reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Mocz to chyba 6zl, opalaca sie Ci stac w kolejce ? [emoji848]
Posiew trochę droższy na za ogólne badanie moczu place 14zl a za posiew 45zl...ale też miałam ostatnio podobne wyniki jak wy a w posiewie nic nie wyszło bakterie ujemny wynik... skończyło się na urosepcie przez 10 dni potem powtórzyłam ogólny mocz i wszystko byli ok [emoji6] także to nie musi być nic poważnego... też się zastanawiałam czy czasem tej pierwszej próbki źle nie pobralam jakoś...ale grunt że wszystko znikło [emoji4]
 
Posiew trochę droższy na za ogólne badanie moczu place 14zl a za posiew 45zl...ale też miałam ostatnio podobne wyniki jak wy a w posiewie nic nie wyszło bakterie ujemny wynik... skończyło się na urosepcie przez 10 dni potem powtórzyłam ogólny mocz i wszystko byli ok [emoji6] także to nie musi być nic poważnego... też się zastanawiałam czy czasem tej pierwszej próbki źle nie pobralam jakoś...ale grunt że wszystko znikło [emoji4]
Ja teraz przyłoże się do pobrania próbki ale tak jak mowie rano to tak.mi się siku chce że jakbym miała się podmyć to bym popuściła[emoji3]
 
Ja to pod prysznic wchodzę :) zastanawiam sie,czy czas dostarczenia probki ma duzy wplyw. Jedna babeczka od razu chowa do lodowki probke, a inna ma w nosie. Jak jest u Was? Zwrocilyscie uwage?
Na zwykle badanie ogólne to w ciągu dwóch godzin dostarczyć a na posiew to jak najszybciej, nawet babka w lab przy posiewie pytała o której nasikalam dokładnie [emoji23]
 
Ja to pod prysznic wchodzę :) zastanawiam sie,czy czas dostarczenia probki ma duzy wplyw. Jedna babeczka od razu chowa do lodowki probke, a inna ma w nosie. Jak jest u Was? Zwrocilyscie uwage?
Ja ostatnio przy pobieraniu sikałam okolo 5.30. Probkę zaniosłam przed 8.00, polożylam w zwyklym pojemniku. Wiem tylko ze kurier wozi do lab okolo 8-9, bo widzialam innym razem jak odbieral. Pojemniki na mocz staram sie kupowac dzien przed, zeby za dlugo nie lezaly u mnie. Na wynku mialam jakies nieliczne bakterie, leukocyty 0-2. Wydaje mi sie, że bardzo dokladnie sie mylam i pobralam zgodnie z zaleceniami.
 
reklama
Do góry