reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja to pod prysznic wchodzę :) zastanawiam sie,czy czas dostarczenia probki ma duzy wplyw. Jedna babeczka od razu chowa do lodowki probke, a inna ma w nosie. Jak jest u Was? Zwrocilyscie uwage?
Kładzie na takiej tace u mnie na stole.a ja tak pobieram po 6 zazwyczaj i zawożę tak za 2 godziny tak może być?
 
reklama
Ja to pod prysznic wchodzę :) zastanawiam sie,czy czas dostarczenia probki ma duzy wplyw. Jedna babeczka od razu chowa do lodowki probke, a inna ma w nosie. Jak jest u Was? Zwrocilyscie uwage?
Jak nasikalam o 7.30 o godz. 8.15 oddałam do punktu pobrań DIAGNOSTYKI. Tam stało na stoliczku do godz 11 bo wtedy kończą pobieranie i zawożą do laboratorium i był upał tego dnia to wyszły mi w wyniku bardzo liczne bakterie. Powtórzyłam 3 dni później . Mocz po pobraniu wstawiłam do lodówki i zanioslam im przed 11 - wynik idealny .
 
Laseczki którym grozi pessar bądźcie dobrej myśli. Po 5 dniach leżenia w szpitalu szyjka ma długość 2,7 mówią ze jest do obserwacji - jutro usg i usg połówkowe i szpitalu wiec zobaczymy co wyjdzie oby było dobrze. Dodatkowo mam grzybice ( nigdy tego nie miałam ) wyniki moczu zawsze ok a tu klops teraz globułki i leczenie ale ponoć w ciąży często się to zdarza. Szyjka mogła się tez skrócić od sexu wiec do stycznia zero przytulania :( ale czego się nie robi dla kąpiącej kruszyny :)
 
Daj znać jak będziesz robić, to z chęcią odezwę się po przepis bo brzmi pysznie a czegoś takiego jeszcze nie robiłam:)

A co do moczu to jak oddajemy próbkę chyba naprawdę ma znaczenie. Ja normalnie na kibelku sikałam bo myślałam że przecież tym pojemnikiem niczego nie dotykam ani nic i zawsze coś mi wychodziło nie tak. A to leukocyty a to jakaś bakteria czy inne cuda. A ostatnio zrobiłam zgodnie z instrukcją mamyginekolog, z podmyciem itp i wynik idealny więc już nie wiem :)
No ja też dzisiaj oddałam wg instrukcji i w wannie bo nie mam prysznica :-D i zobaczymy ;) Jeżeli będzie ok to znaczy, że ma duży wpływ bo ostatnia próbkę oddawałam w czwartek niby normalnie, ale jednak nad toaleta i w pojemniku nie jałowym tylko takim zwykłym i wyszły fatalne ;)
 
Laseczki którym grozi pessar bądźcie dobrej myśli. Po 5 dniach leżenia w szpitalu szyjka ma długość 2,7 mówią ze jest do obserwacji - jutro usg i usg połówkowe i szpitalu wiec zobaczymy co wyjdzie oby było dobrze. Dodatkowo mam grzybice ( nigdy tego nie miałam ) wyniki moczu zawsze ok a tu klops teraz globułki i leczenie ale ponoć w ciąży często się to zdarza. Szyjka mogła się tez skrócić od sexu wiec do stycznia zero przytulania :( ale czego się nie robi dla kąpiącej kruszyny :)
Super że szyjka się wydłuża [emoji16][emoji11]będzie wszystko dobrze teraz dużo sposobów na te szyjki,a czasem wystarczy poleżeć.u mnie właśnie brak seksu ze względu że mi infekcje nawracają i po seksie to już w ogóle.
 
reklama
No ja też dzisiaj oddałam wg instrukcji i w wannie bo nie mam prysznica :-D i zobaczymy ;) Jeżeli będzie ok to znaczy, że ma duży wpływ bo ostatnia próbkę oddawałam w czwartek niby normalnie, ale jednak nad toaleta i w pojemniku nie jałowym tylko takim zwykłym i wyszły fatalne ;)
Nawet nie wiedziałam że jakieś podziały są na pojemniki[emoji54] ja też następnym razem zrobię Twoim sposobem w wannie,nie pomyślałam bardziej bylam przekonana że wleje w miskę wodę i się poprostu podmyje[emoji23]
 
Do góry