reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Cześć dziewczyny :)
Kciuki za wizyty :)
Obudziłam sie dziś z bólem głowy, zaś to samo...
Wiecie, mam pytanie. Czy wam też się tak czasem stawia brzuch? Mi tylko jak sie położe na płasko na wznak, to czasem w momencie robi mi sie twarde i takie ciagnace w tym miejscu, gdzie obstawiam macice. Wpadł mi w oczy taki post na fb i tam pisały, ze jedna bierze magnez, inna luteine. Przelecialam na szybko internet i wychodzi, że to może oznaczac nawet skrscajaca sie szyjke. Co myslicie? Jest sie czym martwić? U mnie dzis 17 tydzień, a takie cos mam od kilku dni na pewno.
Ja kiedys na twardnienie brzucha dostalam Magne B6 forte, 2 tabletki dziennie. Nie wiazalabym tego ze skracajaca sie szyjka. Moze juz zaczely Ci sie skurcze przepowiadajace. Ponoc moga w ok. 17, tygodniu ciazy sie pojawic, ale lepiej skonsultowac z lekarzem.
 
reklama
Jeśli chodzi o kokon to ja raczej nie kupię. Chce raczej minimalistycznienpodejsc do sprawy i kupić tylko to co faktycznie jest niezbędne.
Do prania kupiłam płyn Lovela chociaż pamiętam, że przy starszych dzieciach tylko na początku pralam w specjalnym płynie a jak się okazało, że nie mają alergii to już w zwykłym zbiorowym praniu
 
Ja też mam takie twardnienie, ale jak chodzę dużo. I muszę trochę poleżeć to puszcza. A czasami to mam wrażenie że to wzdęcia bardziej. Za to mam takie kłucia w pachwinach. Takie chwilowe i punktowe, ale bardzo bolesne. wcześniej tego nie miałam...
A ja nawet nie wiem czy mam. To cały brzuch ma twardnieć czy jakaś część tylko?
 
reklama
Do góry