reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wiecie pojechałam do Gdańska około 100km na marne powiedzieli mi w poradni że wizytę mi odwołuja bo nie jestem w programie lekowym który musiałam przerwać w związku z ciąża i nikt mnie nie powiadomił. A miało być tak pięknie. Teraz wizytę 30 października bo w 28 tyg muszą zrobić mi badania. Aż się poplakalam.

Mam nadzieję że jak urodze to z powrotem wrócę do leczenia tak jak mi obiecali. Powiedzieli że dzisiejsza wizyta mi się nie należy.

Po drodze było Tesco i zajechalam z mama i kupilam trochę ciuszkow dla dzidziola na pocieszenie :)
 
reklama
to i ja wstawię swój aktualny wielki brzuchol :D
39913950_1957347167895846_4018816584087764992_n.jpg
 
to i ja wstawię swój aktualny wielki brzuchol :D
39913950_1957347167895846_4018816584087764992_n.jpg
Ja mam taki sam jak Twoj [emoji4]
U mnie dzisiaj rosol. Maz gotowal. A wyszedl mu taki tlusciutki, ze szok. Poszalal z iloscia miesa [emoji38]
U mnie z waga bylo roznie - jako dziecko bylam szczupaczkiem, pozniej na jakims obozie wakacyjnym przytylam i tak sie odchudzalam, ze popadlam w anoreksje. Z anoreksji wyszlam szybko, ale przerodzilo sie to w obzarstwo, wiec znow uroslam. Az w koncu jak doroslam, zaczelam uprawiac sporty, lzej sie odzywialam i schudlam do wagi 54 kg przy wzroscie 166cm i te wage trzymalam wiele lat bez specjalnej uwagi. Po zakonczeniu karmienia troche przytylam, ale najlepiej czuje sie z waga ok. 55kg. A mialam nie uzewnetrzniac sie na ogolnym ;)
 
Piękne brzuszki [emoji846]
Reqiem u Ciebie nic nie widać, ja już nie ukryje ;)
Olusiaczek piękne ciuszki, napatrzeć się nie można, ja się wstrzymuję z kupowaniem bo po synku mam kilka kartonów więc po co;)
 
reklama
jeżeli chodzi o wagę i zmianę sylwetki w ciąży, to najtrudniej jest mi przyzwyczaić się nie do mojej grubości ale do braku wcięcia w talii :D zawsze miałam ładne wcięcie, a teraz równa jak deska z tyłu. A widuję kobiety w ciąży z większymi brzuszkami co mają dalej piękne wcięcie w talii. Nie wiem czy to przez moje łakomstwo w boczki tak idzie czy co..
 
Ostatnia edycja:
Do góry