reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja z mężem jestem 12lat z czego 10lat mieszkamy już razem a dopiero 19.08 minie pierwsza rocznica naszego ślubu a ja wciąż się przy nim wstydzę ,on tam może przy mnie robić wszystko niczego się nie wstydzi ja tylko mam jakieś dziwne opory [emoji23][emoji23][emoji23]
U nas bedzie 23.09 pierwsza rocznica :) znamy sie dluzej ale tylko jako znajomi, a jestesmy ze sobą juz 4 lata :) a mieszkamy 2 lata ze sobą :) może to Ci jeszcze minie i już też przestaniesz sie wstydzić [emoji4]
 
reklama
Ja nie miałam ani podgrzewacza, ani np sterylizatora do butelek. Uważam, że jak chcecie karmić kp, to nie ma sensu tego kupować. Ja mleko odciagniete podgrzewałam wkładając butelkę do garnka z ciepłą wodą. No chyba że ktoś jest zadeklarowany na mm, wtedy faktycznie może się to przydać. :)

Mój mąż też widział jak odciągnąć mleko i dla nas to luzik. Ale my to nie z tych co się przed sobą wstydzą czegokolwiek ;)
Właśnie o tym mowie, bo my też niczego, a tu te odciąganie mleka mnie jakoś hmm.. przeraża, że będę jak typowa krówka rozpłodówka, a moje cycki będą tylko mleczarnią, smoczkiem, a przestaną być atrybutem mojej kobiecości. Ja wiem, że tak nie jest i to normalne i to przejdzie i w ogóle, tylko mowie, że w tej chwili mam taki to obawy :)
 
My też się niczego przed sobą nie wstydzimy. Nawet mąż wczoraj powiedział,że czasami jesteśmy obrzydliwi bo inni pewnie tak nie mają jak my. Hmm no cóż [emoji23] Znamy się 2 lata,rok mieszkamy razem i pół roku po ślubie.
 
Ja nie miałam ani podgrzewacza, ani np sterylizatora do butelek. Uważam, że jak chcecie karmić kp, to nie ma sensu tego kupować. Ja mleko odciagniete podgrzewałam wkładając butelkę do garnka z ciepłą wodą. No chyba że ktoś jest zadeklarowany na mm, wtedy faktycznie może się to przydać. :)

Mój mąż też widział jak odciągnąć mleko i dla nas to luzik. Ale my to nie z tych co się przed sobą wstydzą czegokolwiek ;)
Sterylizatora też nie miałam i nie kupię. Butelki wyparzałam w gorącej wodzie,smoczki tak samo. Po kp oczywiście.
 
Nie bliska dla mnie ale dla męża dość bliska rodzina. Ogólnie się dobrze czuje dzisiaj chłodniej wiec póki co się wybieram. Szwagierka jest w 9 miesiacu ciazy i tez się wybiera

Nie martw się, moja siostra 4 razy była na pogrzebach w ciąży i wszystko dobrze z jej Maluszkiem:)
 
Ostatnia edycja:
Veronika, my też uważamy też jesteśmy obrzydliwi, hehe, miło słyszeć że nie jestesmy sami [emoji14]
Ja też we wrzątku wszystko wyparzałam :)

Zaraz idę po mojego bąbla do żłobka i będziemy robić spaghetti :) tzn ja będę robić, a on będzie siał spustoszenie w kuchni ;)
 
A mój Leon chyba będzie chory. Spał od 9 do 12. Niesamowicie marudny. Nie chce za bardzo jeść ani pić ale musi. Ma biegunkę i coś czuje,że po południu dostanie gorączki bo przed zawsze taki marudny. Nie wiem czy nie żeby bo nie da się dotknąć
 
A mój Leon chyba będzie chory. Spał od 9 do 12. Niesamowicie marudny. Nie chce za bardzo jeść ani pić ale musi. Ma biegunkę i coś czuje,że po południu dostanie gorączki bo przed zawsze taki marudny. Nie wiem czy nie żeby bo nie da się dotknąć

Zdrówka dla Leosia

To i ja się pochwale swoim brzuszyskiem [emoji4] 17t [emoji64]Zobacz załącznik 885339

Piękny [emoji7] :-)

Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty

06.08 :
@martag86 wizyta

07.08 -@justys0702 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235 wizyta
09.08 @Asiula86 wizyta, @malianka wizyta
10.08 - @arielka94 wizyta, @Aneta15 wizyta
13.08 - @Zuzanka1402 - wizyta, @Inka91 wizyta
14.08 - @violetta.sc wizyta, @bojąca wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Kicia_83 wizyta @Olusiaczek19 wizyta, @Linoone wizyta
17.08 - @Anga79 wizyta
20.08 - @MojrAnka połówkowe, @paulenka91 połówkowe, @Dariana wizyta
21.08 - @eulalia83 połówkowe, @asiaxkk wizyta, @Michalina2018 połówkowe
22.08 - @Talka92 wizyta, @Asia92 wizyta, @alla31 wizyta
23.08 - @Misza95 połówkowe + URODZINY [emoji512] @Kokoszka356 połówkowe, @Anga79 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe, @reqiem wizyta, @Monika11118 wizyta
28.08 - @asiaxkk połówkowe, @Asia92 połówkowe, @AniaWaa połówkowe, @marzena1810 połówkowe
29.08 - @Talka92 połówkowe + URODZINY! [emoji512]
30.08 - @Asiula86 wizyta, @perell wizyta, @Lilli1234 wizyta
31.08 @Veronika_k połówkowe, @Camilla29love wizyta
03.09 - @Tasza wizyta
04.09 - @bojąca połówkowe, @Linoone połówkowe
06.09 - @kropka4x4 wizyta
19.09 - @Tasza połówkowe
20.09 - @Asiula86 połówkowe
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to Was dopisze.

I od nowa Polska Lodowa. Poniedziałek nowe wizyty, coraz wiecej z nas czuje ruchy. Miłego dnia i tygodnia [emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]

@martag86 kciuki za wizytę [emoji110]

O takie rarytaski serwuje sobie na śniadanko [emoji16]Zobacz załącznik 885191

Nie raz widziałam ale jeszcze nie jadłam, jakoś nie mogę się przełamać ;)

A u mnie tylko placki z cukinii ;(
Zobacz załącznik 885219

Mniam [emoji39] bardzo lubię

A ja się skusiłam jednak i zaryzykowałam ,kupiłam pierwsze ubranko dla księżniczki [emoji6]Zobacz załącznik 885303

Super :-)


Na też czuję takie kłucie w pochwie albo kłucie jajników. Biorę magnez i staram się myśleć, że to normalne :-)
 
reklama
Do góry