reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Help me

reklama
Kochana czy ta jasna kreska pojawiła się po odczekanym czasie czy po dużo, dużo dłuższym? Ja tak miałam najpierw test polezal i była taka kreska i ciąży nie było, kolejny miesiąc właśnie jasna kreseczka taka jak Twoja pojawiła się po czasie oczekiwania takim jak w instrukcji i ciąża jest, mam córeczkę. Powtórz z rana i sprawa się wyjasni a jak nie to znowu pojutrze i już powinna być mocna kreska
Od razu były jasne
 
Jeszcze sobie przypomniałam, że wczoraj farbiwalam sobie wlosy .... mistrz 😏
Farbowanie włosów nie wpływa na ciążę.
Kapucha ani drink nie zaszkodzi haha tylko pamiętaj już dbaj o siebje i ani łyka alkoholu
No akurat drinki szkodzą 🤦‍♀️
Niby się mówi, że jak miało zaszkodzić to by ciąża się nie utrzymała, ale jednak takie drinki mogą mieć wpływ i trzeba o tym powiedzieć lekarzowi przy pierwszej wizycie.
 
Farbowanie włosów nie wpływa na ciążę.

No akurat drinki szkodzą 🤦‍♀️
Niby się mówi, że jak miało zaszkodzić to by ciąża się nie utrzymała, ale jednak takie drinki mogą mieć wpływ i trzeba o tym powiedzieć lekarzowi przy pierwszej wizycie.
Serio? I co lekarz ma zrobic z taką wiedzą? 3 drinki nie zaszkodzą, zwłaszcza,że wtedy autorka pytania w ciąży jeszcze nie była.

Wyluzuj. Zrób test z rana,ale inny.
 
Jak dla mnie też te testy są pozytywne. Powtórz z rana, a najlepiej badanie beta hcg - rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli wyjdzie, ze ciąża to umowilabym się do lekarza, ale za jakieś 2 tygodnie dopiero, bo teraz jest za wczesnie moim zdaniem.
 
Widzę drugą kreskę.
Powtórz test, albo oznacz betę, nie będzie wątpliwości.

A tym, co robiłaś, NIE ORAJ SIĘ!!!!!!
Pomyśl, ile kobiet dowiaduje się o ciąży baaaaardzo późno, bo ma nieregularne miesiączki.
Gdyby to, co wymieniłaś, miało aż taki wpływ na ciążę, to by się w ogóle dzieci nie rodziły - myślisz, że kobiety, które są w drugiej ciąży, nie noszą pierwszego dziecka na rękach?
A to często więcej, niż 7kg kapuchy i mięsa...
Naprawdę, odstaw internet, bo sama sobie dokładasz nerwów, a tych już wystarczy.
 
Jeden z rana jeden z teraz ... kreski podobne
Teraz Wam pomarudze i czekam na pocieszenie 😅... żarcik :/
Martwię się bo w zeszłym tyg moja mama trafiła do szpitala było źle i mialam ogrom stresu.
Dźwigałam świąteczne zakupy sama , bo chlop w pracy w delegacji ...w sobotę nioslam 7 kg w torbach , 4 kg kapuchy resztę mięsa....
Mało tego kilka dni temu mialam wigilię w pracy i wypilam 3 drinki ....:/
Staramy się już jakiś czas o bobasa i powiem szczerze, że teraz podeszłam do tego tak , że na bank się znowu nie uda ...liczyłam już kiedy mam owulacje w styczniu i lutym ...

Denerwuje się tym, że mogłam zaszkodzić ciazy stresem i % ,czy któraś z Was miała podobne stresy ???

To wygląda na pozytywny test, ale tak jak dziewczyny wyżej piszą zrób jeszcze jeden z rana. Tym stresem bym się nie przejmowała.
 
reklama
Do góry