reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny ja wam powiem ze przy synu nom stop do czegoś używałam tetrówek. Nawet trzymałam go w terenówkach jak miał problem z jaderkami. Duze wodniaki miał i się nie chciały wchłaniać dzięki terenówka ładnie poszło ;)



Ale miałam fatalny wieczor i noc. Tak mnie brzuch roznolal już byłam bliska jechać na szpital... tez macie jeszcze bóle podbrzusza?
 
Chyba każda z przyzwyczajenia tutaj pisze ;)


Mi te bóle doskwierały na pocZatku a wczoraj jakaś masakra była dzisiaj już lepiej w nocy spać nie mogłam...
 
Ja mam bóle/pobolewania podbrzusza od samego początku. W 16 tygodniu na tyle mi dało w kość, że byłam na dodatkowej wizycie u lekarza ale wszystko było w porządku. Tak już po prostu mam. A wczoraj zaczęłam 20 tydzień juz :)
 
reklama
Ja również i przez to jestem często senna i czasem się martwię żeby nie wróciła ta senność z pierwszego trymestru.

Dziewczyny a jak tam u was z snami ? Czy dalej śnią się dziwne rzeczy?bo mnie osobiście ominely makabryczne sny o krwi i porodach ale za to mam sny erotyczne hehe i czuje się jak jakaś nastolatka:wink:
Czemu nastolatka, tak ma być do końca życia[emoji6] też mam, we wszystkich możliwych konfiguracjach [emoji6]
 
Do góry