Z konsultacją lekarską będę mieć trochę problemu bo jestem w Anglii i wolałabym najpierw wypróbować jakieś środki na własną rękę. Z góry dzięki za pomoc
 
malutka-miałam to samo. jedz duzo płatków owsianych albo zwykłych otrębów przennych możesz do tego dodać rodzynki albo śliwki suszone pomoże na pewno i pij duzo wody.
 
Witam
Mnie niestety również dopadł ten problem. Stosuję 2xdziennie maść posterisan i jest w miarę ok.
Na zaparcia siemię lniane jest rewelacycjne.






 
Witam serdecznie:)jestem w 19 tygodniu ciąży i od jakiegoś czasu dość czesto pojawia się problem z poranną toaletą:confused:pije soki,jem owoce,Jogurty itp a jednak te zaparcia się pojawiają.Nie wiem czy ktoraś z Was miala lub ma taki problem??i jak sobie z nim radzicie?czy to noramlne?w tym okresie ciąży?
 
reklama
Przez całe obie moje ciąże miałam ten problem. Teraz jest jeszcze gorzej niż było (sama końcówka ciąży). Na szczęście mnie pomagały owoce. Jak na Ciebie to nie działa, to zapytaj lekarza, jakie leki są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Wiem tylko, że nie można olejku rycynowego używać, bo działa zbyt gwałtownie i może wywołać poród. Chodzi mi o rycynę w czystej postaci.
 
Do góry