reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Mój się półtora dnia leniwił, więc się już troszkę przestraszyłam. Normalnie bryka ostro, a w perspektywie miałam weekend gdzie w razie czego to tylko izba i pobyt w szpitalu, więc wolałam zareagować. Na szczęście w piątek po południu już znów dokazywał.
Rany, czapeczki? Jaka ja jestem nieprzygotowana. Chyba dziś wejdę na strych i poznoszę co mam, żeby zobaczyć czego brakuje. To niby długo te 5-6 tygodni, ale mam teraz urodziny syna, święta i zajęć do ogarnięcia jest sporo, a w styczniu się szykować to już trochę późno. Ja bardziej myślę o kupowaniu prezentów niż o tym, że rodzę niedługo. . .
 
:) my dzisiaj myjemy okna i okna zdobimy póki dajemy radę i w domu jestesmy. Mój ginekolog mówił ze spokojnie i bezpiecznie mogę robic od 24 grudnia :) żeby wczesniej sie nie rozwineło to bede później sie oszczedzac :) a dzieci maja radochę :) ja święta u tesciowej takze nic nie szykuje u siebie, tylko choinke musze kupic bombki i ja ubrac ale to w połowie grudnia:)
 
Hejka. Nie miałam czasu dziś pisać ale czytałam i teraz już nadrobiłam do końca.
U nas będzie Leia [emoji7]
Dziś mam spokój, najstarszych nie ma, śpią poza domem. Nie gotowałam nic bo teść za dużo grochówki zrobił i się załapaliśmy. Taka dobra była,że zjadłam 2 talerze a teraz męczę się że zgagą [emoji58]
Leżę już w łóżku. Oczywiście dziś z mężem też graliśmy w gry [emoji16]
Padam na cycki już ze zmęczenia.
No i wzięłam prysznic ale dziś golenie i trochę zeszło [emoji6]
Mała daje właśnie czadu [emoji57] nie będzie spania na dodatek mąż zaczyna kaszleć. Zawsze wieczorem. Mam już tego dosyć.
Jeszcze miesiąc i święta. A po świętach rocznica ślubu [emoji7]
Życzę wam dobrej nocki!

My mamy rocznicę 16 grudnia [emoji5]

Witam was dziewczyny w piekna i zimną niedzielę :D
A to cały czas coś będzie brakować nam do wyprawki ja myslałam ze juz wszystko mam a okazało się ze mi duzo brakuje ale to z takich pierdół :) jutro kupuje pampersy z 2 paczki Dady i chusteczki a siebie na samym koncu :)

Szczęśliwie mam już wszystko.
Może dziś złożymy łóżeczko. Planowałam dopiero w weekend, ale chciałabym narobić pierogów na święta i pomrozić, więc może nie starczyć sił [emoji6]No i może dorobię pierników, bo z tego weekendu połowa zjedzona [emoji12]


Ja gdybym miała córeczkę to pewnie na czwarte dziecko bym się nie zdecydowała, bo mój małż ma dość. Bardzo angażuje się w dzieci a tracą na tym jego pasje i mimo, że kocha ich ponad życie to czasem jest sfrustrowany, że brak mu czasu dla siebie.
Ja z kolei bardzo sobie cenię dużą rodzinę, moi chłopcy też o tym mówią. W wakacje najstarszy syn mi dwa razy powiedział, że współczuje np. jedynakom, że oni tacy samotni a on jak się nudzi to się może pobić czy podroczyć z braćmi. Średni od paru lat prosił o siostrzyczkę, bardzo był zawiedziony gdy się okazało, że znów brat. Ja też strasznie mam parcie na tę córę, ale ciąża to dla mnie zło konieczne w dotarciu do celu. No i lata już nie na rodzenie. Choć gdybym miała 100% gwarancję córki to bym się na piąte zdecydowała :-)

Xxewaaxx, współczuję. Ja sobie nie wyobrażam, że mojego M miałoby dłużej nie być. Muszę co wieczór wpleść swoje nogi w jego bo bez tego jak bez tlenu.

Ja podobnie, w dzień może być armagedon, ale wieczorem muszę się do Niego przytulić i tak co noc zasypiamy.
 
Ale wiecie jak patrze sie na łóżeczko to bym chciała zeby juz był 1 styczeń :D a to jeszcze 5 tygodni :(

Szybko zleci. Zaraz grudzień i będziemy skupione na świętach, prezentach, gotowaniu... A po świętach to już z górki [emoji6]

Ja jakoś cały czas głodna jestem bym jadła i jadła :) a pozniej narzekam na wage :D

A ja właśnie ostatnio nie mam apetytu i wymuszam w siebie każdą porcję.
 
reklama
MojrAnka, daj przepis na pierniki? Jakiś łatwy masz? Do robienia z dziećmi?

U mnie apetyt też ostatnio mniejszy i co najlepsze odeszła mi ochota na słodycze, których wcześniej sporo wciągałam, a muszę się pilnować bo już 14kg przytuliłam.
 
Do góry