reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mi też coś apka szwankuje, wczoraj nie było powiadomień, a dzisiaj przychodzą z opóźniem. Juz dawno odczytałam jakis post, a tu że ktoś odpowiedział , wchodze, a tu stare.
Myślałam że tylko ja tak mam,właśnie zauważyłam że przychodzą z opóźnieniem te powiadomienia [emoji849]Denerwuje już mnie ta apka
 
reklama
U nas też w końcu pada deszcz[emoji7] jaka ULGA!! Dziewczyny nawet nie wiecie jak na to czekałam...nie widziałam deszczu od połowy czerwca...mogę w końcu odetchnąć[emoji173]️ od razu się lepiej czuję[emoji4] co do twardnienia macicy to tego nie zaobserwowałam, czuje jednak cały czas tak jak zielona górkę bardziej z prawej strony i nie wiem czy tam dzidzia się ulokowała?
Też mam jakby wiekszy z prawej ;)
 
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji. Chociaż bałam się tego potwornie.
Do spania w zimie polecam śpiworek albo rożek. :) żadnej pościeli, tylko prześcieradło i mate nieprzemakalną.
Kokon jak dla mnie to gadżet. Ja kładłam bobasa po prostu na łóżku, po bokach zabezpieczając poduszkami. Ale to tak dla własnego spokoju, bo z początku to bobas jest bardzo niemobilny. ;) A jak na ziemi to na macie i kocyku. Ale jakbym miała dużo miejsca w domu to może i bym kupiła kokon. :)

Mi też często twardnieje brzuch. Tzn macica. To normalne :)

@ziel-ona ja prałam przez pierwsze pół roku w Loveli, na 40st. Mam też odplamiacz tej firmy i wszystko ładnie schodzi w 40st :)

A bobasowi w brzuchu puszczam głównie Mozarta, są takie składanki godzinne na youtube ;)
Ja też puszczam mojemu bąblowi mozarta zresztą ja sama lubię słuchać, bardzo mnie ta muzyka uspokaja ale są też minusy odrazu zamykają mi się oczy [emoji23]

Co do kokonu to myślałam nad nim ,ale nie jednak do zabezpieczenia wykorzystam poduszkę do spania tego rogala, zresztą w opisie pisze że można ją przykładowo użyć w ten sposób [emoji6]Właśnie ją zamówiłam na allegro, jest w drodze mam nadzieję że mi pomoże w wyspaniu się bo co ja ostatnio przeżywam w nocy to jest jakaś masakra, zawsze spałam spokojnie a teraz wierce się jak jakaś dzikuska,dobrze że mój mąż ma twardy sen [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja też puszczam mojemu bąblowi mozarta zresztą ja sama lubię słuchać, bardzo mnie ta muzyka uspokaja ale są też minusy odrazu zamykają mi się oczy [emoji23]

Co do kokonu to myślałam nad nim ,ale nie jednak do zabezpieczenia wykorzystam poduszkę do spania tego rogala, zresztą w opisie pisze że można ją przykładowo użyć w ten sposób [emoji6]Właśnie ją zamówiłam na allegro, jest w drodze mam nadzieję że mi pomoże w wyspaniu się bo co ja ostatnio przeżywam w nocy to jest jakaś masakra, zawsze spałam spokojnie a teraz wierce się jak jakaś dzikuska,dobrze że mój mąż ma twardy sen [emoji23][emoji23][emoji23]
Tez ja zamówiłam wkoncu [emoji16] mam nadzieję że się sprawdzi [emoji4]
 
Mi tak dziś wywaliło brzuch że mam jak 8 miesiącu. A o dziwo całą noc nie wstawałam siku.:) Ogólnie to twardnienie też mam czasem tak nagle i puszcza.mowilam do mamy i mówiła że też tak miała nazwała to stawianiem się macicy ale nawet leków nie brała na to. Wydaje mi się że normalne:) ja mniej aktywna bo nadal aplikacja nie działa a w przeglądarce to nie ogarniam i do tego 2 wątki. U nas upał jak pieron,żar z nieba normalnie.
Pokaż brzucha!
 
Dziewczyny,a tak z innej beczki,czy gin bada Wam piersi? Bo czytalam gdzies,ze od piersi to jest radiolog I onkolog. Moj to sie nigdy nie zajaknal na ten temat wiec chodze raz w roku na usg do onkologa.

Mój gin który prowadzi ciąże nie bada, ale jak chodziłam do jednej babeczki prywatnie to zawsze mi badała ale tylko ona. Chodziłam do wielu ginów i żaden mi nigdy nie badał, zdarzyło mi się że gin mi robił usg tarczycy. Co roku też robię usg piersi u radiologa.
 
Dziewczyny,a tak z innej beczki,czy gin bada Wam piersi? Bo czytalam gdzies,ze od piersi to jest radiolog I onkolog. Moj to sie nigdy nie zajaknal na ten temat wiec chodze raz w roku na usg do onkologa.
Onkolog? W sumie nie zastanawiałam się nigdy nad tym . Moja gin zawsze mnie bada, a wcześniejsza sama mnie umawiała na termin badania piersi ale nigdy nie zastanawiałam się kim jest kobietą która mnie bada [emoji23]
 
Ja od ponad miesiąca mam tako brzuch. Jak tylko przejdę się kawałek to brzuch robi się twardy i napięty. Ciągnie mnie wtedy. Co ciekawe nie odczuwam tego np w czasie jazdy na rowerze [emoji6] no A wczoraj to już jakąś masakra była. Myślałam, że będę jechała na sor bo tal źle się czułam. Ale to chyba stres. Mąż mnie wieczorem rozluźnił i dziś już dobrze

Ja też mam takie twardnienie, ale jak chodzę dużo. I muszę trochę poleżeć to puszcza. A czasami to mam wrażenie że to wzdęcia bardziej. Za to mam takie kłucia w pachwinach. Takie chwilowe i punktowe, ale bardzo bolesne. wcześniej tego nie miałam...
 
reklama
Do góry