reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Nie wiadomo jakie sie dzieciatko urodzi, mysle ze warto miec troszke takich ponad 50, a reszte 60 bo dzieciaczki na prawde szybko rosna, a jak w razie w urodzi sie malutki to takie czasy, że wbija sie do jakiegos pepco na szybko, czy maz, czy przyjaciolka i dokupia kilka mniejszych ciuszkow. Blizej porodu bedziemy mniej wiecej wiedzialy jakie duze urodza sie dzieci to chyba na razie lepiej sie skupic na innych produkatachz a ciuszki te male blizej porodu [emoji4]
Ja jak juz bede znala plec to na pewno polece po jakis ciuszek malutki zeby sie nim podniecac i ogladac heheh [emoji16][emoji16][emoji16]

No dokladnie ja właśnie mówię jak dzidzius będzie mniejszy to mąż pojedzie i coś dokupi lepiej to niż kupić za ciasne wolę lepiej jak już podwinac troszkę rękawek bo maluszki naprawdę szybko rosną.
 
reklama
To moje pierwsze dziecko to też za bardzo nie wiem hehe:) I wszystko takie małe mi się wydaje. Ja kupię parę sztuk na 56 i resztę to 62 i 68. Kuzynka ostatnio urodziła 56cm i właśnie te ubranka na 56 były za małe. A znów druga urodziła 52cm i te ubranka na 56 były za duże. Także ja kupię od 56 parę sztuk. A gdyby było mniejsze nie wiem koło 50 to najwyżej mąż coś dokupi.
Ja też parę 56 a resztę większe.
 
Dziewczyny A teraz z innej beczki o ubrankach było to teraz o sesji fotograficznej bd chciały zrobią sobie sesję ciążowa albo sesję dla noworodkow? I co o tym myślicie?

Ale dziś się rozpisalam:)
 
No dokladnie:) weź 56 małe A jak urodzi się taki wcześniaczek. Ja to najbardziej będę bala się kąpać ale z mężem mówimy że od razu sami bd ze nie chcemy żeby ktoś nas w tym wręczał :) tak chyba najlepiej A czas pokaże niby w pepco ta rozmarowka jest trochę inaczej że jak chcesz kupić rozmiar 56 to weź wtedy 62 tak mi mówili ale czy to prawda nie wiem
Mnie też przeraża kąpanie takiego maleństwa ,ale będziemy musiały się nauczyć .Nam niestety nie ma kto pomóc,musimy liczyć tylko na siebie [emoji6]
 
Ja pamiętam sytuacje jak siostra dzień przed porodem miała usg lekarka powiedziała że dziecko będzie małe ok 3.300 max 3.5kg i tak do 57cm na następny dzień siostra urodziła wielkiego klocka 4.200 i 62 cm [emoji23] i ciuszki na 52 i 56 były za małe wiec nie ma co mieć ich dużo [emoji2]
 
Ja ostatnio jak rodziłam to kupiłam pare 56 i były tylko do szpitala. Za chwilę były za małe.

Dziewczyny A teraz z innej beczki o ubrankach było to teraz o sesji fotograficznej bd chciały zrobią sobie sesję ciążowa albo sesję dla noworodkow? I co o tym myślicie?

Ale dziś się rozpisalam:)
U nas na czerwcówkach na zamkniętym dziewczyny dodawały zdjęcia z sesji. Piękne były :) Jak dla mnie wygląda na fajną pamiątkę :D
 
Mnie też przeraża kąpanie takiego maleństwa ,ale będziemy musiały się nauczyć .Nam niestety nie ma kto pomóc,musimy liczyć tylko na siebie [emoji6]

My za nim się wybudujemy mieszkamy z tesciami my mamy górę domu oni dół. Także tesciowa napewno by mi pomogła bo drugiej synowej też kapala pierwsze dziecko z tym że ja wolę odrazu sama nauczyć się A nie za każdym razem kogoś wołać najgorzej zanim ta pepowina odpadnie
 
reklama
My za nim się wybudujemy mieszkamy z tesciami my mamy górę domu oni dół. Także tesciowa napewno by mi pomogła bo drugiej synowej też kapala pierwsze dziecko z tym że ja wolę odrazu sama nauczyć się A nie za każdym razem kogoś wołać najgorzej zanim ta pepowina odpadnie
My też tak mieszkamy z teściami [emoji16]Z tym że moja teściowa jest bardzo schorowana i to jeszcze nią trzeba się zająć, więc na żadną pomoc nie możemy liczyć ...ale masz rację trzeba samemu się nauczyć, moja siostra twierdzi że nie jest to takie straszne na jakie wygląda ,będzie dobrze damy radę [emoji2]
 
Do góry