reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Happy birthday to you!

Mam pytanie, bo widze, ze wiele z was o tym pisze......wy zamawiace w kosciele msze z okazji roczku?

To jakis zwyczaj, rytual, czy co?
 
reklama
Agutek u mnie w rodzinie się nie robiło roczków w kościele ale w rodzinie męża jest taki zwyczaj więc się muszę dostosować ;). Byliśmy zapraszani na roczek córki znajomych więc ich też wypada zaprosić. Być może to śląski zwyczaj z roczkami w kościele ale głowy nie dam bo w końcu inne dziewczyny też o tym wspominały.

Kolejne urodziny M to już pewnie będą w dwóch częściach : dla dziadków i chrzestnych i dla rówieśników M .
 
Zaprosze, zaprosze ja :tak: tylko tak mi troszke glupio, ze ciagle musi biedna sie wykosztowac, ale mam nadzieje, ze nie bedzie nam miala tego za zle :sorry:
 
Myślę, że nie będzie miała za złe ;-) Pierwsze urodziny to są takie najważniejsze ;-) Potem już można nie robić, nie zapraszać ;-):-D
 
reklama
my tez mszy nie zamawiamy- nawet nie slyszalam o tym wcześniej..
macie racje 1 urodzinki najwazniejsze pozniej juz mozna w swoim gronie
u nas jest tak ze chrzestny ma 18 lat więc wiadomo że jeszcze się uczy i ze prezent daja jego rodzice ,ktorzy tez są zaproszeni, w sumie wychodzi 19 osob-mam nadzieję żę po raz ostatni tyle bo naprawdę nie ma gdzie tylu osob pomiescic.. dlatego robimy w restaur.,ale w przyszłym roku na pewno w domu kameralnie
 
Do góry