reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Super że szyjka się wydłuża [emoji16][emoji11]będzie wszystko dobrze teraz dużo sposobów na te szyjki,a czasem wystarczy poleżeć.u mnie właśnie brak seksu ze względu że mi infekcje nawracają i po seksie to już w ogóle.

Ja podejrzewam ze u mnie szyjka skróciła się właśnie od sexu bo to był nasz „ pierwszy” raz od początku ciąży i po nim wylądowałam w szpitalu - teraz celibat ;) czy jak masz infekcje to czujesz pieczenie i szczypanie w pochwie bo ja tylko to czuje zero upławów czy czegoś
 
reklama
Nawet nie wiedziałam że jakieś podziały są na pojemniki[emoji54] ja też następnym razem zrobię Twoim sposobem w wannie,nie pomyślałam bardziej bylam przekonana że wleje w miskę wodę i się poprostu podmyje[emoji23]
No u mnie w aptece są jałowe i polega to na tym, że ten pojemnik jest w dodatkowej folii.. a tak jak kupuje w pracy w aptece i daje mi normalnie "do ręki" bez folii.. Potem go wrzucam do torebki i kto wie czy to nie wina tego.. A różnica w cenie żadna, więc bezsensu. Odbiorze mi M. te wyniki z dzisiaj i zobaczymy, sama jestem mega ciekawa. Bo kilka dni różnicy to nie możliwe, że znikły jak dzisiaj będzie ok, to wina będzie pobierania lub pojemnika.
 
Ej faktycznie, patrze teraz na necie i są pojemniki "jałowe i sterylne" i one są z zakrętką,a są też "niesterylne" - dosłownie! I są tylko z pokrywką bez folii. Co za bzdura. Teraz będę uważać i kupować tylko te jałowe..
 
Ja w pierwszej ciąży miałam celibat, bo plamienia mi występowały i szyjka się skracała. Teraz rzadko się kochamy więc od początku ciąży żadnych plamien ani nic. Ale wam powiem tak mocno osobiście, że w tej ciąży nie mam ochoty na seks. W ogóle mogłabym nie uprawiać seksu do porodu [emoji23]
 
A co do moczu to mam pecha. Akurat kiedy była moja kolej system w labie się zawiesił, babka wzywała informatyka. Wszystko za długo trwało, a ja z synem na maksa już znudzonym. Zamknęli laboratorium i tyle. A do innego już nie miałam możliwości jechać. Jutro spróbuję jeszcze raz.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam celibat, bo plamienia mi występowały i szyjka się skracała. Teraz rzadko się kochamy więc od początku ciąży żadnych plamien ani nic. Ale wam powiem tak mocno osobiście, że w tej ciąży nie mam ochoty na seks. W ogóle mogłabym nie uprawiać seksu do porodu [emoji23]
Ja to samo jakoś nieszczególnie [emoji14] na początku sie bałam fakt, a teraz to po prostu mi sie nie chce [emoji23] ale już czasami męża mi szkoda i okazuje się, że jest super bo faktycznie wszystko bardziej ukrwione i wrażenia silniejsze.
 
Ej faktycznie, patrze teraz na necie i są pojemniki "jałowe i sterylne" i one są z zakrętką,a są też "niesterylne" - dosłownie! I są tylko z pokrywką bez folii. Co za bzdura. Teraz będę uważać i kupować tylko te jałowe..
Jałowe są do mikroanalizy moczu. Mi tak w aptece powiedzieli i prosiłam o jałowe. Te zwykłe też są ok, pod warunkiem, że nie badasz bakterii itp.
 
Ja to samo jakoś nieszczególnie [emoji14] na początku sie bałam fakt, a teraz to po prostu mi sie nie chce [emoji23] ale już czasami męża mi szkoda i okazuje się, że jest super bo faktycznie wszystko bardziej ukrwione i wrażenia silniejsze.
Mi się chcę, tylko oczywiście się boję. Jak pies do jeża... :D
 
reklama
Ja podejrzewam ze u mnie szyjka skróciła się właśnie od sexu bo to był nasz „ pierwszy” raz od początku ciąży i po nim wylądowałam w szpitalu - teraz celibat ;) czy jak masz infekcje to czujesz pieczenie i szczypanie w pochwie bo ja tylko to czuje zero upławów czy czegoś
Ja to samo. Mam zwykły śluz. Taki biały,nie śmierdzi. A mnie tylko coś tam zaczyna piec i swędzieć dlatego też nie mam pewności czy to infekcja czy np płyn do płukania czy prania a często je zmianiam
 
Do góry