reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
U mnie też dziś erotyczny sen ;) pogoda robi się całkiem przyjemna bo jest wiaterek. Nie wiem jak to na mnie wpłynie, bo w wietrzne dni zazwyczaj boli mnie głowa. Póki co ok :)
Dziewczyny co myślicie o kokonach? Zastanawiam się czy kupić, czy faktycznie jest to fajne i przydatne czy tylko jakaś moda i niepotrzebny gadżet
 
Mi też coś apka szwankuje, wczoraj nie było powiadomień, a dzisiaj przychodzą z opóźniem. Juz dawno odczytałam jakis post, a tu że ktoś odpowiedział , wchodze, a tu stare.
 
Cześć dziewczyny :)
Kciuki za wizyty :)
Obudziłam sie dziś z bólem głowy, zaś to samo...
Wiecie, mam pytanie. Czy wam też się tak czasem stawia brzuch? Mi tylko jak sie położe na płasko na wznak, to czasem w momencie robi mi sie twarde i takie ciagnace w tym miejscu, gdzie obstawiam macice. Wpadł mi w oczy taki post na fb i tam pisały, ze jedna bierze magnez, inna luteine. Przelecialam na szybko internet i wychodzi, że to może oznaczac nawet skrscajaca sie szyjke. Co myslicie? Jest sie czym martwić? U mnie dzis 17 tydzień, a takie cos mam od kilku dni na pewno.
 
Moim zdaniem to chyba zbędny gadżet,zamiast tego można użyć poduchy typu C właśnie jeżeli już się ją ma. Ja ogólnie przyznam szczerze ze obawiam się wszelkich poduszek misiów ochroniaczy nawet kołder , przez właśnie możliwość uduszenią chyba wolałabym aby dzidzia w zimie spala tylko w rozku. A jakie jest wasze zdanie bo ten temat bardzo mnie nurtuje szczególnie jak to jest potem w praktyce czy zdarzyło się wam ze dziecko się zakrylo bądź odwróciło buzia w stronę pościeli lub ochraniacze?
Ja niedawno podczas przeprowadzki pozbyłam się wielu własnych "gadżetów" i gratów. Dla dziecka będę kupować to, co konieczne i kreatywnie wykorzystywać to, co już mam. Jeśli uznam, że jakiś gadżet mi się przyda to kupię. I tylko wtedy (przynajmniej tak sobie planuję). Chyba wolę lepszą jakość niż dużo. Co do spania zimą - podobno najlepiej w łóżeczku na materacu i tyle. Maluch będzie spał z nami, więc liczę na to, że będę w stanie kontrolować czy mu ciepło czy zimno. Najwyżej dostanie dodatkowy ciuch. Na pewno kupię trochę naturalnych kocyków, bo zakładam, że może je zabrudzić. Ale to po kolei. Doświadczenia nie mam. ;)
 
Cześć dziewczyny :)
Kciuki za wizyty :)
Obudziłam sie dziś z bólem głowy, zaś to samo...
Wiecie, mam pytanie. Czy wam też się tak czasem stawia brzuch? Mi tylko jak sie położe na płasko na wznak, to czasem w momencie robi mi sie twarde i takie ciagnace w tym miejscu, gdzie obstawiam macice. Wpadł mi w oczy taki post na fb i tam pisały, ze jedna bierze magnez, inna luteine. Przelecialam na szybko internet i wychodzi, że to może oznaczac nawet skrscajaca sie szyjke. Co myslicie? Jest sie czym martwić? U mnie dzis 17 tydzień, a takie cos mam od kilku dni na pewno.
No ja właśnie też czasami mam tak, że bardziej twardnieje. Ale na wizycie tydzień temu było wszystko ok i już sama nie wiem. Ale to tak dosłownie w jednym miejscu, byłam pewna, że to dzidzia po prostu się wierci, ale nie wiem teraz czy to mozliwe zeby było to tak odczuwalne?
 
Moim zdaniem to chyba zbędny gadżet,zamiast tego można użyć poduchy typu C właśnie jeżeli już się ją ma. Ja ogólnie przyznam szczerze ze obawiam się wszelkich poduszek misiów ochroniaczy nawet kołder , przez właśnie możliwość uduszenią chyba wolałabym aby dzidzia w zimie spala tylko w rozku. A jakie jest wasze zdanie bo ten temat bardzo mnie nurtuje szczególnie jak to jest potem w praktyce czy zdarzyło się wam ze dziecko się zakrylo bądź odwróciło buzia w stronę pościeli lub ochraniacze?
Ja też się właśnie boje wszelkich kokonów, puduszek i misów. My mamy monitor oddechu na szczęście bo w rodzinie zdarzyła się niestety śmierć łóżeczkowa i mój mąż jako chrzestny kupił to do kolejnego dziecka tej rodziny i takim sposobem mamy już to.
 
Otulaczy nie chcę, ochraniaczy na łóżeczko tez nie i innych cudów ale ten kokon to mi się wydaje taki dosyć fajny. Pomyślę, bo troszkę mnie kusi ;)
 
Hejka. A u nas rano było 13 stopni i dość chłodno. A teraz już słonko świeci i ciepło tyle,że strasznie wieje. Byłam rowerem u rodzinnej,dała mi skierowanie na fizjo bo nie wyrobię z tym kręgosłupem. Mąż dziś musi znowu masaż zrobić. A fizjo do jednej dzwoniłam i na września dopiero. Muszę gdzieś indziej poszukać. Położyłam małego spać i chwilę oddychnę. Zaś obiad robić. Młody do babki na nockę idzie,fajnie jakby teść Julę wziął. Muszę się wyciszyć bo cały tydzień mi nerwy szarpali. Mały też marudny był,Szymon nie grzeczny,Jula się fochała. Każdy coś! Później młodego pościel muszę wyprać i małego prześcieradła. Posprzątałam wczoraj [emoji4]więc dziś nic nie robię. A co do snów to nie koniecznie mam erotyczne,czasami się zdarzy ale śnią mi się takie bzdury,że budzę się i się śmieje.
 
reklama
Dziewczyny tak przy okazji rozmowy o tych gadżetach chciałabym was spytać w jakim proszku prać dziecięce rzeczy i w jakiej temp. te zabrudzone żeby pozbyć się zarazków. Zwykły Persil czy inny nawet mnie drażni. :/ Chciałabym już teraz prać tekstylia w czymś bezpiecznym.
 
Do góry