reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
W okolicy 140/90. Raz u lekarza miałam 145/100 Już w czasie brania leku ale bylam wtedy bardzo zdenerwowana. Teraz najczęściej mam ok 130/80
To nie tak bardzo miałaś podwyższone. Dziś mi taka starsza znajoma powiedziała, że to podobno jest normalne, że kobiety w ciąży w trakcie upału mają podwyższone ciśnienie.
Tak cieszę się, że wszystko ok bo jednak stres był :) moje wyniki morfologii z miesiąca na miesiąc coraz gorsze... Nie wiem jak to zmienić, biorę witaminy i żelazo, zdrowo się odzywiam, ale nie pomaga.
Też mi cały czas spada morfologia. Może spróbujmy zacząć z sokiem z apteki :)
 
To nie tak bardzo miałaś podwyższone. Dziś mi taka starsza znajoma powiedziała, że to podobno jest normalne, że kobiety w ciąży w trakcie upału mają podwyższone ciśnienie.

Też mi cały czas spada morfologia. Może spróbujmy zacząć z sokiem z apteki :)

To nie miałaś bardzo wysokiego . Mi dziś taka starsza znajoma powiedziała, że to normalne, że przy upalach ciężarne mają podwyższone ciśnienie. Ale to tylko mądrości ludowe .... ;)
Tylko, że miesiąc temu nie było upałów [emoji6] raczej zimno było
 
Bambusowe są najdelikatniejsze ale i najdroższe. Ja mam najwięcej tetry, kilka flanelowych i kilka bambusowych. Wielkiej bambusowej pieluszki używam jako przykrycia do spania w lecie :) aha no i są jeszcze muślinowe ;)

To już czegoś się nauczyłam;) a te muślinowe to jaką rolę mogą pełnić? W czymś są lepsze/gorsze?
 
To już czegoś się nauczyłam;) a te muślinowe to jaką rolę mogą pełnić? W czymś są lepsze/gorsze?
Muślinowych nie miałam. Ale one wszystkie są do tego samego. Ja używam do wycierania buzi, do ochrony przy odbijaniu, do położenia na nich dziecka u lekarza, do położenia na nich dziecka przy przewijaniu, do przykrycia siusiaka przy przewijaniu (chłopaki lubią sikać w trakcie zmiany pieluchy ;) ), jako przykrycia jak jest ciepło. Do wyłożenia pod głową w wózku/łóżeczku- jak bobas uleje, to pościel czysta, tylko pielucha do wymiany. No i po porodzie wycierają nimi dziecko i owijają, a potem kocykiem. Także warto mieć już do szpitala kilka sztuk :)

perell, ja lubię bambusowe bo są cienkie, zwiewne i delikatne. Nie patrzyłam nigdy na to czy mają inne zalety. Dlatego aż się zdziwiłam jak przeczytałam te niby zalety-mity w artykule. Ja i tak je polecam, sama lubię się tym przykrywać ;)
 
Ale super :) A czujesz już na stojąco czy jak chodzisz ? Cały czas ? Ja mam termin chyba dzień przed Tobą i rzadko czuje, tylko jak siedzę bez ruchu.



A na wyjścia nie bierzecie pampersów ? Po co te pieluszki się bierze ? ;)
Pampersy biore. Pieluszki sa do wytarcia rączek lub buzi. Lub nawet do przykrycia dziecka
 
reklama
Do góry