reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

ja pierwsze 3 mce miałam masakryczne mdłosci, wiec niewiele jadłam i co 4-5h wiec dostałam zaparc. meczyłam sie do konca 3 mca, pozniej jak przestałam byc senna i mdłosci odeszły to zaczełam spacerki po 2-3 h w szybkim tempie i problem zaparc odszedł w niepamięc:-) ale oczywiscie kazda kobitka jest inna, gdzies na forum juz była o tym mowa i masa dziewczyn pomimo lekarstw i diety miała zaparcia:-( mi pomogło duzo ruchu moze i Wam pomoże czego życzę:-)
 
reklama
ja Wam powiem, co mi pomaga...
rozpuszczalna kawa z mlekiem rano - pół na pół.
Kawa Ricorette (ta z cykorią i magnezem):-)
 
Ja polecam:
1 - codziennie kefir
2 - dużo ruchu
3 - dużo pełnoziarnistych rzeczy (chleb, jeśli makaron to też pełnoziarnisty, itd.)
4 - fajny sposób ze śliwkami, przetestowałam i polecam - rano zalać kilka suszonych śliwek ciepłą przegotowaną wodą, zostawić na cały dzień i wypić wieczorem przed spaniem. I tak codziennie. U mnie działa :)

Może komuś też pomoże czego serdecznie życzę ;)
 
Witam:-) też mam ten uciążliwy problem z hemorojdami stosowałam już dużo rodzaji maści ale nic mi nie pomaga:-( wizyta na kibelku to dla mnie koszmar:-(prosze o dobre rady jak się tego pozbyć. Pozdrawiam:-)
 
w ostatniej ciazy miałąm tez ten problem ,ale bardzo krótko.....wogule byłam w szoku...bo pod koniec ciazy byłam oczywiscie na wizycie i niby nic nie było...a po porodzie jak był obchud to lekarz stwierdził,że mam tą dolegliwosc.....:wściekła/y:nie było tak zle....brałąm kilka dni tylko jakies czopki...Tantum Rose tez bralam ,ale to juz na cos innego...
 
mi pomógł płyn do higieny intymnej Ziaja z kory (ściągający-czerwona butelka) w 2 tygodnie się uporałam:-)
 
witam ja tez mam problem z hemoroidami w 9 miesiacu ciazy poczułam ze mam mały gózek po jakims czasie zniknoł teraz jest3 miesiace po porodzie biore azalie (antykoncepcja dla matek karmiacych) odczówam pieczenie swedzenie a ten gózek który kiedys był mały jest 2 razy wiekszy i obok niego jest drugi za tydz zapisuje sie do chirurga bo mam tego dosyc nie wiem czy przyczyna tego jest wlasnie ta antykoncepja ale zobaczymy co o tym myslicie czy to mozebyc przez te tabletki
 
witam dziewczyny! Ostatnio zauważyłam krew w kale.. na wizycie u ginekologa spytałam lkarc coto moze być zbadala mnie i stwierdzila małego hemoroida , na ktorego dostałam maść... Czy któraś z Was ma też taki problem?? Słyszałam że większość ciężarnych ma z tym kłopot ale czy to mija po ciąży..? .
 
reklama
Cześc. Z mojego oświadczenia moge Ci tylko doradzić, żeby udało Ci sie go dobrze podleczyć, bo po porodzie może byc z tym nieciekawie... U mnie wyglądało to tak, że: miewałam przed ciążą czasem hemoroidy, podleczone już nie bolały, a wręcz wydawało mi się że znikneły całkiem. Niestety hemoroida całkiem to mozna tylko wyciąć. Po porodzie brzydko mi wyszedł i mialam okropne bóle. Zaleczyłam go jednak i teraz jest ok. Życze cierpliwości..:-(
 
Do góry