reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

No niestety ze złej pozycji podnioslam kiedyś 1.5 rocznego syna i coś mi strzykło lekarze długo leczyli mnie na rwe kulszową a gdy zaczynało odbierać mi czucie w lewej nodze trafiłam na tomografie po godzinie telefon ze pilnie mam odebrać wynik (gdzie zawsze czeka się ok 2 tygodnie ) i dopiska że pilna konsultacja z neurochirurgiem .......dwa dni później wizyta prywatna i diagnoza ....... wylewajaca się przepuklina w odcinku l4 i l5 z uciskiem na nerw w nodze ! Popłakałam się bo lekarz 3 dni później chciał mnie operować to wyprosilam o tydzień żeby się z tym oswoić. . W domu niespełna dwulatek którego z dnia na dzień musiałam odstawić od piersi bo musiałam przyjmować zastrzyki. Przeżyłam dramat ale musiałam bo groził mi wózek..... operacja się udała i tydzień później syn kończył 2 latka [emoji4] i kto by pomyślał że wystarczyło źle podnieść dziecko. Później zaczęłam prace i po 1.5 roku znowu ból. ....trafiłam na SOR i zrobili tomografie w maju zeszłego roku i wyszło ze od dźwignia w pracy odnowiła się przepuklina w miejscu gdzie ja wycieli dlatego boje się co będzie się działo z kręgosłupem wraz z rosnącym brzuszkiem [emoji20]
Wspolczuje Ci bardzo :-( Problemy z kregoslupem to ciezka sprawa.
 
reklama
Ja byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziła chłopca [emoji4] termin z usg 21/24.01 dostałam skierowanie na odczyn combsa i glukozę ale mam zrobić za 3 tygodnie to wtedy będę w 24 tygodniu. Do neurologa tez dostałam skierowanie i mam wizytę 16.10 ponad miesiąc czasu ale ok lepszy miesiąc nic czekanie pół roku w kolejce i dodatkowo neurolog ma zdecydować o cesarce i chyba da juz skierowanie. Na potwierdzenie dostałam zdjęcie co jest między nóżkami i buźkę [emoji4]
Photo_1536762075250.jpg
 

Załączniki

  • Photo_1536762075250.jpg
    Photo_1536762075250.jpg
    51,5 KB · Wyświetleń: 423
Ja byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziła chłopca [emoji4] termin z usg 21/24.01 dostałam skierowanie na odczyn combsa i glukozę ale mam zrobić za 3 tygodnie to wtedy będę w 24 tygodniu. Do neurologa tez dostałam skierowanie i mam wizytę 16.10 ponad miesiąc czasu ale ok lepszy miesiąc nic czekanie pół roku w kolejce i dodatkowo neurolog ma zdecydować o cesarce i chyba da juz skierowanie. Na potwierdzenie dostałam zdjęcie co jest między nóżkami i buźkę [emoji4]Zobacz załącznik 897247
Gratuluje synka :-) A zdjecie extra!
 
Ja byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziła chłopca [emoji4] termin z usg 21/24.01 dostałam skierowanie na odczyn combsa i glukozę ale mam zrobić za 3 tygodnie to wtedy będę w 24 tygodniu. Do neurologa tez dostałam skierowanie i mam wizytę 16.10 ponad miesiąc czasu ale ok lepszy miesiąc nic czekanie pół roku w kolejce i dodatkowo neurolog ma zdecydować o cesarce i chyba da juz skierowanie. Na potwierdzenie dostałam zdjęcie co jest między nóżkami i buźkę [emoji4]Zobacz załącznik 897247
Gratulacje [emoji2]
 
Mnie wczoraj pierwszy raz pani przepuściła w Biedronce aż byłam w szoku [emoji4] a tak to gdzie kolwiek indziej sama się nie upomne tylko cierpliwie czekam, raz na poczcie poprosiłam bo stałam 30 minut był taki tłok że robiło mi się słabo. W poprzedniej ciąży tez mało kto puszczał znieczulica najbardziej od starszych bo uważają że nam się nie należy.
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa I chciała bym do was dołączyć. Nie zapisywałam się wcześniej na forum z braku czasu I problemów ciążowych w 1 trymestrze. Teraz jest juz wszystko dobrze czekam na połówkowe 15 wrzesnia☺. Synek poszedł do przedszkola więc czasu też mam więcej. Termin mam na 25stycznia jest to moja 2 ciąża, spodziewam sie drugiego synka Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie ☺
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa I chciała bym do was dołączyć. Nie zapisywałam się wcześniej na forum z braku czasu I problemów ciążowych w 1 trymestrze. Teraz jest juz wszystko dobrze czekam na połówkowe 15 wrzesnia☺. Synek poszedł do przedszkola więc czasu też mam więcej. Termin mam na 25stycznia jest to moja 2 ciąża, spodziewam sie drugiego synka Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie ☺
Witamy;)
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa I chciała bym do was dołączyć. Nie zapisywałam się wcześniej na forum z braku czasu I problemów ciążowych w 1 trymestrze. Teraz jest juz wszystko dobrze czekam na połówkowe 15 wrzesnia[emoji5]. Synek poszedł do przedszkola więc czasu też mam więcej. Termin mam na 25stycznia jest to moja 2 ciąża, spodziewam sie drugiego synka Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie [emoji5]
Cześć [emoji4] mamy prawie taki sam termin [emoji4] bo mi wychodzi 24.01 i też mam w domu synka i w brzuszku też [emoji5]
 
reklama
Witam czwartkowo:) Mam dziś wieczorem długo wyczekiwaną wizytę, więc trzymajcie kciuki. Wczoraj robiłam sobie kontrolne badania i okazało się że mam w moczu bakterie i leukocyty, co mnie bardzo zdziwiło bo nie mam żadnych objawów. Parę lat temu miałam zakażenie układu moczowego i było dość spektakularnie: piekło niesamowicie i co godzina byłam w toalecie. Teraz zupełnie nic. Poszłam dziś do laboratorium powtórzyć to badanie i przy okazji zrobić posiew. Mam nadzieję że może po prostu źle ten mocz pobrałam. Teraz już zrobiłam wszystko zgodnie z tym co napisała mama ginekolog :) Liczę że wynik będzie chociażby w formie on linę przed wizytą.
 
Do góry