reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja też mialam toxo, HIV, itp., ale widzę w karcie ciąży że np. HIV robi się dwa razy (lub w dwóch terminach). Jestem ciekawa czy mi zleci.
 
Moim zdaniem ten mocz powinno się robić co miesiąc chociaż ,w końcu tak łatwo przeoczyć początki infekcji a to bardzo niebezpieczne..
 
Ja serio, tylko raz miałam. Zobaczymy, może mi teraz da. Wizytę mam 5 września. Tak czy inaczej po tej wizycie już do tej przychodni nie pójdę. Jutro dzwonię i się przepisuje do innej przychodni,ale słyszałam, że tam się długo czeka na pierwszą wizytę więc dlatego jeszcze raz pójdę do starej. Aczkolwiek z racji, że 22 byłam na połówkowych to głowę daje, że USG nie zrobi ale chociaż może skierowania da.
Masz założoną książeczkę ciążową, ginekolog to specjalista a więc powinno być 7 dni i łaski nie robią czy wpiszą - tak na logikę :/ . Ew możesz powiedzieć że nie musi być w ciągu 7 dni ale na przykład w ciągu 3 tygodni. Mi mówili też jak dzwoniłam że za 3 tygodnie wizyta ale jak przyszłam i pokazałam potwierdzenie ciąży to miałam w ciągu 7 dni wizytę
 
Też to miałam. Ja nie zmieniam go dlatego, że raz mi morfologię zlecił. Gdybyście nie pisały, że miałyście już parę razy to bym nawet nie widziała nic złego w tym że na razie miałam jedną. To taki dodatkowy szczegół. Decyzje o zmianie podjęłam już wcześniej, bo po prostu mu nie ufam. Na wizytach prawie nic nie mówi, w ogóle mnie nie kojarzy. Wizyta trwa doslownie chwilę moment. A to nie o to chodzi by wychodzić z wizyty nie zadowolenonym. Skoro mam możliwość to zmieniam. Jeszcze prawie połowa ciąży przede mną.
 
@Anga79 nie wiem czy kojarzysz ale kiedyś był taki program mama i ja i ja do niego należałam i wtedy na NFZ wręcz obowiązkowe były badania co miesiąc ,w ogóle jak patrzyłam w stare karty ciąży to dużo tego było ..teraz tyle nie ma , prywatnie nie trzeba było chodzić wcale .
 
reklama
Ja serio, tylko raz miałam. Zobaczymy, może mi teraz da. Wizytę mam 5 września. Tak czy inaczej po tej wizycie już do tej przychodni nie pójdę. Jutro dzwonię i się przepisuje do innej przychodni,ale słyszałam, że tam się długo czeka na pierwszą wizytę więc dlatego jeszcze raz pójdę do starej. Aczkolwiek z racji, że 22 byłam na połówkowych to głowę daje, że USG nie zrobi ale chociaż może skierowania da.
Ja się przenosiłam z przychodni do przychodni na NFZ i czekałam tydzień na wizytę .
 
Do góry