reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja nigdy nie miałam niedowagi, wręcz przeciwnie. Ale pamiętam jak kiedyś mocno schudłam, wszyscy mówili z troską "ale jesteś chuda", a ważyłam 58 kg, więc normalnie. ;D Waga i wygląd to czasem dwie różne sprawy.
Ja waze teraz 58kg,163cm i tak mówią że jestem chudzielec a teraz jeszcze brzuszek odstaje taka piłeczka mała[emoji6] regiem ale Ty figura idealna [emoji6]
 
reklama
Właśnie patrzę, że 75-80 E jest dosyć mało nawet na Allegro. A bawełniane i miękkie - to już w sumie niewielki wybór. :/
Szukaj od razu do karmienia czyli odpinany. Bez fiszbin i usztywnienia gabkami itp. Dostałam dwa od mamy jak bylam w ciaży pierwszej i nosiłam je non stop. Nosiłam potem do karmienia, a jak już nie karmiłam to czasem nosiłam na przykład po domu, bo wygodniej tak. Latem w upały w takim spałam zamiast koszulki. Mega mi wygosnie było. Ten który teraz kupiłam ma dosyć spore wycięcie i czasem mi coś wypadnie jak śpię na boku xD mąż się wtedy zaciesza :)
 
Wątek zamknięty jest dla osób, które najpierw wykażą się aktywnością na forum otwartym. Nie chcemy na zamkniętym osoby, która napisze jednego posta, a potem siedzi w krzakach i tylko czyta. Chcemy tam poruszać bardziej prywatne sprawy, wstawiamy zdjęcia i niekoniecznie chcemy, żeby „byle kto” czytał i oglądał. Dlatego nasze Dziewczyny sukcesywnie udostępniają wątek zamknięty tylko osobom aktywnym na tym wątku.
Ok tylko pytam bo w tamtej ciąży byłam na zamkniętym forum i właśnie można było poruszać bardziej prywatne sprawy bo na otwartym to każdy może czytać i dodatkowo mam kontakt z dziewczynami do dzisiaj z tamtego forum a nasze dzieci mają już 5 lat [emoji6]
 
Patrzcie, ja to jak ubiore luzna bluzke to totalnie nic nie widać [emoji14] komunikacja rzadko jezdze, a jak juz na na szczescie zawsze jest miejsce, ale szczerze to nawet nie licze ze ktokolwiek by ustapił. Jakbym sie źle czuła to myślę, że bym poprosiła jakiegoś faceta bo kobieta by pewnie z łaską zeszła [emoji14]Zobacz załącznik 890533Zobacz załącznik 890535
Reqiem, ale lasencja z Ciebie :) Tez bym nie powiedziala, ze jestes w ciazy ;)
 
@reqiem naprawdę figura wymarzona, a mogę Cię spytać z jakiej wagi startujesz i czy już coś przybierasz? bo wzrost ten sam, historia z wyglądaniem jak wieszak w przeszłości podobna :D w ogóle pamiętam jak w szkole ktoś mówił na mnie anoreksja :D teraz mnie to bawi, ale wiadomo, jako dziecko się przejmowałam.
No ja też, płakałam potem w poduszkę i żarłam czipsy i pączki żeby przytyć, ale ludzie tego nie rozumieli. Przecież jak powiedzą komuś, że wygląda jak kościotrup żyrafa czy anorektyczka to takie milutkie..! A moja mama osądzali, że głodzi dziecko. Serio, pamiętam te komentarze "Pani ją karmi w ogolę?" A moja mama jeszcze dość obszerna kobieta i nie obyło się bez komentarzy, że sama wpi&*^a, a dziecku nie da. Po prostu jak sobie to przypomnę to mnie krew zalewa. A mama dbała o nas jak mogła, chodziła po lekarzach itp, a ludzie nie mają w ogóle żadnego pojęcia jak ranią tymi głupimi tekstami i "żarcikami". Moja mama nie potrafiła się odezwać i też przeżywała to potem w domu..
A startowałam z wagi tak 70-71kg. Taka moja waga idealna w sumie, w której najlepiej się czuje. Potem schudłam do 68kg i praktycznie te trzy miesiące ciąży tak stało, a teraz powoli zaczyna wzrastać. Obecnie z dwa dni temu było równo 70kg. Pilnuje co jem, ale nie odmawiam sobie np kebaba jak mam ochotę. zwykle raz na tydzień jemy coś w stylu pizza, kebab czy kfc. No i mam większą ochote na słodycze w ciąży, najbardziej na takie ciastka z kremem albo lody z bitą śmietaną :D Ale zauważyłam, że po słodyczach boli mnie brzuch i zaraz mnie goni ;/
 
Dziewczyny jestem po połówkowych badaniach. Na 100% chłopak :D Będzie Tadzio albo Felek :)
Lekarz pogratulował, mówił, że zdrowo się rozwija, jednak ja się zestresowałam jak już wyszłam, bo jeden wymiar odbiega od normy, wiem przesadzam, ale taka już ze mnie panikara.
39786293_1552684388169430_3720305241640402944_n.jpg
 
Dziewczyny jestem po połówkowych badaniach. Na 100% chłopak :D Będzie Tadzio albo Felek :)
Lekarz pogratulował, mówił, że zdrowo się rozwija, jednak ja się zestresowałam jak już wyszłam, bo jeden wymiar odbiega od normy, wiem przesadzam, ale taka już ze mnie panikara.
39786293_1552684388169430_3720305241640402944_n.jpg
Ty nam pokaż Dzidziola! I nie przejmuj się, gdyby lekarz uważał, że coś jest nieprawidłowe to bym Wam powiedział! ;) Gratuluje ! ;*
 
reklama
No to podobnie mamy, chociaż ja nie schudłam, ale też pierwsze 3 miesiące nie bylo zmiany dopiero teraz. Co do historii z Twoją mamą to ludzie bywają okrutni, u mnie w tej karcie szkolnej co nazywała się chyba bilans, mam wpisane wygląd dziecka wychudzonego :D zostawiłam sobie na pamiątkę, oczywiście też po lekarzach rodzice chodzili. Niedowaga źle, otyłość źle cięzko wycyrklować :)
Kuźwa dobrze, że nie wpisali "głodzonego" :p:realmad:
 
Do góry