reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wow, jaki tu się ruch zrobił :-) Dołączyłam, cisza spokój a nagle tyle stron do nadrabiania ;-)

Misza, żartujesz!!!!!
Ty byłaś ósma? To ma mnie pocieszyć ? :-) :-) :-)

Ja ważyłam 67kg, ale teraz już ponad 80kg, może nawet 81kg.

O rany, a ja jestem w tzw. "czarnej ....", nic jeszcze nie naszykowałam. Wczoraj w ikei zrobiłam pierwszy zakup, 2 prześcieradełka do łóżeczka.

Szczęściara :-)

U mnie z imieniem też jest masakra, na nic się nie możemy zdecydować. Nie ma takiego imienia, które by zwalało z nóg. Biorę pod uwagę Tadzia, Leszka. Generalnie szukam imienia starodawnego, dostojnego w pełnej formie, kumpelskiego dla nastolatka i słodkiego dla dziecka.
I tak np. fajny jest Gustaw, Gutek, ale Gucia nie zniosę . . .

Ja ostatnio miałam chwile stresu bo mój mały się bardzo słabo ruszał. Normalnie dokazuje i też mnie wygina w różnych momentach a tu nagle jakieś takie mizerne smyrnięcia i bardzo rzadko. Jadłam czekoladę - spokój - a normalnie był tajfun, po śniadaniu - cisza. Nie jestem panikarą ale poszłam do ginki, uspokoiła mnie bo tętna posłuchała, a teraz znów bryka jak zwykle.
Ja jestem nr 6 [emoji1] więc jeszcze wszystko przed Toba [emoji4]
A co do ruchow, tez mialam taki dzien... Mały mnie tak wystraszyl, a nie mialam mozliwosci udac sie do mojego lekarza czy położnej. Dopiero nastepnego dnia zaczął szalec.
 
reklama
U mnie pierwsze w drodze i zastanawiam się jak ogarnę a czwórka to wogóle czarna magia [emoji23]
oczy trzeba mieć z przodu i z tyłu :D rano 4 zbierz do szkoły zawieżć dwojke a dwojka w domu poki obiad poki co to znowu jec do szkoly , masakra .
Z wczoraj rozmawiałam ze swoim przyjedzie w lutym na tydzień nie moge sie doczekac , ale dobrze ze jest skype ze mozemy pogadac ja moge sie wygadac wypłakać i jakos to leci :)
 
oczy trzeba mieć z przodu i z tyłu :D rano 4 zbierz do szkoły zawieżć dwojke a dwojka w domu poki obiad poki co to znowu jec do szkoly , masakra .
Z wczoraj rozmawiałam ze swoim przyjedzie w lutym na tydzień nie moge sie doczekac , ale dobrze ze jest skype ze mozemy pogadac ja moge sie wygadac wypłakać i jakos to leci :)
Szacun [emoji16]
 
reklama
Do góry