reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Moim zdaniem to chyba zbędny gadżet,zamiast tego można użyć poduchy typu C właśnie jeżeli już się ją ma. Ja ogólnie przyznam szczerze ze obawiam się wszelkich poduszek misiów ochroniaczy nawet kołder , przez właśnie możliwość uduszenią chyba wolałabym aby dzidzia w zimie spala tylko w rozku. A jakie jest wasze zdanie bo ten temat bardzo mnie nurtuje szczególnie jak to jest potem w praktyce czy zdarzyło się wam ze dziecko się zakrylo bądź odwróciło buzia w stronę pościeli lub ochraniacze?
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji. Chociaż bałam się tego potwornie.
Do spania w zimie polecam śpiworek albo rożek. :) żadnej pościeli, tylko prześcieradło i mate nieprzemakalną.
Kokon jak dla mnie to gadżet. Ja kładłam bobasa po prostu na łóżku, po bokach zabezpieczając poduszkami. Ale to tak dla własnego spokoju, bo z początku to bobas jest bardzo niemobilny. ;) A jak na ziemi to na macie i kocyku. Ale jakbym miała dużo miejsca w domu to może i bym kupiła kokon. :)

Mi też często twardnieje brzuch. Tzn macica. To normalne :)

@ziel-ona ja prałam przez pierwsze pół roku w Loveli, na 40st. Mam też odplamiacz tej firmy i wszystko ładnie schodzi w 40st :)

A bobasowi w brzuchu puszczam głównie Mozarta, są takie składanki godzinne na youtube ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja mam wizytę w poniedziałek, to też będę pytać o to. Bo nie powiem, trochę sie zestresowalam...
Co do kokonow itp., to jeszcze się nad tym zbytnio nie zastanawialam, ale przypuszczam, ze zrezygnuhe z baldachimu, ochraniaczy, pościel pewnie kupię, ale czy od razu będę uzywac to inna sprawa. Otulacze do mnie nie mówią. Dziecko pewnie będzie spać w spiworku :) a kokon? Sama nie kupie, ale gdyby ktos koniecznie chcial nas uszczęśliwić, to nie mialabym nic przeciwko ;)
 
Ja czasem czuję szarpanie (kilka dni i potem kilka dni przerwy), wzdęcie i chyba tyle. Na twardnienie nie zwróciłam uwagi. Poza tym od niedawna wyraźnie czuję pod ręką dużą macicę (15+1). Wcześniej tylko widziałam górkę.
 
Cześć dziewczyny :)
Kciuki za wizyty :)
Obudziłam sie dziś z bólem głowy, zaś to samo...
Wiecie, mam pytanie. Czy wam też się tak czasem stawia brzuch? Mi tylko jak sie położe na płasko na wznak, to czasem w momencie robi mi sie twarde i takie ciagnace w tym miejscu, gdzie obstawiam macice. Wpadł mi w oczy taki post na fb i tam pisały, ze jedna bierze magnez, inna luteine. Przelecialam na szybko internet i wychodzi, że to może oznaczac nawet skrscajaca sie szyjke. Co myslicie? Jest sie czym martwić? U mnie dzis 17 tydzień, a takie cos mam od kilku dni na pewno.
Ja od ponad miesiąca mam tako brzuch. Jak tylko przejdę się kawałek to brzuch robi się twardy i napięty. Ciągnie mnie wtedy. Co ciekawe nie odczuwam tego np w czasie jazdy na rowerze [emoji6] no A wczoraj to już jakąś masakra była. Myślałam, że będę jechała na sor bo tal źle się czułam. Ale to chyba stres. Mąż mnie wieczorem rozluźnił i dziś już dobrze
 
Dziewczyny tak przy okazji rozmowy o tych gadżetach chciałabym was spytać w jakim proszku prać dziecięce rzeczy i w jakiej temp. te zabrudzone żeby pozbyć się zarazków. Zwykły Persil czy inny nawet mnie drażni. :/ Chciałabym już teraz prać tekstylia w czymś bezpiecznym.
Ja z racji uczuleń na wszystko już dłuższy czad używam dziecięcego yelpa i proszku i płynu do płukania, jest ok.
 
U mnie też chmurki i wiaterek :-)



Kciuki za wizyty [emoji110] [emoji110]



Może i u nas tak będzie [emoji1] słuchałaś normalnej muzyki czy czegoś specjalnego?

Ja słuchałam trance delikatnego;)

Moim zdaniem to chyba zbędny gadżet,zamiast tego można użyć poduchy typu C właśnie jeżeli już się ją ma. Ja ogólnie przyznam szczerze ze obawiam się wszelkich poduszek misiów ochroniaczy nawet kołder , przez właśnie możliwość uduszenią chyba wolałabym aby dzidzia w zimie spala tylko w rozku. A jakie jest wasze zdanie bo ten temat bardzo mnie nurtuje szczególnie jak to jest potem w praktyce czy zdarzyło się wam ze dziecko się zakrylo bądź odwróciło buzia w stronę pościeli lub ochraniacze?

Dla mnie śpiworki to hit. Nie ma nic lepszego! Ochraniacz nie i ogólnie im mniej tym lepiej i spokojniej dla mnie;)

Dziewczyny tak przy okazji rozmowy o tych gadżetach chciałabym was spytać w jakim proszku prać dziecięce rzeczy i w jakiej temp. te zabrudzone żeby pozbyć się zarazków. Zwykły Persil czy inny nawet mnie drażni. :/ Chciałabym już teraz prać tekstylia w czymś bezpiecznym.

Ja pierwsze wszystkie wypralam w loveli 40 st, pieluszki i podziel 60 st. Po zużyciu całego opak pralam razem z naszymi, nie było uczelnia więc tak zostało;)
 
U nas też w końcu pada deszcz[emoji7] jaka ULGA!! Dziewczyny nawet nie wiecie jak na to czekałam...nie widziałam deszczu od połowy czerwca...mogę w końcu odetchnąć[emoji173]️ od razu się lepiej czuję[emoji4] co do twardnienia macicy to tego nie zaobserwowałam, czuje jednak cały czas tak jak zielona górkę bardziej z prawej strony i nie wiem czy tam dzidzia się ulokowała?
 
Witam;)
I nas dalej upał, przyszłam ze spaceru z małym cała mokra ale podobno jutro już chłodniej, oby..
Kciuki za wizyty!
Jeju już piątek [emoji10] ale mi ten tydzień zleciał lol ;)
Reqiem wszystkiego najlepszego dla męża no i udanego wypoczynku!
 
No ja mam wizytę w poniedziałek, to też będę pytać o to. Bo nie powiem, trochę sie zestresowalam...
Co do kokonow itp., to jeszcze się nad tym zbytnio nie zastanawialam, ale przypuszczam, ze zrezygnuhe z baldachimu, ochraniaczy, pościel pewnie kupię, ale czy od razu będę uzywac to inna sprawa. Otulacze do mnie nie mówią. Dziecko pewnie będzie spać w spiworku :) a kokon? Sama nie kupie, ale gdyby ktos koniecznie chcial nas uszczęśliwić, to nie mialabym nic przeciwko ;)

Mnie od trzech dni trzyma bol podbrzusza nie wiem czy dzisiaj się nie wybiorę na szpital zobaczyc pierwszego dnia taki bol ze łzy w oczach...
 
reklama
Mi tak dziś wywaliło brzuch że mam jak 8 miesiącu. A o dziwo całą noc nie wstawałam siku.:) Ogólnie to twardnienie też mam czasem tak nagle i puszcza.mowilam do mamy i mówiła że też tak miała nazwała to stawianiem się macicy ale nawet leków nie brała na to. Wydaje mi się że normalne:) ja mniej aktywna bo nadal aplikacja nie działa a w przeglądarce to nie ogarniam i do tego 2 wątki. U nas upał jak pieron,żar z nieba normalnie.
 
Do góry