reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Wiecie pojechałam do Gdańska około 100km na marne powiedzieli mi w poradni że wizytę mi odwołuja bo nie jestem w programie lekowym który musiałam przerwać w związku z ciąża i nikt mnie nie powiadomił. A miało być tak pięknie. Teraz wizytę 30 października bo w 28 tyg muszą zrobić mi badania. Aż się poplakalam.

Mam nadzieję że jak urodze to z powrotem wrócę do leczenia tak jak mi obiecali. Powiedzieli że dzisiejsza wizyta mi się nie należy.

Po drodze było Tesco i zajechalam z mama i kupilam trochę ciuszkow dla dzidziola na pocieszenie :)
 
reklama
to i ja wstawię swój aktualny wielki brzuchol :D
39913950_1957347167895846_4018816584087764992_n.jpg
 
to i ja wstawię swój aktualny wielki brzuchol :D
39913950_1957347167895846_4018816584087764992_n.jpg
Ja mam taki sam jak Twoj [emoji4]
U mnie dzisiaj rosol. Maz gotowal. A wyszedl mu taki tlusciutki, ze szok. Poszalal z iloscia miesa [emoji38]
U mnie z waga bylo roznie - jako dziecko bylam szczupaczkiem, pozniej na jakims obozie wakacyjnym przytylam i tak sie odchudzalam, ze popadlam w anoreksje. Z anoreksji wyszlam szybko, ale przerodzilo sie to w obzarstwo, wiec znow uroslam. Az w koncu jak doroslam, zaczelam uprawiac sporty, lzej sie odzywialam i schudlam do wagi 54 kg przy wzroscie 166cm i te wage trzymalam wiele lat bez specjalnej uwagi. Po zakonczeniu karmienia troche przytylam, ale najlepiej czuje sie z waga ok. 55kg. A mialam nie uzewnetrzniac sie na ogolnym ;)
 
Piękne brzuszki [emoji846]
Reqiem u Ciebie nic nie widać, ja już nie ukryje ;)
Olusiaczek piękne ciuszki, napatrzeć się nie można, ja się wstrzymuję z kupowaniem bo po synku mam kilka kartonów więc po co;)
 
reklama
jeżeli chodzi o wagę i zmianę sylwetki w ciąży, to najtrudniej jest mi przyzwyczaić się nie do mojej grubości ale do braku wcięcia w talii :D zawsze miałam ładne wcięcie, a teraz równa jak deska z tyłu. A widuję kobiety w ciąży z większymi brzuszkami co mają dalej piękne wcięcie w talii. Nie wiem czy to przez moje łakomstwo w boczki tak idzie czy co..
 
Ostatnia edycja:
Do góry