reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

No dlatego już dość. Piszecie morfologię i mocz macie co wizyta a ja miałam na początku mocz i morfologię i koniec. Więc teraz byłam na połówkowych więc na razie jestem w miarę spokojna. Ale np mocz i morfologię miałam taką średnia a nie chciał powtórzyć.
 
reklama
No dlatego już dość. Piszecie morfologię i mocz macie co wizyta a ja miałam na początku mocz i morfologię i koniec. Więc teraz byłam na połówkowych więc na razie jestem w miarę spokojna. Ale np mocz i morfologię miałam taką średnia a nie chciał powtórzyć.
Jak to tylko na początku ? Ja mam co miesiąc wypisywana morfologie ,mocz,TSH i inne i to na NFZ . Trochę to dziwne .
 
No dlatego już dość. Piszecie morfologię i mocz macie co wizyta a ja miałam na początku mocz i morfologię i koniec. Więc teraz byłam na połówkowych więc na razie jestem w miarę spokojna. Ale np mocz i morfologię miałam taką średnia a nie chciał powtórzyć.
Ja też do tej pory miałam tylko raz ...w piątek mam wizytę i już wiem że dostanę skierowanie na morfologię ,mocz ,tsh krzywa cukrową i pewnie na coś jeszcze [emoji6]
Ja mojego lekarza co wizytę się pytałam jak ze skierowaniem a on za każdym razem mówił że nie potrzeba bo wyszły mi wyniki idealne.No nie powiem trochę byłam zaniepokojona, ale wolę to niż trafić na jakiegoś lipnego lekarza który dał by mi może co miesiąc to skierowanie na badania ale nie interesował się tym czym powinnien w sumie liczy się to że zna się na rzeczy i robi najlepsze USG w moim mieście,ufam mu chyba wie co robi[emoji6]
 
Ja też do tej pory miałam tylko raz ...w piątek mam wizytę i już wiem że dostanę skierowanie na morfologię ,mocz ,tsh krzywa cukrową i pewnie na coś jeszcze [emoji6]
Ja mojego lekarza co wizytę się pytałam jak ze skierowaniem a on za każdym razem mówił że nie potrzeba bo wyszły mi wyniki idealne.No nie powiem trochę byłam zaniepokojona, ale wolę to niż trafić na jakiegoś lipnego lekarza który dał by mi może co miesiąc to skierowanie na badania ale nie interesował się tym czym powinnien w sumie liczy się to że zna się na rzeczy i robi najlepsze USG w moim mieście,ufam mu chyba wie co robi[emoji6]
Ja chodzę prywatnie i na początku w czerwcu bodajze miałam wszystko co możliwe, zostawiłam w lab chyba ze 300 zł a teraz ostatnio mocz i morfologia i wszystko w normie. W międzyczasie nic, ale nie widzę w tym problemu, gdyby jakieś wyniki były nie tak to każe powtarzać częściej. Myślę że wie co robi bo to doświadczony lekarz.
 
Ja też miałam raz i chodzę prywatnie [emoji6]
Ja chodzę na NFZ i prywatnie i tu i tu mi każe robić mimo ,że wyniki mam dobre .
W poprzednich ciążach też miałam co miesiąc
.. ..ja już mam nawet wszystko porobione w sensie HIV,hcv,hbs ,toksoplazmozę , różyczkę, cytomegalie..
No pierwszy raz się spotykam że tak rzadko .
 
Ja chodzę na NFZ i prywatnie i tu i tu mi każe robić mimo ,że wyniki mam dobre .
W poprzednich ciążach też miałam co miesiąc
.. ..ja już mam nawet wszystko porobione w sensie HIV,hcv,hbs ,toksoplazmozę , różyczkę, cytomegalie..
No pierwszy raz się spotykam że tak rzadko .
Też wszystkie dodatkowe mam, w poprzednich ciazach u innego lekarza też miałam co wizytę czyli raz w miesiącu, teraz chodzę co trzy tygodnie i mam co druga wizytę mniej więcej.
 
Ja serio, tylko raz miałam. Zobaczymy, może mi teraz da. Wizytę mam 5 września. Tak czy inaczej po tej wizycie już do tej przychodni nie pójdę. Jutro dzwonię i się przepisuje do innej przychodni,ale słyszałam, że tam się długo czeka na pierwszą wizytę więc dlatego jeszcze raz pójdę do starej. Aczkolwiek z racji, że 22 byłam na połówkowych to głowę daje, że USG nie zrobi ale chociaż może skierowania da.
 
Ja chodzę prywatnie i na początku w czerwcu bodajze miałam wszystko co możliwe, zostawiłam w lab chyba ze 300 zł a teraz ostatnio mocz i morfologia i wszystko w normie. W międzyczasie nic, ale nie widzę w tym problemu, gdyby jakieś wyniki były nie tak to każe powtarzać częściej. Myślę że się co robi bo to doświadczony lekarz.
Dokładnie. Mój lekarz jest najstarszy w moim mieście tzn najstarszy stażem i powiem ci że ufam mu bardzo ,ma mnóstwo pacjentek i prawie żadna nie powie na niego złego słowa [emoji6]To że lekarz wypisuje co miesiąc na badania morfologii to nie znaczy że jest dobrym lekarzem, moja siostra dostawała co miesiąc a miała konowała,Kornelia urodziła się z nieproporcjonalnie mniejsza główką i ani razu o tym nie wspomniał ,zresztą mogłabym dużo tego wymieniać ...Dlatego zdecydowałam się iść prywatnie,ja też miałam te wszystkie badania na początku ,zapłaciłam 100zł
 
reklama
Do góry