reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

W apce tutaj [emoji6]
Screenshot_20180913-161941.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180913-161941.jpeg
    Screenshot_20180913-161941.jpeg
    48,4 KB · Wyświetleń: 407
reklama
U mnie dzisiaj w mięsnym babka się wepchala i mówię, przepraszam ja byłam pierwsza a ona a ja jestem stara (wcale nie była stara) a ja na to a ja w ciąży i w dodatku z małym dzieckiem
Mina zrzedła [emoji23] nie pcham się na siłę ale takich wścibskich to ja nie lubie..

Ja zauważyłam, że faceci prędzej przepuszcza ciężarna niż kobiety. Jak byłam na pobraniu krwi to facet z wielkim uśmiechem mnie przepuścil, za to babeczki tylko spoglądały z wściekłościa.
Ja raczej nie pcham się do pierwszeństwa w kolejkach, w przychodni mi się właśnie wczoraj zdarzyło dlatego, że robiłam krzywa cukrowa a jak nie zjem śniadania czuje się okropnie. Dlatego wykorzystałam swój stan [emoji16] i raz w Rosmanie, jak była kolejka na pół sklepu, skoro wisi wielki plakat na drzwiach, że ciężarne są obsługiwane bez kolejki to też postanowiłam skorzystac. A że miałam luźne ubranie i brzuch mógł być nieodostrzegalny to oburzenia było co nie miara
 
Forum zamknięte jest teraz niedostępne. To forum jest otwarte więc jak któraś ma pytania, chce się pochwalić czy cokolwiek to zapraszamy, śmiało piszcie [emoji846] dużo mamusiek zagląda tutaj więc służymy pomocą [emoji846]
 
reklama
Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie, z dzidzia wszystko ok. Moje łożysko już się powoli przesuwa do góry, choć początkowo schodzilo za nisko, teraz już jest prawie w normie. Niestety pojawił się niewielki problem z szynką bo zaczęła się skracać, na razie mam się oszczędzać i liczę że jakoś się poprawi, bo jak nie to czaka mnie pessar. Kontrolne badanie moczu wyszlo w porządku, czekam jeszcze na wyniki posiew. Następnym razem będę już zawsze pobierać mocz zgodnie z zalecemiani mamy ginekolog, zaoszczędzi to mi wiele stresów.
 
Do góry