reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Mi też coś apka szwankuje, wczoraj nie było powiadomień, a dzisiaj przychodzą z opóźniem. Juz dawno odczytałam jakis post, a tu że ktoś odpowiedział , wchodze, a tu stare.
Myślałam że tylko ja tak mam,właśnie zauważyłam że przychodzą z opóźnieniem te powiadomienia [emoji849]Denerwuje już mnie ta apka
 
reklama
U nas też w końcu pada deszcz[emoji7] jaka ULGA!! Dziewczyny nawet nie wiecie jak na to czekałam...nie widziałam deszczu od połowy czerwca...mogę w końcu odetchnąć[emoji173]️ od razu się lepiej czuję[emoji4] co do twardnienia macicy to tego nie zaobserwowałam, czuje jednak cały czas tak jak zielona górkę bardziej z prawej strony i nie wiem czy tam dzidzia się ulokowała?
Też mam jakby wiekszy z prawej ;)
 
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji. Chociaż bałam się tego potwornie.
Do spania w zimie polecam śpiworek albo rożek. :) żadnej pościeli, tylko prześcieradło i mate nieprzemakalną.
Kokon jak dla mnie to gadżet. Ja kładłam bobasa po prostu na łóżku, po bokach zabezpieczając poduszkami. Ale to tak dla własnego spokoju, bo z początku to bobas jest bardzo niemobilny. ;) A jak na ziemi to na macie i kocyku. Ale jakbym miała dużo miejsca w domu to może i bym kupiła kokon. :)

Mi też często twardnieje brzuch. Tzn macica. To normalne :)

@ziel-ona ja prałam przez pierwsze pół roku w Loveli, na 40st. Mam też odplamiacz tej firmy i wszystko ładnie schodzi w 40st :)

A bobasowi w brzuchu puszczam głównie Mozarta, są takie składanki godzinne na youtube ;)
Ja też puszczam mojemu bąblowi mozarta zresztą ja sama lubię słuchać, bardzo mnie ta muzyka uspokaja ale są też minusy odrazu zamykają mi się oczy [emoji23]

Co do kokonu to myślałam nad nim ,ale nie jednak do zabezpieczenia wykorzystam poduszkę do spania tego rogala, zresztą w opisie pisze że można ją przykładowo użyć w ten sposób [emoji6]Właśnie ją zamówiłam na allegro, jest w drodze mam nadzieję że mi pomoże w wyspaniu się bo co ja ostatnio przeżywam w nocy to jest jakaś masakra, zawsze spałam spokojnie a teraz wierce się jak jakaś dzikuska,dobrze że mój mąż ma twardy sen [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja też puszczam mojemu bąblowi mozarta zresztą ja sama lubię słuchać, bardzo mnie ta muzyka uspokaja ale są też minusy odrazu zamykają mi się oczy [emoji23]

Co do kokonu to myślałam nad nim ,ale nie jednak do zabezpieczenia wykorzystam poduszkę do spania tego rogala, zresztą w opisie pisze że można ją przykładowo użyć w ten sposób [emoji6]Właśnie ją zamówiłam na allegro, jest w drodze mam nadzieję że mi pomoże w wyspaniu się bo co ja ostatnio przeżywam w nocy to jest jakaś masakra, zawsze spałam spokojnie a teraz wierce się jak jakaś dzikuska,dobrze że mój mąż ma twardy sen [emoji23][emoji23][emoji23]
Tez ja zamówiłam wkoncu [emoji16] mam nadzieję że się sprawdzi [emoji4]
 
Mi tak dziś wywaliło brzuch że mam jak 8 miesiącu. A o dziwo całą noc nie wstawałam siku.:) Ogólnie to twardnienie też mam czasem tak nagle i puszcza.mowilam do mamy i mówiła że też tak miała nazwała to stawianiem się macicy ale nawet leków nie brała na to. Wydaje mi się że normalne:) ja mniej aktywna bo nadal aplikacja nie działa a w przeglądarce to nie ogarniam i do tego 2 wątki. U nas upał jak pieron,żar z nieba normalnie.
Pokaż brzucha!
 
Dziewczyny,a tak z innej beczki,czy gin bada Wam piersi? Bo czytalam gdzies,ze od piersi to jest radiolog I onkolog. Moj to sie nigdy nie zajaknal na ten temat wiec chodze raz w roku na usg do onkologa.

Mój gin który prowadzi ciąże nie bada, ale jak chodziłam do jednej babeczki prywatnie to zawsze mi badała ale tylko ona. Chodziłam do wielu ginów i żaden mi nigdy nie badał, zdarzyło mi się że gin mi robił usg tarczycy. Co roku też robię usg piersi u radiologa.
 
Dziewczyny,a tak z innej beczki,czy gin bada Wam piersi? Bo czytalam gdzies,ze od piersi to jest radiolog I onkolog. Moj to sie nigdy nie zajaknal na ten temat wiec chodze raz w roku na usg do onkologa.
Onkolog? W sumie nie zastanawiałam się nigdy nad tym . Moja gin zawsze mnie bada, a wcześniejsza sama mnie umawiała na termin badania piersi ale nigdy nie zastanawiałam się kim jest kobietą która mnie bada [emoji23]
 
Ja od ponad miesiąca mam tako brzuch. Jak tylko przejdę się kawałek to brzuch robi się twardy i napięty. Ciągnie mnie wtedy. Co ciekawe nie odczuwam tego np w czasie jazdy na rowerze [emoji6] no A wczoraj to już jakąś masakra była. Myślałam, że będę jechała na sor bo tal źle się czułam. Ale to chyba stres. Mąż mnie wieczorem rozluźnił i dziś już dobrze

Ja też mam takie twardnienie, ale jak chodzę dużo. I muszę trochę poleżeć to puszcza. A czasami to mam wrażenie że to wzdęcia bardziej. Za to mam takie kłucia w pachwinach. Takie chwilowe i punktowe, ale bardzo bolesne. wcześniej tego nie miałam...
 
reklama
Do góry