reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Heh ja się swoimi zdjęciami nie chwalę, wy dziewczyny szczupłe, a ja od lat z wagą walczyłam a tu cały czas 90 i 90.... podobno nie widać że aż tyle ważę ale jak patrze na was to zazdroszczę :) za to pochwalę się że jak do tej pory dla mnie najlepszym środkiem odchudzającym okazała się ciąża :) 14.06 ważyłam 93.7 a 14.08 90.5 . A dzidzia rośnie, miseczka plus jeden rozmiar. Więc schudłam 3kg w dwa miesiące samej wagi plus to czego nie przytyłam z powodu ciaży a książkowo przy mojej nadwadze powinnam przytyć już ze 4kg. Martwiłam się ale i ginekolog i diabetolog zgodnie powiedziały że to dobrze, a ciał ketonowych jest mało też więc się nie martwię już :)
Ja wiekszosc swojego życia walczyłam z niedowagą. Byłam chuda jak anorektyczna, a jadłam normalnie i wszyscy mnie wysyłali do lekarza, że mam zaburzenia odżywiania, a ja na prawde marzyłam żeby przytyć [emoji853] nic nie pomagało, nawet odzyżywki białkowe. Aż nagle kilka lat temu "przytyłam" w rok z 15 kg (to wyobrazcie sobie jak wygladałam kiedys, 180cm i waga 53kg...) Tak po prostu. Samo z siebie. I staneło. Jakby ktoś mnie z góry wysłuchał [emoji16] mój maż tez zadowolonu bo mowi ze w końcu jest sie do kogo przytulić [emoji4] i wiecie co było najgorsze. Ze ludzie nie powiedza Ci w wprost "ale jestes gruba", ale odwrotnie to bez skrupułów, nie zdajac sobie sprawy że tego człowieka to też mocno zaboli i to jego kompleks.. !
 
reklama
Ja wiekszosc swojego życia walczyłam z niedowagą. Byłam chuda jak anorektyczna, a jadłam normalnie i wszyscy mnie wysyłali do lekarza, że mam zaburzenia odżywiania, a ja na prawde marzyłam żeby przytyć [emoji853] nic nie pomagało, nawet odzyżywki białkowe. Aż nagle kilka lat temu "przytyłam" w rok z 15 kg (to wyobrazcie sobie jak wygladałam kiedys, 180cm i waga 53kg...) Tak po prostu. Samo z siebie. I staneło. Jakby ktoś mnie z góry wysłuchał [emoji16] mój maż tez zadowolonu bo mowi ze w końcu jest sie do kogo przytulić [emoji4] i wiecie co było najgorsze. Ze ludzie nie powiedza Ci w wprost "ale jestes gruba", ale odwrotnie to bez skrupułów, nie zdajac sobie sprawy że tego człowieka to też mocno zaboli i to jego kompleks.. !
Ja nigdy nie miałam niedowagi, wręcz przeciwnie. Ale pamiętam jak kiedyś mocno schudłam, wszyscy mówili z troską "ale jesteś chuda", a ważyłam 58 kg, więc normalnie. ;D Waga i wygląd to czasem dwie różne sprawy.
 
@Mysecka moze u ciebie waza miesnie. U mnie miseczka chyba +2 rozmiary. Bylam przeszczesliwa, ze doszly nowe staniki i niestety tez ciasno. Pod biustem ok, ale miseczki uwieraja. Zastanawiam sie czy nie kupic E, czy co tam jest po D. :D
No mięśnie nie bardzo :) ale jestem tak zwanej grubej kości :) potwierdzone densytometrem :D i "rosnę" równomiernie na całej powierzchni ciała a nie na przykład wielki tyłek tylko :) a co do miseczki to już ciasno mi w C i kupiłam D, a śpię w takich bawełnianych do karmienia - mniej bolą piersi i tak nie obwiśnie biust :) trafiłam E w Lidlu na przecenie to kupiłam za 10zl i w sumie nawet luźny nie jest. Wiec i dla D dobry się okazał. W końcu bawełna.
 
No mięśnie nie bardzo :) ale jestem tak zwanej grubej kości :) potwierdzone densytometrem :D i "rosnę" równomiernie na całej powierzchni ciała a nie na przykład wielki tyłek tylko :) a co do miseczki to już ciasno mi w C i kupiłam D, a śpię w takich bawełnianych do karmienia - mnie bolą piersi i tak nie obwiśnie biust :) trafiłam E w Lidlu na przecenie to kupiłam za 10zl i w sumie nawet luźny nie jest. Wiec i dla D dobry się okazał. W końcu bawełna.
Są jeszcze w Lidlu te bistonosze? Szkoda kasy na drogi, bo po ciąży E raczej nie mam zamiaru nosić. :D
 
Są jeszcze w Lidlu te bistonosze? Szkoda kasy na drogi, bo po ciąży E raczej nie mam zamiaru nosić. :D
No polowałam na ciążowe w lidlu bo odzież jest naprawdę nie zła i również w moim rozmiarze :) ale albo przegapiłam albo nie wiem :/ muszę poszukać bo gdzieś widziałam rozkład gazetek kiedy co jest w Lidlu
 
reklama
No polowałam na ciążowe w lidlu bo odzież jest naprawdę nie zła i również w moim rozmiarze :) ale albo przegapiłam albo nie wiem :/ muszę poszukać bo gdzieś widziałam rozkład gazetek kiedy co jest w Lidlu
Właśnie patrzę, że 75-80 E jest dosyć mało nawet na Allegro. A bawełniane i miękkie - to już w sumie niewielki wybór. :/
 
Do góry