reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

No ja też, płakałam potem w poduszkę i żarłam czipsy i pączki żeby przytyć, ale ludzie tego nie rozumieli. Przecież jak powiedzą komuś, że wygląda jak kościotrup żyrafa czy anorektyczka to takie milutkie..! A moja mama osądzali, że głodzi dziecko. Serio, pamiętam te komentarze "Pani ją karmi w ogolę?" A moja mama jeszcze dość obszerna kobieta i nie obyło się bez komentarzy, że sama wpi&*^a, a dziecku nie da. Po prostu jak sobie to przypomnę to mnie krew zalewa. A mama dbała o nas jak mogła, chodziła po lekarzach itp, a ludzie nie mają w ogóle żadnego pojęcia jak ranią tymi głupimi tekstami i "żarcikami". Moja mama nie potrafiła się odezwać i też przeżywała to potem w domu..
A startowałam z wagi tak 70-71kg. Taka moja waga idealna w sumie, w której najlepiej się czuje. Potem schudłam do 68kg i praktycznie te trzy miesiące ciąży tak stało, a teraz powoli zaczyna wzrastać. Obecnie z dwa dni temu było równo 70kg. Pilnuje co jem, ale nie odmawiam sobie np kebaba jak mam ochotę. zwykle raz na tydzień jemy coś w stylu pizza, kebab czy kfc. No i mam większą ochote na słodycze w ciąży, najbardziej na takie ciastka z kremem albo lody z bitą śmietaną :D Ale zauważyłam, że po słodyczach boli mnie brzuch i zaraz mnie goni ;/
Moja idealna waga to 62kg ale jestem dość niska,ja odkąd skończyłam 16lat to zaczął się u mnie problem z waga raz tyłam potem chudłam i tak na przemian,tak naprawdę dopiero od dwóch lat udaje mi się utrzymać wagę [emoji6]Ale też przekonałam się jacy naprawdę są ludzie i to nieważne czy schudłam czy przytyłam to zawsze były jakieś komentarze ,najbardziej bolały mnie komentarze od rodziny i to najbliższej [emoji853]Kiedyś byłam osobą bardzo wrażliwą,często płakałam przez takie docinki, teraz bardzo się zmieniłam i tak naprawdę mam w dup.... zdanie innych! [emoji16]
ogólnie to się zestresowałam, że ten wymiar BPD jest dosyć niski a FL wysoki, ale lekarz nic nie mówił, więc oby wszystko było dalej dobrze. Nie mam ładnego zdjęcia dziecka, bo lekarz robił w sumie tylko zdjęcia poszczególnych kończyn, części ciała, które mierzył. Mam jedno, gdzie wygląda na kosmitę totalnego :D
39777379_1809906892397596_8371262302128701440_n.jpg
Gratuluję,słodki jest[emoji7]
Nie przejmuj się ,jak lekarz nic nie mówił to napewno wszystko jest wporządku [emoji8]
 
reklama
No nie tego to nie słyszałam z tą miss, ale mieli pomysł, nie wierze!
Niech by mi ktoś teraz z moim obecnym charakterem takie coś powiedział albo komuś przy mnie!
W ogole to polecam film "Aż do kości" bardzo fajny, nie, że w temacie, ale tak mi się przypomniało przy okazji. Właśnie o dziewczynie, która boryka się z anoreksją.
Oglądałam go niedawno chyba to chodzi o taką dziewczynę co zamieszkuje z innymi w takim domu?
 
Jaki ten świat mały[emoji6]ja też zawsze byłam chudzielcem teraz jak nawet lepiej wyglądam zawsze się czepia a że nogi chude a że ręce[emoji23]niedogodzisz ludzia. A ogólnie dobrze się czuje w swoim ciele, nie muszę się ograniczać z jedzeniem i odchudzac[emoji6]właśnie zjadłam zupę i frytki z mężem na pół[emoji16]
 
Ja boję się przytyć po ciąży. Na razie mam dosłownie wymiona zamiast piersi (dobrze, że chociaż nie wiszą, mogłabym chodzić bez stanika), większy brzuch, ale tyłek i nogi chudsze. W mojej rodzinie mama i ciocia tyły po ciążach, za to kuzynka zrobiła się bardzo szczupła i żylasta. Mnie to drugie nie grozi. :D
 
reklama
Do góry