reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny chciałabym się z Wami przywitać. Jestem Zuzanna i mam termin na 12 stycznia. Zostanę mamą czwartej córki :) Mąż troszkę podłamany tyloma babami i mówi, że kupuje sobie psa :p
Byłam wczoraj na usg i wyszło, że jedna nerka jest powiększona. Mam się zgłosić w przyszłym tygodniu, bo może dzidzia się tylko nie wysikała. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wszystkie moje dziewczyny są zdrowe i w ciąży nie było żadnych problemów, więc trochę się martwię. Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny chciałabym się z Wami przywitać. Jestem Zuzanna i mam termin na 12 stycznia. Zostanę mamą czwartej córki :) Mąż troszkę podłamany tyloma babami i mówi, że kupuje sobie psa [emoji14]
Byłam wczoraj na usg i wyszło, że jedna nerka jest powiększona. Mam się zgłosić w przyszłym tygodniu, bo może dzidzia się tylko nie wysikała. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wszystkie moje dziewczyny są zdrowe i w ciąży nie było żadnych problemów, więc trochę się martwię. Pozdrawiam

Witaj :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Gratuluję córci [emoji175] niezły babiniec :-)


Mnie brzuch co jakiś czas pobolewa, zazwyczaj tak jak na okres, nie raz jakby jajniki i tak po bokach.
A sny mam dziwaczne i bez logiki ale dużo się w nich dzieje ;)
U mnie dziś znów gorąco a miał o być chłodniej od dzisiaj.. Ponoć jutro będzie. Zobaczymy
 
Hejka dziewczyny. Ale wy produkujecie tu. U mnie już lepiej. Pozdrowieli. Mały tylko dalej marudny i ciepły cały.
Ja to znów bym chciała,żeby tym razem była dziewczynka to będą 2 parki [emoji6] ostatnio do męża mówiłam,że w tej ciąży wszystko elegancko. Nic mi nie jest,nic mnie boli,oprócz kręgosłupa ale to osobna sprawa. Mogę wszystko jeść i nie jestem już zmęczona jak na początku. Nawet te upały dobrze zniosłam. U nas się teraz fajnie schłodziło.
Jak byłam z Leonem w ciąży to też mnie często brzuch pobolewał i w 17 tyg byłam w szpitalu na kontroli. A od ok 30 tyg więzadła tak,że chodzić nie mogłam. To była jakaś maskara. Mam nadzieję,że teraz tak nie będzie.
 
Dziewczyny chciałabym się z Wami przywitać. Jestem Zuzanna i mam termin na 12 stycznia. Zostanę mamą czwartej córki :) Mąż troszkę podłamany tyloma babami i mówi, że kupuje sobie psa [emoji14]
Byłam wczoraj na usg i wyszło, że jedna nerka jest powiększona. Mam się zgłosić w przyszłym tygodniu, bo może dzidzia się tylko nie wysikała. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wszystkie moje dziewczyny są zdrowe i w ciąży nie było żadnych problemów, więc trochę się martwię. Pozdrawiam
Witaj :) Musisz byc dobrej mysli. U mojego synka na polowkowych powiedziano, ze ma ubytek w przegrodzie serca. Ile ja sie stresu najadlam, ile przeplakalam. Echo serca wykluczylo wade, synek urodzil sie zdrowy :)
 
reklama
Do góry