reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
ogólnie to się zestresowałam, że ten wymiar BPD jest dosyć niski a FL wysoki, ale lekarz nic nie mówił, więc oby wszystko było dalej dobrze. Nie mam ładnego zdjęcia dziecka, bo lekarz robił w sumie tylko zdjęcia poszczególnych kończyn, części ciała, które mierzył. Mam jedno, gdzie wygląda na kosmitę totalnego :D
39777379_1809906892397596_8371262302128701440_n.jpg
 
Ja wiekszosc swojego życia walczyłam z niedowagą. Byłam chuda jak anorektyczna, a jadłam normalnie i wszyscy mnie wysyłali do lekarza, że mam zaburzenia odżywiania, a ja na prawde marzyłam żeby przytyć [emoji853] nic nie pomagało, nawet odzyżywki białkowe. Aż nagle kilka lat temu "przytyłam" w rok z 15 kg (to wyobrazcie sobie jak wygladałam kiedys, 180cm i waga 53kg...) Tak po prostu. Samo z siebie. I staneło. Jakby ktoś mnie z góry wysłuchał [emoji16] mój maż tez zadowolonu bo mowi ze w końcu jest sie do kogo przytulić [emoji4] i wiecie co było najgorsze. Ze ludzie nie powiedza Ci w wprost "ale jestes gruba", ale odwrotnie to bez skrupułów, nie zdajac sobie sprawy że tego człowieka to też mocno zaboli i to jego kompleks.. !
Skądś to znam ja mam 173cm i kiedyś waga ledwo 50kg i też wszyscy do mnie chudzielec itp. nawet byłam "miss Oświęcimia" [emoji17]a jadłam normalnie a nawet dużo... I ostatnie lata jakoś podskoczylam do wagi 62kg i też samo poprostu... [emoji4]
 
Skądś to znam ja mam 173cm i kiedyś waga ledwo 50kg i też wszyscy do mnie chudzielec itp. nawet byłam "miss Oświęcimia" [emoji17]a jadłam normalnie a nawet dużo... I ostatnie lata jakoś podskoczylam do wagi 62kg i też samo poprostu... [emoji4]
Ja identycznie, zawsze około 54 kg ( mam 168 cm ), po urodzeniu dzieci spadałam nawet gdzieś do 52 kg..a od 2-3 lat tak 62-64 kg. Więc i teraz startowałam z takiej wagi [emoji848]
 
Skądś to znam ja mam 173cm i kiedyś waga ledwo 50kg i też wszyscy do mnie chudzielec itp. nawet byłam "miss Oświęcimia" [emoji17]a jadłam normalnie a nawet dużo... I ostatnie lata jakoś podskoczylam do wagi 62kg i też samo poprostu... [emoji4]
No nie tego to nie słyszałam z tą miss, ale mieli pomysł, nie wierze!
Niech by mi ktoś teraz z moim obecnym charakterem takie coś powiedział albo komuś przy mnie!
W ogole to polecam film "Aż do kości" bardzo fajny, nie, że w temacie, ale tak mi się przypomniało przy okazji. Właśnie o dziewczynie, która boryka się z anoreksją.
 
No nie tego to nie słyszałam z tą miss, ale mieli pomysł, nie wierze!
Niech by mi ktoś teraz z moim obecnym charakterem takie coś powiedział albo komuś przy mnie!
W ogole to polecam film "Aż do kości" bardzo fajny, nie, że w temacie, ale tak mi się przypomniało przy okazji. Właśnie o dziewczynie, która boryka się z anoreksją.
Teraz też bym sobie nie pozwoliła tak do siebie powiedzieć...ale jak człowiek młody to bardziej odbiera to do siebie...
No ale to już przeszłość [emoji5] teraz jestem ciekawa ile przytyje do końca ciąży (narazie +2kg)[emoji6]
 
reklama
Dziewczyny jestem po połówkowych badaniach. Na 100% chłopak :D Będzie Tadzio albo Felek :)
Lekarz pogratulował, mówił, że zdrowo się rozwija, jednak ja się zestresowałam jak już wyszłam, bo jeden wymiar odbiega od normy, wiem przesadzam, ale taka już ze mnie panikara.
39786293_1552684388169430_3720305241640402944_n.jpg
Nie panikuj[emoji6] wszystko jest tu pięknie[emoji6]
 
Do góry