reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

No niestety ze złej pozycji podnioslam kiedyś 1.5 rocznego syna i coś mi strzykło lekarze długo leczyli mnie na rwe kulszową a gdy zaczynało odbierać mi czucie w lewej nodze trafiłam na tomografie po godzinie telefon ze pilnie mam odebrać wynik (gdzie zawsze czeka się ok 2 tygodnie ) i dopiska że pilna konsultacja z neurochirurgiem .......dwa dni później wizyta prywatna i diagnoza ....... wylewajaca się przepuklina w odcinku l4 i l5 z uciskiem na nerw w nodze ! Popłakałam się bo lekarz 3 dni później chciał mnie operować to wyprosilam o tydzień żeby się z tym oswoić. . W domu niespełna dwulatek którego z dnia na dzień musiałam odstawić od piersi bo musiałam przyjmować zastrzyki. Przeżyłam dramat ale musiałam bo groził mi wózek..... operacja się udała i tydzień później syn kończył 2 latka [emoji4] i kto by pomyślał że wystarczyło źle podnieść dziecko. Później zaczęłam prace i po 1.5 roku znowu ból. ....trafiłam na SOR i zrobili tomografie w maju zeszłego roku i wyszło ze od dźwignia w pracy odnowiła się przepuklina w miejscu gdzie ja wycieli dlatego boje się co będzie się działo z kręgosłupem wraz z rosnącym brzuszkiem [emoji20]
Wspolczuje Ci bardzo :-( Problemy z kregoslupem to ciezka sprawa.
 
reklama
Ja byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziła chłopca [emoji4] termin z usg 21/24.01 dostałam skierowanie na odczyn combsa i glukozę ale mam zrobić za 3 tygodnie to wtedy będę w 24 tygodniu. Do neurologa tez dostałam skierowanie i mam wizytę 16.10 ponad miesiąc czasu ale ok lepszy miesiąc nic czekanie pół roku w kolejce i dodatkowo neurolog ma zdecydować o cesarce i chyba da juz skierowanie. Na potwierdzenie dostałam zdjęcie co jest między nóżkami i buźkę [emoji4]
Photo_1536762075250.jpg
 

Załączniki

  • Photo_1536762075250.jpg
    Photo_1536762075250.jpg
    51,5 KB · Wyświetleń: 425
Ja byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziła chłopca [emoji4] termin z usg 21/24.01 dostałam skierowanie na odczyn combsa i glukozę ale mam zrobić za 3 tygodnie to wtedy będę w 24 tygodniu. Do neurologa tez dostałam skierowanie i mam wizytę 16.10 ponad miesiąc czasu ale ok lepszy miesiąc nic czekanie pół roku w kolejce i dodatkowo neurolog ma zdecydować o cesarce i chyba da juz skierowanie. Na potwierdzenie dostałam zdjęcie co jest między nóżkami i buźkę [emoji4]Zobacz załącznik 897247
Gratuluje synka :-) A zdjecie extra!
 
Ja byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziła chłopca [emoji4] termin z usg 21/24.01 dostałam skierowanie na odczyn combsa i glukozę ale mam zrobić za 3 tygodnie to wtedy będę w 24 tygodniu. Do neurologa tez dostałam skierowanie i mam wizytę 16.10 ponad miesiąc czasu ale ok lepszy miesiąc nic czekanie pół roku w kolejce i dodatkowo neurolog ma zdecydować o cesarce i chyba da juz skierowanie. Na potwierdzenie dostałam zdjęcie co jest między nóżkami i buźkę [emoji4]Zobacz załącznik 897247
Gratulacje [emoji2]
 
Mnie wczoraj pierwszy raz pani przepuściła w Biedronce aż byłam w szoku [emoji4] a tak to gdzie kolwiek indziej sama się nie upomne tylko cierpliwie czekam, raz na poczcie poprosiłam bo stałam 30 minut był taki tłok że robiło mi się słabo. W poprzedniej ciąży tez mało kto puszczał znieczulica najbardziej od starszych bo uważają że nam się nie należy.
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa I chciała bym do was dołączyć. Nie zapisywałam się wcześniej na forum z braku czasu I problemów ciążowych w 1 trymestrze. Teraz jest juz wszystko dobrze czekam na połówkowe 15 wrzesnia☺. Synek poszedł do przedszkola więc czasu też mam więcej. Termin mam na 25stycznia jest to moja 2 ciąża, spodziewam sie drugiego synka Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie ☺
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa I chciała bym do was dołączyć. Nie zapisywałam się wcześniej na forum z braku czasu I problemów ciążowych w 1 trymestrze. Teraz jest juz wszystko dobrze czekam na połówkowe 15 wrzesnia☺. Synek poszedł do przedszkola więc czasu też mam więcej. Termin mam na 25stycznia jest to moja 2 ciąża, spodziewam sie drugiego synka Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie ☺
Witamy;)
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa I chciała bym do was dołączyć. Nie zapisywałam się wcześniej na forum z braku czasu I problemów ciążowych w 1 trymestrze. Teraz jest juz wszystko dobrze czekam na połówkowe 15 wrzesnia[emoji5]. Synek poszedł do przedszkola więc czasu też mam więcej. Termin mam na 25stycznia jest to moja 2 ciąża, spodziewam sie drugiego synka Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie [emoji5]
Cześć [emoji4] mamy prawie taki sam termin [emoji4] bo mi wychodzi 24.01 i też mam w domu synka i w brzuszku też [emoji5]
 
reklama
Witam czwartkowo:) Mam dziś wieczorem długo wyczekiwaną wizytę, więc trzymajcie kciuki. Wczoraj robiłam sobie kontrolne badania i okazało się że mam w moczu bakterie i leukocyty, co mnie bardzo zdziwiło bo nie mam żadnych objawów. Parę lat temu miałam zakażenie układu moczowego i było dość spektakularnie: piekło niesamowicie i co godzina byłam w toalecie. Teraz zupełnie nic. Poszłam dziś do laboratorium powtórzyć to badanie i przy okazji zrobić posiew. Mam nadzieję że może po prostu źle ten mocz pobrałam. Teraz już zrobiłam wszystko zgodnie z tym co napisała mama ginekolog :) Liczę że wynik będzie chociażby w formie on linę przed wizytą.
 
Do góry